Koronavirus

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3463
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Koronavirus

Příspěvek od honziss »

Uz jsem s nima mluvil dneska, rozjedou prej 2 smeny a poptavka je, asi teda auta naobjednany z doby pred virem...nevim :-\
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3463
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Koronavirus

Příspěvek od honziss »

řidičBOB píše:Shade otevírá 20.4.
ja cetl 27.4.....? naka novinka?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

já mám interní info, že 20.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

on je opravdu kokot jak dělo!!!
Otevření hobby marketů před Velikonocemi bylo podle Jana Hamáčka (ČSSD) přijatelnou cenou za to, že lidé zůstali doma na svých zahrádkách a nešli do parků. Prohlásil to po úterním jednání vedení Ústředního krizového štábu.
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ti ... paign=null
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Koronavirus

Příspěvek od pavproch »

Dyž sme u teho spouštění automobilek, tak fčera ve zprávách ukazovali šanghajskou (nebo kde to číně je) fabryku Tesly a její znovuspuštění a co mě zaujalo, že skelety Tesel tam jezdí na výrobním pásu "napříč" (ie. bokem napřed), ne čumákem napřed, jak to mají všude inde.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5452
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Koronavirus

Příspěvek od Stepan »

tak ono je otevřít a otevřít, žejo. Jestli otevřenou jednu linku na jednu směnu, tak je to flusnutí do moře. Kundaj taky jede jenom na 2 směny.

Moje zdroje ze Škodovky mluví o snaze náběh výroby co nejvíc oddálit a vymlouvat se na materiál z Číny, respektive jeho neexistenci. Ikdyž materiál už dávno je a číňan zuří, že to od něj nikdo nebere. Kurzarbeit je totiž výhodnější když není materiál než když není odbyt ;)

A Hamáček je dobrá píča. Že se mu chce za tohle nastavovat ksicht. Když z toho beztak nic nedostal.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Koronavirus

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše: volala bankéřka, odklad úvěru.... takže to co Ája navrhuje asi nějak funguje či co.
UPDATE: Ono to fuckt aspoň něco/nějak funguje - předefčírem mluvili ftelce otom, že cestovky mají za povinnost vracet v plné výši zálohy a platby na neuskutečněné školní výlety. Neska mi na účet přistály v plné výši (juniorka měla jet v létě se školou do UK).

UPDATE2: Právě fčíl (tento týden) sem měl hoblovat svahy v Le2Alpes, už mi z NevDamy (sami - neurgoval sem) psali, že mi dají voučr na příští sezonu, vezmu ho, bo tam chcu jet hoblovat. Taxem zvjedaff kdy ten voučr bude...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Koronavirus

Příspěvek od Kavis »

Ja mel v lete letet s rodinkou k mori. Zajezd poradala polska cestovka. Nabidli mi voucher na 105% zaplacene zalohy. Vybrat se to musi do roka od planovaneho odletu ale staci rezervace i kdyby to bylo az na leto 22. Voucher pojisteny proti upadku, kryty statem (PL). Za me taky spokojenost.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

pavproch: a ty si fakt myslíš, že je dobře, že stát zákonem převedl svou odpovědnost na soukromý subjekt, čili banku, aby ti sanovala úvěr na vlastní náklady??
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1874
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Koronavirus

Příspěvek od Zajda »

Stepan píše:Kurzarbeit je totiž výhodnější když není materiál než když není odbyt ;)
Výhodnější jen pro zaměstnance:
https://www.mpsv.cz/-/podpora-firem-v-p ... e-malacove
《》
Odpovědět