Koronavirus

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Koronavirus

Příspěvek od Stepan »

Neproběhla náhodou taková afééérka, že Němci si objednali vakcínu bokem a nestalo se nic a když Maďaři udělali to samý, tak jim začali vyhrožovat flastrem?
Jenom jsem to teď někde zahlídl, nejsem si jistej že je to pravda :ymblushing:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od Dix »

Maďaři si chtějí objednat tu čínskou,která funguje jenom na 50%....
Bez bodů
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Koronavirus

Příspěvek od GeneHawkins »

Předseda píše:Včera jsem zkoušel na očkování zaregistrovat svojí 88 letou babičku. V první fázi jsem se dostal max na registraci. Až večer mě to náhodou pustilo dál do výběru termínu. Wohouu je tady termín hned na pondělí 18.1., beru! Dokonce si můžu vybrat časy.. dávám last step - rezervuj. A.. "opps.. něco se pokazilo". A takhle to je furt. Případně proloženo hláškou, že buď mám ve formuláři chyby. Nebo ho mezitím rezervoval někdo jiný. Nebo prostě už termíny nejsou.

Před hodinou zkouším znovu, termíny se posunuly.. tak jsem prošel všechny sloty na pondělí 25.1. a ani hovno.?
Zkontroluj email (i event. spam), ačkoli na monitoru neskončila rezervace úspěšně, email s potvrzenou rezervací přišel.
Předseda píše:BTW - může mi někdo vysvětlit proč musí členské státy čekat na dohodu celé EU s výrobci? (asi chápu cena lepší silnější pozice). Od začátku c-krize si členské státy zdravotní politiku řídí sami a teď očkování čučí a nakupuje EU.. Proč prostě pan všechno-umím-Bureš nezvedl telefon a nezavoval do Pfaizru, když má na každoho telefon (a kompro samosebou)?
Protože by bohatší státy přeplatily chudší státy a ty by nedostaly vakcínu žádnou.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1377
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Koronavirus

Příspěvek od Předseda »

GH: ve spamu nic, bohužel. Ad 2 = good point. Beru.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1377
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Koronavirus

Příspěvek od Předseda »

Beru zpět, povedlo se (y).
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Koronavirus

Příspěvek od GeneHawkins »

:-bd
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26982
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

GeneHawkins píše: Protože by bohatší státy přeplatily chudší státy a ty by nedostaly vakcínu žádnou.
Tak zrovna včera Pfizer oznámil, že v rámci EU nebude plnit závazky o dodávkách ;-)
Asi to nebude tím, že IL nebo GB platí víc...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Koronavirus

Příspěvek od GeneHawkins »

Já slyšel naopak o jejich vyjádření, že za první čtvrtletí dodají všechno nasmlouvané. Pouze na přelomu ledna a února dojde k mírnému skluzu.
Celá EU rozhodně pro Pfizer není opominutelná, aby si dovolil prostě prodat lépe platícímu a závazky proto nesplnit. Na rozdíl od některých samoztatných malých zemí...
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od Dix »

Bez bodů
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: Koronavirus

Příspěvek od ExFun »

GeneHawkins píše:Já slyšel naopak o jejich vyjádření, že za první čtvrtletí dodají všechno nasmlouvané. Pouze na přelomu ledna a února dojde k mírnému skluzu.
Celá EU rozhodně pro Pfizer není opominutelná, aby si dovolil prostě prodat lépe platícímu a závazky proto nesplnit. Na rozdíl od některých samoztatných malých zemí...
navyšují výrobu a kvůli úpravě linky teď budou mít výpadek
Back to basics.
Příčina -> následek
Odpovědět