David Hůrka osobní zkušenost

Volné diskuse na libovolná témata...
krakonos
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: úte 03 zář 21:18

David Hůrka osobní zkušenost

Příspěvek od krakonos »

Tak jsem si říkal, že si udělám radost a někam se posunu, tak jsem navštívil jedno ze školení Davida Hůrky, který se na internetu prezentuje jako kouč a lektor svádění, budování sebevědomí a mezilidských vztahů. Teď mi jen dochází, jakej jsem byl hlupák a nedohledal jsem si nějaké recenze na tohohle člověka předem, když už nic jiného, mohl jsem ušetřit pár tisíc, za které jsem si mohl užít dovolenou a né je nacpat komediantovi, kterej nemá špetku soudnosti a sebereflexe.
Čekal jsem světem protřelého sebevědomého bouráka, ale to co se před nás v hotelu STEP napochodovalo, mi trochu vyrazilo dech. Asi 150 cm vysoká kreatura, která nemá se zdravím sebevědomím co do činění. Buďto ten člověk až moc okatě přehrává svou ne moc dobře zvládnutou roli úspěšného člověka, nebo má nějaký vážný mentální problém. Akce kterou honosně nazývá Legendární Bootcamp, byla jen fraška, kde mi za jeho obskurní chování bylo až trapně. Celé to probíhá tak, že se sejde skupinka hejlů, které pan Hůrka utáhl na honosný název jeho kurzů a jeho údajné zkušenosti ze světa svádění žen. Na to se tam přižene postižený pan kouč se skupinkou zaplacených hostesek, a začne donekonečna omílat všeobecná moudra, kdy hostesky hrají předem nacvičenou a zejména špatně hranou roli sváděných slečen na které tyto praktiky zcela jednoznačně platí. Nemohl jsem se zbavit pocitu trapnosti za to co, a jak mi tam bylo jako platícímu zákazníkovi komediálně předváděno a zejména za to, že se mi tam snaží věšet bulíky na nos někdo podobně zoufalý.
Nedalo mi to nevyhledat si o tomhle člověku nějaké další informace a vidím, že jsem dal peníze za mé „zdokonalní“ někomu, jehož vrcholnou manažerskou pozicí bylo zvedání telefonů na zákaznické lince, avšak je doslova studnou zkušeností, jak být úspěšný, vydělávat statisíce měsíčně a být všemi respektován. Následně se na internetu dozvím, že pan Hůrka zase až takové terno u žen neměl a tisíce oslovených žen je vlastně několik opilkyň na místní diskotéce.
Nedalo mi to a zašel jsem i na Youtube kanál, kde jsem měl chvílemi pocit, že nekoukám na kanál kouče flirtu, ale na smutný dokument Heleny Třeštíkové o lidech downovým syndromem a poruchou pudu sebereflexe.
Nedalo mi a napsal jsem pár komentářů pod videa s žádostí o vysvětlení, na které věřím mám jako platící zákazník právo, ale pokaždé můj komentář záhadně zmizel, stejně tak jako varování ostatních zájemců před touhle smutnou, finančně náročnou a zejména trapnou zkušeností.
Koukám jako blázen, že teď si na kouče, úspěšného člověka a motivátora hraje opravdu už každý nýmand a zoufalec.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1936
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: David Hůrka osobní zkušenost

Příspěvek od Lachende Bestien »

Cool story bro!
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: David Hůrka osobní zkušenost

Příspěvek od honziss »

Ja tak trochu nechapu jak se muze nekdo prihlasit dobrovolne na seminar ke kouci a lektoru svadeni =))
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27032
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: David Hůrka osobní zkušenost

Příspěvek od řidičBOB »

Tvl! Tohle je moc!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1387
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: David Hůrka osobní zkušenost

Příspěvek od Předseda »

nene ono to fakt existuje https://www.akademieflirtu.cz/ceny/ :D :D
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2421
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: David Hůrka osobní zkušenost

Příspěvek od Brus »

minimálně je pan Hůrka šikovný prodejce, když mu to nějací zoufalci zaplatí :-)
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5474
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: David Hůrka osobní zkušenost

Příspěvek od M.Z. »

Takové pitomce on potrebuje k životu.
Naposledy upravil(a) M.Z. dne stř 04 zář 11:19, celkem upraveno 1 x.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
zde.
Řidič začátečník
Příspěvky: 107
Registrován: čtv 19 dub 09:31

Re: David Hůrka osobní zkušenost

Příspěvek od zde. »

Díky za info, hned rušim rezervaci. Mně se zatím nepovedlo svést ani žádnou opilkyni, tak jsem doufal... =((
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: David Hůrka osobní zkušenost

Příspěvek od jirka87 »

Nepotrvá dlouho a oslovit ženu kdekoliv v opravdovém světě bude kriminální akt, takže by ti celá lekce koučinku, ikdyby za něco stál byla stejně na hovno.

Já tě vlastně i chápu. Seznámit se s někým není úplně easy a pro někoho je to úplně dílem náhody. Já nebejt ženatej, tak už na to seru a nikoho nehledám. Lepší bejt chronickej onanista, než se pachtit za krávou, která tě jako člověka odepíše v ten moment, kdy přijedeš čímkoliv horším, než je 2letá ojetina a už to ji zdvihne obočí.

Úplný opak byly ještě před 10lety holky z vesnic na sever od nás, kde na otázku "Co tak děláš ve volném čase ? Co tě baví", drahná většina odpověděla (reálná věc, to se fakt stalo) něco jako "já tak občas něco svařuju, nebo kovám" ...

Vůbec největší mnou zaznamenaný svůdník v mém okolí byl můj bývalý kolega z práce, který ty ženské přehraboval lopatou. Přitom neměl nic, navíc byl docela držka napuchlá a jak se nalil, tak neznal míru a měl chování dobytku. Každou ukecal na to, jak si ji nikdo nevšímá a co ji trápí a proč ti před ním nepochopili, že ona je vyjímečná. Pak jí ho tam strčil a pokračoval dál :))

A vůbec ty namlouvací rituály chcípaj. Nedávno mě překvapil jeden o 15let mladší kanec a říká - "já už se ničím nezdržuju, přijdu na diskotéce k borce a zeptám se jí jestli chce šukat, 5 mi řekne, že ne a 6tá se chytne. Na co ztrácet čas...Ony vážnej vztah stejně nechtějí"

Naproti tomu tady máš kýble puberťaček, kterým přijde divný, když je kluk osloví naživo a přijde jim to úchylný. Docela se děsím, co mladej dotáhne domů až přijde čas. Asi bych byl radši, kdyby to byla nafukovací panna a byl by alespoň klid.
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 788
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: David Hůrka osobní zkušenost

Příspěvek od Spectral »

Kvalitní vlákno, doufám, že se jeho potenciál plně rozvine :D
:ar!
Odpovědět