Koronavirus

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od jarka »

řb: prostě co už. Stejně člověku nezbyde než se podřídit bílý, gendrově vyvážený, ateistický většině :D .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3967
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Koronavirus

Příspěvek od HondaMan »

jarka píše:To samý emise, všichni už vědí, že auta nejsou ty hlavní znečišťovatelé, ale zelení mají pocit že jo, tak na ně zaklekneme. A přijmou dementní nesplnitelné limity. Tohle jako fakt chcete???
Portal životního prostředí Hlavního města Prahy píše:Praha patří z hlediska znečištění ovzduší dlouhodobě mezi oblasti se zhoršenou kvalitou ovzduší. Stav ovzduší v Praze je nepříznivě ovlivňován zejména automobilovou dopravou, zatímco podíl stacionárních zdrojů na znečišťování ovzduší naopak dlouhodobě klesá.

zdroj: http://portalzp.praha.eu/jnp/cz/ovzdusi ... chle.xhtml
jarka píše:Ad. slušný lidi: mě se to naopak líbí, bo v tom není náboženství, rasa, pohlaví - prostě jen jestli s nima lze prakticky vyjít (což je třeba pro mě důležitý).
Na první pohled ne. Většina lidí, kteří "slušný člověk" používá myslí bílého, pracujícího, heterosexuála, ateistu který jede ve velmi konzervativních kolejích.

Stepan píše:Ono bohužel slušný člověk dostává dost negativní nádech tím, jaký kokoti se k tomu hlásí :D
+1
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Koronavirus

Příspěvek od Stepan »

Hřib sere na řízení města a jde saskovat do nemocnice. Jsme zachráněni.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Koronavirus

Příspěvek od bojler »

Honza42 píše:Asi je alarmující, že počet lidí se zbrojákem klesá. :D
To že počet zbraní roste je pochopitelné. Každý držitel si pro radost občas něco koupí. Asi jako když starší rybář má doma víc prutů.

Že ExFun (prý právník) obhajuje Mee Too, které se okamžitě zvrhlo v "lidové rozsudky bez soudu" s důsledky vyhazovů z práce.... bez jakýchkoliv důkazů ...... tak to je pro mne alarmující velmi, velmi.

A obhajovat správnost vývoje jen proto, že "jde kupředu" je přímo debilita. Kupředu šel svět i v třicátých letech.
Za chvilku z něho vypadne, že je to pirát a budeme doma.
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2048
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Koronavirus

Příspěvek od GeneHawkins »

jarka píše:
ExFun píše:jarka: kde jsem volal po odzbrojení? A kde jsem vůbec psal o zbraních? Napsal jsem jenom, že nasraní bílí muži ke zbraním tíhnou, bez jakéhokoliv hodnocení.
Můžeš mi prosím tě ukázat v naší historii, kdy nasrání ozbrojení čecháčci udělali nějaký problém?
Uherský Brod.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od jarka »

GH: dle legislativy to byl člověk co měl dávno být bez ZP a kvérů. Pokud jsou zákony co se nevymáhají tak to ale neznamená, že se musí zpřísnit komplet vše. Navíc to byl jednotlivec a nikdo příčetný ti neřekne, že je vše 100% a nebude docházet k takovýmhle excesům...

HM: ad emise, ono průměrné stáří aut v čr je 15 let, tak se není co divit. A pořád tohle číslo roste navzdory tvrdším emisím :) ...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

Stepan píše:Hřib sere na řízení města a jde saskovat do nemocnice. Jsme zachráněni.
To snad raději ne! Vždyť on není lékař! Nikdy to nepraktikoval a nikdy se tím neživil. To je jako bych se u obvinění z vraždy nechal zastupovat JUDr. Františkem Janečkem :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

A Praha e emise: a proto současný goverment dělá úpravy tak, aby byly emise ještě vyšší! Viz. například semafory a přechody pro chodce na Karlově náměstí x Resslova.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Koronavirus

Příspěvek od Stepan »

řB: Jo. a největší prdel je, že letmý pohled na soc. sítě ho za to ještě chválí.
Systémově vyřešit problém, to ne. Exhibovat v televizi, jooo to by šlo. Absolutní manažerský selhání.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

Mě úplně stačí, že ten čuromrd radní pro dopravu a i neumí pořádně mluvit. Přijde mi to, jako kdyby se do puberty pomočoval a teď se seberealizuje.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět