Koronavirus

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1756
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Koronavirus

Příspěvek od petr_riha »

Bobe, jsi si fakt jistý tím, ze vzorek 4 lidi (bez dalšího infa) je dostatečně reprezentativní? Víš houby, co měli predtim, ale jsi přesvědčen o tom, ze jim místo anticovidu píchli mrtvici a raka.

Já třeba očkovány jsem, protože to jinak neslo (dobrovolně bych se na to vyprdnul). Nevšiml jsem si žádných zdravotních trablu. V mem okolí je očkovanych mnoho - odhadem 80% (většina, různým počtem dávek různých vakcín v různém čase a místě). Žádného úmrtí nebo zdravotních komplikaci jsem si nevšiml, a jsou mezi nimi i 60+, 70+, 3ks 80+. Ano, měli jsme teď v rodině jednu rakovinu, a světě div se, neockovany.

Vyplývá z toho snad, ze odkovani chrání před vším a neockovani přináší raka? Nemyslím si.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

Nejsou to 4 kusy.
Velmi dobrá kamarádka je závodní lékař ve dvou firmách (každá přes 3000 lidí) a ta statistika úmrtí na rakovinu nebo infarkt, trombóza, je podle jejich údajů, velmi znepokojová, ve srovnání s dobou před masivním očkováním a týká se v drtivé většině očkovaných 3 dávkami a víc.
Nikoho to ovšem nezajímá. Neexistuje to. Vakcína = všelék.
Vyplývá z toho akorát to, že lidem se píchala vakcína, která neprošla řádným procesem klinického testování. Její schválení bylo stejně účelové, jako všechna nařízení, která dnes soudy označují za nezákonná a protiústavní.
Já o tom ale nikoho nechci přesvědčovat. Je to každého věc. I lidí, jako je HM je potřeba. Jen ať se očkuje, když tomu věří.
Já to uvedl jenom jako další možnost, kterou dodnes vlastně vědecká obec vůbec nepopírá.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3234
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Koronavirus

Příspěvek od mattonecz »

A autismus. Boze
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1944
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Koronavirus

Příspěvek od Lachende Bestien »

Je zajímavé sledovat, jak se reakce zastrašených a/nebo zkorumpovaných svědků kovidových v tomto vlákně podobají breku majitelů aut na baterky v elmobilním vláknu, protože jim ti zlí autoři nezidealizovaných článků pravdivě popisující žalostnou situaci na poli é-aut tak krutě rozšlapávají jejich bábovičky z naivity.

Na druhou stranu je pochopitelné, že nátlaku korporátů typu "chceš-li u nás dál vydělávat x-násobek zdejšího mediánu, musíš si vpravit do krve pochybné experimentální preparáty farmakorpu" jejich zaměstnanci podlehli. Život na vysoké noze je příliš přitažlivý. ;)

Pak do toho případně vtáhli ještě své blízké, děti, rodiče apod., aby si svou zbabělost a touhu mít, tedy podlehnutí kombinaci zastrašování a korupce ještě více zracionalizovali, a upevnili svou slepou víru podle pravidla "opakovaná lež se stává pravdou".

A jak je vidět z většiny jejich zdejších příspěvků, prakticky nikdo z nich není schopen ani snahy o objektivní a rozumnou diskuzi a/nebo konstruktivní kritiku, která by mohla být všem k užitku, abychom méně podléhali nízkoenergetickým emocím a neopakovali jak retardi furt dokola tytéž chyby.

Takže pánové, zkuste se eventuálně zamyslet, máte-li ještě čím, zda si propříště své naprosto trapné výkřiky do tmy raději nenechat od cesty. :ympeace:
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Válka je mír!
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od jarka »

řidičBOB píše: sob 09 pro 19:00 Nejsou to 4 kusy.
Hlavně je dnes k dispozici relevantní vzorek očkovaných lidí (určo to bude přes miliardu) a každej doktor vyplňuje do statistik každý prd, tak nechápu proč se teda neudělá pořádný srovnání a když z toho vypadne, že je to cajk tak jedině dobře. Tohle ticho po pěšině a žádný zpětný kritický hodnocení toho co se udělalo je minimálně podezřelý (a pro doktory s jejich principem preventivní opatrnosti je to už vůbec divný).

