Koronavirus

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

Alespoň je pozitivní, že tihle lidé si uvědomují někde v koutku duše, že to, co dělají a hlásají je špatně a proto se bojí ozbrojených občanů :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od jarka »

Už jsem se o zbraních bavil se spoustou intelektuálu a část z nich si právě proto že jsou chytrý nakonec udělala zbrojak... Ne, že by je to extra bavilo, ale chleba to nezere a člověk nikdy nevi. A slušný ozbrojený člověk je v podmínkách ČR pro mě větší záruka bezpečí než o 10% vic policistů. Lidi co volají po odzbrojení v ČR my jsou krajně podezřelý (sorry hm a ef...).
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

Mám to stejně.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

PL normálně nečtu, ale uvažuji stejným směrem: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/r ... nak-640842
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Koronavirus

Příspěvek od Lachende Bestien »

Po faktické stránce nelze informacím od pana Hnízdila vytknout prakticky nic, osobně jako jedinou, relativně drobnou vadu na kráse vnímám vyjádření o sklánění hluboké poklony "panu prezidentovi" Klausovi, ale třeba se hoši moc dobře znají a mají se rádi, takže jde jen o upřímné vyjádření srdečné přízně. :x :p
Edit. Jestli se jako skoro jediný z celé (ex)politické scény vyjadřuje k masmediálně živené hysterii a zfalšované pandemii využívané k radikálnímu omezování lidských práv a svobod "pan prezident" Vašek Klausů, nic moc lichotivého to o všech ostatních, relativně velmi drahých "činných" politických loutkách nevypovídá. :@)
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: Koronavirus

Příspěvek od ExFun »

jarka: kde jsem volal po odzbrojení? A kde jsem vůbec psal o zbraních? Napsal jsem jenom, že nasraní bílí muži ke zbraním tíhnou, bez jakéhokoliv hodnocení.

LB - nebudu to tu už plevelit OT názory

H42: Výborně. Goebbels by z tebe měl radost. "Umlátil a zesměšnil" jsi mě něčím, co jsem vůbec nenapsal a přiřadil jsi mě k něčemu, k čemu se nehlásím.
Back to basics.
Příčina -> následek
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od jarka »

ExFun píše:jarka: kde jsem volal po odzbrojení? A kde jsem vůbec psal o zbraních? Napsal jsem jenom, že nasraní bílí muži ke zbraním tíhnou, bez jakéhokoliv hodnocení.
Můžeš mi prosím tě ukázat v naší historii, kdy nasrání ozbrojení čecháčci udělali nějaký problém?
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Koronavirus

Příspěvek od Lachende Bestien »

řidičBOB píše:Alespoň je pozitivní, že tihle lidé si uvědomují někde v koutku duše, že to, co dělají a hlásají je špatně a proto se bojí ozbrojených občanů :D
Přesně totéž mě napadá, když čtu nebo slyším někoho vyjadřovat podobné názory - ten člověk má nečisté svědomí a dostává strach, že by si ho mohli vyhledat lidé, které obelhal, podvedl, okradl/oloupil nebo jinak oportunisticky zmanipuloval různými způsoby, aby se obohatil, a tentokrát třeba i se zbraní v ruce. x_x

Jinak na PL platí jediné pravidlo - nikdy nečíst komentáře, protože větší žumpu plnou prohnilých slovních exkrementů by člověk nenašel snad na celém internetu.

@ExFun

Ano, pohodlná cesta autocenzury, to známe. ;)
Ale chápu, vznesl jsem navíc poměrně dost dotazů, a každý nemá čas se realizovat filozofováním na netu, navíc o "horkých" tématech, co kdyby si to přečetl někdo od myšlenkové policie a vy byste pak byl odsouzen za ideový zločin. :-ss
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

jarka: historie má zmapované pouze případy, kdy sklapli paty a poslušně se nechali ovládnout.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Koronavirus

Příspěvek od HondaMan »

jarka: ani já ani ExFun jsme po odzbrojení nevolali. Popisovali jsme jen skupinu tzv. konzervativních obyvatel, ze které nemáme dobrý pocit a přijde nám nebezpečná. Ano, tato skupina lidí se mimo jiné ozbrojuje.

V principu nejsem proti rozumně ozbrojeným občanům. U mého pohledu se rozumně ozbrojený občan do nové evropské směrnice vejde. Mám problém s mnoha držiteli ZP. Když jdu na střelnici, tak bych některým střelcům nedal ani občanku.

btw. Mě jsou zase velmi podezřelí lidé, kteří použíávají výraz "slušný člověk".
2.9T RWD
Odpovědět