Autopujčovna sportovních aut

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
pecik
Adept autoškoly
Příspěvky: 11
Registrován: pát 07 zář 17:02

Autopujčovna sportovních aut

Příspěvek od pecik »

Ahoj motoristi.
Chtěl bych si půjčit nějaký sporťák, máte někdo zkušenost z nějakou solidní autopůjčovnou.
Díky pecik
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Autopujčovna sportovních aut

Příspěvek od řidičBOB »

Tak...a teď už jenom ten odkaz na nějakou tu "prověřenou" :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1874
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Autopujčovna sportovních aut

Příspěvek od Zajda »

Nejlépe na nějakou, kde to stojí v řádech jednotek tisíc za Lambo. Půlhodina jízdy se startem v centru města a "instruktorem" na sedadle spolujezdce. To musí být odvaz.
《》
pecik
Adept autoškoly
Příspěvky: 11
Registrován: pát 07 zář 17:02

Re: Autopujčovna sportovních aut

Příspěvek od pecik »

Tak na Lambo a ani třeba na ferrari nepomýšlím. Mě stačí něco levnějšího (slabšího :-) )
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1874
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Autopujčovna sportovních aut

Příspěvek od Zajda »

Ono je úplně jedno, s čím se budeš kodrcat půl hodiny po městě :-)
Jestli to nebylo jasné, jednotky tisíců jsem uváděl jako nereálně levné ceny na to, aby za ně šel čekat nějaký zážitek.
Půjčení s kulturníma podmínkama (bez čumila vedle sebe, na celý den, pár set km v ceně) by šlo u Lamba a Ferrari do desetitisíců, vzhledem ceně vozů a servisu oprávněně.
Já svému příbuzenstvu výslovně zakázal, aby se mi snažili udělat radost podobnými "zážitky".
S tím, že se raději projedu nějakou popelnicí na uzavřené trati.
Padlo to na úrodnou půdu, takže jsem dostal poukaz na kartcross buggy GSXR-600 :-)
《》
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5452
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Autopujčovna sportovních aut

Příspěvek od Stepan »

Smilecar?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Autopujčovna sportovních aut

Příspěvek od pavproch »

Já něco podobného absolvoval - byl sem obdařen poukazem na 1/2 hodinovou jízdu Poršetem 911 (myslím, že to byly www.zazitky.cz ale ruku za to do vohně nedám). Paxem onemocněl, taxem to musel o asi rok odložit a mezitím tu 911 rozbili, takže na ňa zbyl boxster. Někde sem tu o tom i psal. Půlhodinová jízda (předpisově) po silnicích, potom jeden okruh na bývalém letišti (bylo to kdesik u Mladé Boleslavi či tam někde okolo). Blbnout sa s tím nedalo, bo to za a) bylo zakázáno, za b) instruktor seděl vedle mě a za c) mně vždycky strašně dlouho (desítky tisíc km) trvá, než se s nějakým autem sžiju. Ale i tak se mi to "líbilo".

Tožtak no.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16365
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Autopujčovna sportovních aut

Příspěvek od pavproch »

Tutaj:
pavproch píše:Tak, a mám jasno.... teda vyjasněno.... že porše neeeeeee.

Neska sem byl připuščen, nezačalo to teda moc dobře, páč mi bez oznamu změnili auto (měl sem mít 911 carrera, kterou prý někdo rozstřelil, takže sem dostal boxster), ale .... nakonec dobře, že to tak bylo.... kdyby totiž náhodu někdy poršadlo, tal určitě ne nine-eleven (vše vzadu se mi vůbec nelíbí), ale kajman neb boxster.... náhoda tomu chtěla, že sem dostal boxstera s NA H6, bohužel teda v automatu.... teda motoricky přesně to, po čem bych dyžtak šilhal..... a..... boxster ve sport plus režimu nejede o nic líp než m4Zlik ve sport plus režimu.... naopak bych řekl, že zkrácený m4Zlik se odspoda sbírá líp a radostněji.... takže bych si nijak nepomoh.... takže asitak....

Jinak jako jo, nechá si to podvozkově líbit opravdu hodně(sem měl možnost to i potahat po runwayi bez strachu z Pachu či výletu do tráwy....) což ostatně po všech těch úpravách m4Zlik taky.... a těch 280 štuttgartských kobyl nejede nijak líp než 258 zkrácených mnichovských.... možná zvuk to má nahoře srcovější a redline až v osmi (m4Zlik v sedmi)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27045
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Autopujčovna sportovních aut

Příspěvek od řidičBOB »

Zajda: + složení vratné zálohy v řádech desítek tisíc
No pain, no gain.
Vespa time \m/
TomZ
Pan Řidič
Příspěvky: 215
Registrován: pát 16 pro 11:13

Re: Autopujčovna sportovních aut

Příspěvek od TomZ »

Pred mesicem jsem daval voucher na Mustanga V8 na dva 2 za tusim 7.500kc. Ferrari/Lambo to neni, ale pokud jde cloveku o to jet necim co vypada jako sportak, dela to dobry zvuk a ma dost vykonu, tak v tom nevidim problem. Kdyztak napis zpravu, at nejsem vyhozen za reklamu.
Kauce byla 20k, 300km na den a nesmis nadmerne opotrebit pneu.
Odpovědět