Koronavirus

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3227
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Koronavirus

Příspěvek od mattonecz »

Posledni dobou dost lidi nenosi rousky ani v obchodech. Vsichni od pohledu luza bez penez a s iq tak 60. Asi nahoda
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1936
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Koronavirus

Příspěvek od Lachende Bestien »

Co z tebe poslední dobou padají za perly moudrosti, to by jeden fakt nevěřil, kdyby to neviděl na vlastní oči.
Jistě se z důvodu dost nadprůměrného materiálního zabezpečení můžeš cítit oprávněn k povýšeným a pohrdavým výplodům, ale jak se říká všeho s Mírou a pýcha předchází pád. Tak bacha na to niga.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27037
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

mattonecz píše: úte 12 říj 23:21 Posledni dobou dost lidi nenosi rousky ani v obchodech. Vsichni od pohledu luza bez penez a s iq tak 60. Asi nahoda
Já bych to už vůbec neřešil. Každý, kdo je držitelem OP, se může zcela dobrovolně rozhodnout, zda se nechá naočkovat nebo ne. Od toho se odvíjí i případný průběh nemoci.
V této fázi bych to nechal.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5476
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Koronavirus

Příspěvek od M.Z. »

mattonecz píše: úte 12 říj 23:21 Posledni dobou dost lidi nenosi rousky ani v obchodech. Vsichni od pohledu luza bez penez a s iq tak 60. Asi nahoda
:-o to je hrůza, co si to ta lůza dovoluje. Ještě, že tu máme takové respirátorové fandy...
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
honziss
Letec
Příspěvky: 3459
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Koronavirus

Příspěvek od honziss »

M.Z. píše: stř 13 říj 07:19
mattonecz píše: úte 12 říj 23:21 Posledni dobou dost lidi nenosi rousky ani v obchodech. Vsichni od pohledu luza bez penez a s iq tak 60. Asi nahoda
:-o to je hrůza, co si to ta lůza dovoluje. Ještě, že tu máme takové respirátorové fandy...
Ja rozhodne nejsem zastance a fanda respiratoru, ale kdyz to vezmu z pohledu prodavace, ktery tam je 12h na place, tak je to trochu bezohlednost.

Ja do vsech firem lezu s respiratorem, v mensich firmach se me vetsinou zeptaj jestli mi neva ze ho nemaj a nabidnou sundani (prijimam), ve vetsich firmach neexistuje byt bez.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Koronavirus

Příspěvek od Stepan »

honziss píše: stř 13 říj 07:42 Ja do vsech firem lezu s respiratorem, v mensich firmach se me vetsinou zeptaj jestli mi neva ze ho nemaj a nabidnou sundani (prijimam), ve vetsich firmach neexistuje byt bez.
Stejná zkušenost.
Ještě mě překvapuje, že na pumpách na to personál a většinou i zákazníci totálně serou. Ale v supermarketu neexistuje.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3227
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Koronavirus

Příspěvek od mattonecz »

no tak když kolem mé těhotné přítelkyně, která nemá očkování, chodí 120kg nuly v teplákách bez roušky či s třema zubama a bez roušky, tak mě to fakt sere. očkování nikomu nenutim, to už je jejich problém
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3227
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Koronavirus

Příspěvek od mattonecz »

M.Z. píše: stř 13 říj 07:19
mattonecz píše: úte 12 říj 23:21 Posledni dobou dost lidi nenosi rousky ani v obchodech. Vsichni od pohledu luza bez penez a s iq tak 60. Asi nahoda
:-o to je hrůza, co si to ta lůza dovoluje. Ještě, že tu máme takové respirátorové fandy...
on je hrozný problém si to na tu držku na půl hodiny dát. jako by mě to snad bavilo to nosit. řiká se tomu ohleduplnost. na těch chudácích je vidět jak jsou na to pyšný.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2421
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Koronavirus

Příspěvek od Brus »

chudáci, socky a lůzy.. X_X

jak říkáš sobě? hrdina, bílý rytíř, bohatýr, správňák ?
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3227
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Koronavirus

Příspěvek od mattonecz »

Ja sem obycenej chudej kluk s trochu ohleduplnosti :)
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Odpovědět