PS: tak snad se bude něco dít... https://smis-lab.cz/2023/11/24/velke-co ... odbornici/
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1876
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Koronavirus

Příspěvek od Zajda »

On ta srovnání někdo dělá, ale v hlavních zpravodajských relacích k vidění nebudou.
A v ČR dokud něco nezazní tam nebo na frontpage novinky.cz, tak se to nestalo.
Takže zatím se nic nestalo, není tu nic k vidění.

Ani to soudní rozhodnutí o nezákonností "kontrol bezinfekčnosti" se ještě nestalo, jelikož mediálně se nachází v suterénu :-)
《》
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od jarka »

Jo a kritický zhodnocení aktivit médií veřejné služby by taky nebylo na škodu ;) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3974
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Koronavirus

Příspěvek od HondaMan »

řidičBOB píše: sob 09 pro 15:24
HondaMan píše: sob 09 pro 09:17 Tak sis trochu zaspekuloval...
Vůbec ne.
Ale jistě mi ty předložíš důkazy, že co jsem napsal, je spekulace.
U dříve onkologických nemocného 60+ vyvodit, že zdravotní komplikace je způsobena očkováním není ani spekulace. To je zaslepenost a Don Quijotský boj...
řidičBOB píše: sob 09 pro 19:00 Nejsou to 4 kusy.
Velmi dobrá kamarádka je závodní lékař ve dvou firmách (každá přes 3000 lidí) a ta statistika úmrtí na rakovinu nebo infarkt, trombóza, je podle jejich údajů, velmi znepokojová, ve srovnání s dobou před masivním očkováním a týká se v drtivé většině očkovaných 3 dávkami a víc.
Nikoho to ovšem nezajímá. Neexistuje to. Vakcína = všelék.
Vyplývá z toho akorát to, že lidem se píchala vakcína, která neprošla řádným procesem klinického testování. Její schválení bylo stejně účelové, jako všechna nařízení, která dnes soudy označují za nezákonná a protiústavní.
Já o tom ale nikoho nechci přesvědčovat. Je to každého věc. I lidí, jako je HM je potřeba. Jen ať se očkuje, když tomu věří.
Já to uvedl jenom jako další možnost, kterou dodnes vlastně vědecká obec vůbec nepopírá.
Bacha na korelaci a kauzalitu. V mém okolí tedy nikdo z očkovaných problém nemá, ale:
* největší stoupenci očkování byli/jsou většinou slabší kusy. Obecná vetchost, stáří, obezita, astma, cukrovka, jiná onemocnění
* ti se nejvíce báli a nejvíce očkovali
* 2 roky se zásadním způsobem omezovala léčba i prevence
* slabší kusy umírají

Korelace? Zcela určitě. Kauzalita?
2.9T RWD
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27058
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

jarka: nikoho takové statistiky nezajímají. Vždyť to vidíš, i tady lidi jako HM vůbec nepřipouští, že by na tom mohlo být jenom 1% pravdy.
A orgány, které tu celou frašku posvětily, ty by takové údaje měly zajímat a měly by se jimi zabývat?
Vždyť ony doporučují další a další dávky.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1756
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Koronavirus

Příspěvek od petr_riha »

A ty dokážeš připustit, ze na tom muže byt alespoň 1% nepravdy? Ta zaslepenost je úplně stejná, jen pro opačnou variantu. Já to třeba posoudit neumim, tak nejsem ani v jednom z tech táborů, nicméně ve svých letech vím, ze svět není černobílý.

To, ze se ockovaly primarne nejohroženější skupiny lidi, je fakt. Mnozí silně nemocní, kteří by umřeli i tak. Pokud to byl někdo ze tvých blízkých, je mi to líto.

Kde jsi poslední dobou viděl, ze by někdo doporučoval další dávky? Nevím, ptám se. Mám pocit, ze pro 99% populace to skončilo nejpozději třetí dávkou.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Odpovědět