Porucha auta v daleké cizině ?

Volné diskuse na libovolná témata...
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Porucha auta v daleké cizině ?

Příspěvek od jirka87 »

Hele,ten motor je mechanicky dobrej. Akorat periferie (cerpadlo,vstriky) je na hovno. Ber to tak,ze to je jeden z prvnich common railu. Dnes je aditivum a vyber lepsi nafty mezi ridicema uz celkem popularni,ale pokud to auto nemas od funglovky a neznas historii,troufam si tvrdit,ze u noveho auta tak do 2009 aditivum neresil nikdo,pak to mel nekdo koho to ani nenapadlo atd az to mas ty.

Ano, necist ty internety :-D to pak zjistis,ze mas nepojizdny auto,ktere jeste ani nevlastnis. Mondeo mk3 je pro me osobne uzasne auto,pohodlny parnik ve kterem se da prespat s uzasnym podvozkem. Ale uz ma neco najeto.

ja jsem ti neurknul auto,nejsem Jolanda :-D nech si odkontrolovat ty vstriky alespon prepadovym testem,lepe ale diagnosticky a pokud to bude ok,tak jed. Dojet domu se da i bez spojky. . .hlavne jak to jede.

me ty vstriky ukapavaly na volnobeh. V plnem tahu to jelo uzasne. Ale nedalo se s tim jet treba konstantne 90 na lehkym plynu. Skubalo to.

a k tomu papirovani. . .jak jako legalne? Co je to spis nelegalne? Umoznuje ti snad stat nekde 2500km od domova nechat auto levnejsi nez odtah? Ne. Klacky pod nohy,pomoc nula. Uskodil jsi tim nekomu? Majetkove? Na zdravi? Ne. Ja mam rad veci v poradku a dle zakona,ale nebudu platit 50tis za odtah abych uspokojil debilniho uredniho simla,to se na me nezlob.
Odpovědět