Dovolená v Indonésii

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
standa1982
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 16 srp 07:20

Dovolená v Indonésii

Příspěvek od standa1982 »

Ahoj všem, v listopadu s manželkou vyrážíme na dovolenou do Indonésie. Budeme tam pendlovat mezi ostrovem Bali a Lombok. Rád bych zjistil nějaké bližší info, nejlépe z osobních zkušeností o dopravě v Indonésii. Nějaké info už jsem našel tady https://www.bali-indonesie.cz/dovolena- ... at-na-bali. Doporučují tam spíš pronájem motorky, já bych stejně raději volil auto, přece jenom je to bezpečnější.

Chtěl bych se tedy zeptat, jestli je tady někdo, kdo má zkušenosti s dopravou v Indonésii. Zajímají mě jak turistické oblasti tak i off road cesty. Popřípadě, kdybyste měli kontakt na nějaký spolehlivý pronájem auta bylo by to super. B-)

Díky, Standa
ulnaoperating
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: stř 06 bře 02:42

Re: Dovolená v Indonésii

Příspěvek od ulnaoperating »

standa1982 píše: pon 19 srp 10:49 Ahoj všem, v listopadu s manželkou vyrážíme na dovolenou do Indonésie. Budeme tam pendlovat mezi ostrovem Bali a Lombok. Rád bych zjistil nějaké bližší info, nejlépe z osobních zkušeností o dopravě v Indonésii. Nějaké info už jsem našel tady https://www.bali-indonesie.cz/dovolena- ... at-na-baligeometry dash. Doporučují tam spíš pronájem motorky, já bych stejně raději volil auto, přece jenom je to bezpečnější.

Chtěl bych se tedy zeptat, jestli je tady někdo, kdo má zkušenosti s dopravou v Indonésii. Zajímají mě jak turistické oblasti tak i off road cesty. Popřípadě, kdybyste měli kontakt na nějaký spolehlivý pronájem auta bylo by to super. B-)

Díky, Standa
Na Bali a Lomboku je mnoho autopůjčoven. Měli byste si vybrat renomované a dobře hodnocené jednotky, abyste zajistili spolehlivost vozidla a servisu. V turistických oblastech působí známé mezinárodní autopůjčovny a místní agentury. Najdete je na letištích, ve velkých hotelech a turistických centrech.

Doprava na Bali, zejména v turistických oblastech, jako je Kuta a Seminyak, může být přetížená. Lombok je obecně méně zaplněný. Jeďte po levé straně silnice v Indonésii. Pokud je vám to nepříjemné, zvažte najmutí místního řidiče. Silnice se mohou lišit od dobře udržovaných dálnic po menší, méně rozvinuté silnice. Buďte připraveni na kombinaci podmínek na silnici.
Odpovědět