Koronavirus

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Koronavirus

Příspěvek od Lachende Bestien »

Takže podle platných NEzákonných "nařízení" té party zkorumpovaně zastrašených manipulátorů kolem vrchního psychoegomaniaka Bureše se bez dobrovolně povinného, zaručeně na všechno účinného očkování hyperturbovakcínkou, nemůže jít člověk ani najíst do hospody?
Tak je to správně, soudruzi, tak to má byt!
To by tak hrálo, aby se podřadná infekční bioteroristická kriminálnická chátra dostala k podobným právům. Zakázal bych jim všem dýchat - na podobné brutální extrémisty a vrahy babiček a malých dětí nic jiného neplatí! 8-x
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

tohle už je takový začátek: doprava - doleva. Také to začínalo nenápadně.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
406 Coupe
Pan Řidič
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 28 zář 21:12

Re: Koronavirus

Příspěvek od 406 Coupe »

Já jsem vždycky myslel, že nízké mentální a sociální schopnosti jsou spojené jenom s fotbalem, ale teď vidím, že to bude se sportem všeobecně (pardon, tenisu a letecké akrobacii dávám výjimku):
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/pri- ... .seznam.cz
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2042
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Koronavirus

Příspěvek od GeneHawkins »

S tím tenisem opatrně. Mudr. Voráček je dlouholetý fedcupový lékař a na olympiádu byl nominován tenisovým svazem.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Koronavirus

Příspěvek od Lachende Bestien »

řidičBOB píše:tohle už je takový začátek: doprava - doleva. Také to začínalo nenápadně.
Soudruzi z izraelsko-amerických spojených stád už obdobu nacistického pasu árijce zavedli, takže bohužel nelze než s vámi souhlasit.
Kdo by to byl řekl, že když se jako obvykle bude historie opakovat, novými nácky budou židé. **==
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3951
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Koronavirus

Příspěvek od HondaMan »

Dneska kontrola imigrační hlídkou 3km za EST - LT hranicí.
Očkování ok
Nebyl jsem u nich registrovaný, tak na místě doregistrováno. (Čekal jsem na sms s linkem do systemu)
Děti neřešili.
Na hranicích mi zrovna nešel net, tak mi nasdílela svůj z mobilu.

Buzerace, ale profi přístup, plynule v EN.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Koronavirus

Příspěvek od Stepan »

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/nec ... .seznam.cz

Ten titulek je tak dojemnej, až úplně zakrývá skutečnost že paní bude trošku kráva
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Koronavirus

Příspěvek od Arkis »

Verze 1: Jdu do obchodu bez roušky. Policie mě napomene. Nasadím si ji, poděkuji a odcházím.
Verze 2: Jdu do obchodu provokovat bez roušky. Neuposlechnu výzvu o ztotožnění se, bráním se převezení na služebnu, vše si jak dement natáčím a plním titulky hnovinek.

Kterou verzi byste si zvolili? :o)
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Koronavirus

Příspěvek od Lachende Bestien »

Já bych podobnou podřadnou verbež rovnou střílel, co jiného s takovými nenapravitelnými kriminálnickými extrémisty a velmi nebezpečnými infekčními bioteroristy než nejlépe poslat zásahovku s jasným rozkazem shoot to kill.
Tak otřesné a brutální zločiny jako jít na nákup bez roušky nebo respirátoru na obličeji jistě nelze přehlížet. Nulová tolerance!
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Koronavirus

Příspěvek od Stepan »

LB: Nejde přece o to, co údajně udělala, ale jak se chovala. Když budu na fízly takhle tupě držkovat, nemůžu se divit, že semnou budou zacházet jak s póvlem.
Do Billa Jílové u Prahy chodím bez roušky běžně. Dnes u pokladny ke mě přistoupil děda security ať si pry vezmu roušku, přidala se k němu i čarodějnice za pokladnu s respikem pod nosem. V tu chvíli zrovna přijeli poldove z místního okresu pro sváču a jali se mou vytrznost řešit.. Nechtěli mě nechat ani zaplatit nákup, řekla jsem že tu nechci dělat komedii a věc vyřešíme venku. A prohodila nějakou tu poznámku o jejich trapnosti.. Pan policista byl však jiného názoru a hulakal na mě něco v tom smyslu, ať okamžitě uposlechnu příkazu a předložím doklad totožnosti.dosla jsem v klidu k autu i se svým malým synem a v tu chvíli už na mě zas jecel co všechno dalšího jsem spáchala... Jako ohrozovani veřejného zdraví a neuposlechnuti výzvy. Řekla jsem mu, že se ráda prokazu, až mi řekne čím jsem se provinila.. Byl jak kolovratek a já si stala také za svým, že chci vědět co jsem udělala a on, že se na jeho výzvu musím prokázat totožnost.
Leze do krámu bez roušky, prodavačka i chlap z ochranky ji tam bez roušky nechtěj*, prvně na fízly dělá ramena, pak je ignoruje a diví se, že skončí držkou na asfaltu... Svoje práva a povinnosti nezná. Tak čemu se diví?
Bude to až k nevíře, ale na mě nikdy žádnej fízl ani městapák neměl potřebu šahat a mlátit semnou o zem. A to sem s nima na ulici řešil kde co. Od standardního parkování na prasáka přes překračování o 40km/h+ v obci až k věcem, o kterých by jeden mohl až říct, že to bylo výtržnictví 8-x Ono to chce nechovat se jako kretén a plnit to, co mi zákon v kontaktu s PČR ukládá... :)

* to, že ji tam securiťák ani pokladní nechtějí bez roušky nutně nemusí znamenat, že jsou ovce a voliči Babiše. Hlídat dodržování mají beztak v popisu práce a můžou se i bát kontrol.
Ze dvou specializovaných obchodů s průmyslovým materiálem mě v minulém tejdnu vyhodili, že bez respirátoru mám počkat venku a požadované zboží diktovat prodavačce oknem. Přitom jsem tam i loni na podzim chodil bez roušky a se všema si tam tykám. Asi začaly chodit kontroly :-?

*
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět