Koronavirus

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Koronavirus

Příspěvek od pavproch »

Zvědavost (jak to funguje - nechce semi to hledat): circa za tři týdny to budu mít půlroku od druhého Fajzra, chci i třetího. Budu se muset (brrr!) registrovat na ocko.uzis.cz nebo mi zavolají/napíšou že už mám nárok a kdy chcu přijít? (Očkovali mě v očkovacím centru v nemocnici ve ValMezu, asi bych si chtěl i pro tu třetí dávku zajít tam).

EDIT: Brrrr! = prvního i druhého fajzra sem totiž dostal po telefonické domluvě bez registrace na uzis.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Koronavirus

Příspěvek od Zajda »

Pokud vše bude fungovat zamýšleným způsobem, měla by ti přijít SMS s upozorněním že máš nárok.
Ale k ničemu ji jinak nepotřebuješ, viz:
https://covid.gov.cz/situace/registrace ... ecna-davka
《》
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Koronavirus

Příspěvek od pavproch »

Kuju, takže se registraci nevyhnu, chjo no, leda žebych zavolal své obvoďačce.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Koronavirus

Příspěvek od HondaMan »

Jen se rozmysli, zdali chceš zase Fajzra. Vyšší účinnosti je dosahováno, pokud je booster odlišný od předchozích.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Koronavirus

Příspěvek od pavproch »

Kuju za podnět k uvažování ( a zjišťování co a jak), to mě nenapadlo, já žil v domnění, že i třetí musí být stejná.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Koronavirus

Příspěvek od honziss »

Zajda píše: ned 21 lis 11:28 Protože kopírování je jednodušší než abych se přehraboval v datových sadách ÚZISu sám:-) V těch veřejných navíc není údaj o reinfekcích.
Koho je třeba chránit a jak shrnul prof.Beran na webu vakcinace.cz už někdy loni na podzim.
Jenze loni na podzim byla jina situace, jina mutace viru a minimum informaci o ucinnosti vakcin, nehlede na jejich dostupnost.

Ja jsem za soucasny cisla nakazenych v podstate rad, protoze s poctem reinfekci nebo jen styku bez propuknuti nakazy poleze nahoru imunita a je realna sance ze z jara uz se to preklopi v normalni respiracni onemocneni.

Lockdown, karanteny a nekonecny testovani nejsou zadarmo, ja uz bych to ted nechal na spolecnosti, at se chova dle sveho uvazeni a soustredil bych pozornost na skutecne ohrozene skupiny.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

Přesně tak.
Mutace budou dál; virus je to chřipkový. Očkování jako prevence je v pořádku.
Segregace lidí v pořádku není.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Koronavirus

Příspěvek od Zajda »


Ani v USA nikdo nesliboval nic nemožného :^o
《》
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

Když bylo potřeba zakázat lety do EU nebo koordinovat opatření, to nebyly kompetence. Teď už zřejmě jsou:
Země Evropské unie chtějí do společného covidového certifikátu zahrnout nutnost přeočkování třetí dávkou vakcíny, kterou část států již začala svým obyvatelům nabízet. Unijní ministři pro evropské záležitosti dnes v rámci debaty o dalším šíření nemoci covid-19 hovořili mimo jiné o tom, jak dlouho má platit očkování bez posilující dávky. Členské státy zatím nemají jednotný názor a Evropská komise se chystá ještě tento týden předložit návrh opírající se o pohled unijních expertů
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Koronavirus

Příspěvek od Brus »

takze ta banda zmrdu v demisi uz zase zavadi sracky, ktere se nekolikrat ukazaly jako k nicemu
Pravda vyděsí
Odpovědět