Koronavirus

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2048
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Koronavirus

Příspěvek od GeneHawkins »

jarka píše:GH: dle legislativy to byl člověk co měl dávno být bez ZP a kvérů. Pokud jsou zákony co se nevymáhají tak to ale neznamená, že se musí zpřísnit komplet vše. Navíc to byl jednotlivec a nikdo příčetný ti neřekne, že je vše 100% a nebude docházet k takovýmhle excesům...
Stačilo napsat jen: "Máš pravdu!" =))
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1388
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Koronavirus

Příspěvek od Předseda »

HondaMan píše:Mě je vcelku jedno co trefíš v automatu... Jde koupit, jde přestavět byť třeba dle SK zákona.
Upřímně nechápu, na co běžný člověk potřebuje útočnou pušku. Na hraní jako Honzův "kluk"?

Nárůst ZP po ohlášení směrnice v 2015 za účelem sportu a sebeobrany si tam jistě dohledáš sám.
A co je ti po tom na co to kdo potřebuje? Zajímá se snad někdo proč potřebuješ mít auto co má víc jak 110kW a dává kilo pod 8s? Zajímá snad někoho proč máš SUV, když by ti stačil kombík nebo rovnou sedan?? #-o

Řeči o automatu jsi tady vytáhl ty.., tak se nevykrucuj. Koupit samozřejmě nejde. Leda bys byl jedním z pár kusů lidí, co mají výjimku od MV. Naše znehodnocenky nejdou přestavět už hodně dlouho, SK až po Paříži.

Ad nárůst držitelů ZP po ohlášení směrnice - no ne asi, když původní směrnice de fakto znemožňovala udělat si zbroják. Naopak zbraně kriminalizovala.
ExFun píše:Neodpověděl, protože tuhle debatu s tebou vést nechci. Můžu napsat - žádost EU o vedení azylového řízení s 20 uprchlíky, GDPR, PENB, smernice o zbraních, směrnice o banánech. A ty mě napíšeš, že ma každý právo na svobodu názoru a že můžou mít pravdu atd. atd. a můžeme se hádat do nekonečna.
Proč to tedy vytahuješ, když tu diskuzi nechceš vést? Normálně, neagresivně, jsem se tě zeptal zda můžeš nějaký příklad uvést. Neuvedl jsi. Směrnice GDPR byla o ničem, protože drtivou většinu jsme tady už měli dávno zavedeno v rámci ochrany osobních údajů. Nebylo to nic úplně nového. Spíš rozšíření stávajícího stavu. Směrnice o zbraních = tady se střelci ozvali, protože tak jak směrnice byla napsaná, tak byla pro střelecký sport likvidační. Banány jdou mimo mě. Uprchlíci taky. I když v oblasti uprchlíků chce EU aby všechny státy dělali co Francie + Německo chtějí, ale když jde o společný postup vůči pandemii, tak to je najednou v rukou jednotlivých států. A vůbec nevadí, že už víc jak půl roku padl hlavní bod EU - hranice bez hranic.
jarka píše:Už jsem se o zbraních bavil se spoustou intelektuálu a část z nich si právě proto že jsou chytrý nakonec udělala zbrojak... Ne, že by je to extra bavilo, ale chleba to nezere a člověk nikdy nevi. A slušný ozbrojený člověk je v podmínkách ČR pro mě větší záruka bezpečí než o 10% vic policistů. Lidi co volají po odzbrojení v ČR my jsou krajně podezřelý (sorry hm a ef...).
+1
Jak vypadá rád jménem neozbrojená společnost - tak to se můžeme podívat do U.K. nebo do Chicaga. Všude zbraně zakázány, protože je přeci má mít jen policie a ejhle - kriminalita a vraždy na denním pořádku.
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: Koronavirus

Příspěvek od ExFun »

Back to basics.
Příčina -> následek
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2424
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Koronavirus

Příspěvek od Brus »

odkazy jsem nečetl, ale z krátkodobého hlediska to samozřejm musí fungovat. Když musím být zavřený doma, tak nemůžu nic zvenku chytit, ale co až zase vyjdu ven?

btw. Slováci jedou.. v některých okresech už ani do práce :-D
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

Ex: myslíš to fakt vážně??
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5453
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Koronavirus

Příspěvek od Stepan »

řB: Mě zaráží ta arogance moci. Oni prostě nemůžou pronajmout nějakej penzion za Prahou a jet se ožrat tam, ale musí na takovouhle konspirační schůzku najít místo v centru Prahy a najet tam vládníma 7er :))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3463
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Koronavirus

Příspěvek od honziss »

Nejhorsi na tom je, ze to je potvrzeni jejich neschopnosti a amaterismu, fakt smutny x_x
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1875
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Koronavirus

Příspěvek od Zajda »

Karma zdarma. V panice kterou plukovník pomohl vytvořit skandál první třídy, přitom se houby stalo:-) Bureš z nich bude mít radost.
《》
TomZ
Pan Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: pát 16 pro 11:13

Re: Koronavirus

Příspěvek od TomZ »

Brus píše:odkazy jsem nečetl, ale z krátkodobého hlediska to samozřejm musí fungovat. Když musím být zavřený doma, tak nemůžu nic zvenku chytit, ale co až zase vyjdu ven?

btw. Slováci jedou.. v některých okresech už ani do práce :-D
Kvalitní a rychlé trasování.
Odpovědět