Jednostopé okénko

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od Snowman000 »

Jarka: presne rovnako to vnimam...motorka je ale oproti autu riadna mentalna gymnastika niekedy a to len autoskolu jazdim a kym to nejako dostanem do tej palice ;;)

Ja si pri vybere presiel snad vsetkym moznym, ale nakoniec chcem fakt nieco kludne, nudne, ale zase s krutakom...proste nejakeho Golfa medzimotorkami...a nejako ma nelaka tocit to do 12tich len aby som to dotlacil na 100ku...
Ja to ale kazdopadne najprv planujem na dochadzanie do prace, ziadne okruhy, iked motoskolu bych urcite potom rad.

Skus si pozriet to FMX, XT660x (pripadne surodencov Aprilia Pegaso Strada, Yamaha MT-03), Suza DRZ400, KTM Duke 640, alebo aspon 390...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od jarka »

řidičBOB píše:Ano. Od země tě dělí jenom pár cm; od zranění kvalitní oblečení a od smrti štěstí.
Se na to dívám jak na jízdu na kole, prostě vždycky se vnímám jako nezranitelnější účastník provozu a nikdy nespoléhám na to, že mě vidí, nebo že mám přednost (podobně jezdím i v autě). A samo taky proto motard a né nějakou silnici co jezdí na 1ku 150... Jak píše jerry, prostě člověk už není mlaďoch a prostě se o sebe bojí, tak ani není v plánu dělat úplný blbosti jak za mlada.

snowman: mám ten výběr prozatím dost zúžený - houska sm 630 :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od řidičBOB »

navíc stejně, jako na kole, tě chce většina řidičů zabít :D A někdy mi to fakt tak přijde.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od Snowman000 »

Jo tak to si trochu dalej jak ja...to uz by bolo na mna uz moc Sado Maso ;))
Ale snad ti tu Mmira k tej FMX vyjadri...

Ale predsa ti dam este jeden typ BMW G650 Xmoto. Hodne sa mi pacila, ale ta vyska sedadla fakt nie je pre mna :-$
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od mmira »

FMX je dobra do provozu, na okruh ji chybi jak vykon, tak podvozek
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5405
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od Stepan »

jerry píše:Hlavně dávat majzla. Motorka je v dnešním provozu o hubu. Já mám z mládí naježděno přes 50 tis km. Pravda na slabších motorkách. Ale hlavně proti dnešku nic nejezdilo. Když jsem prodal poslední motorku kvůli financím, tak jsem si říkal, že až bude víc peněz, tak zase nějakou koupím. Léta letěla, peníze byly, nebyl čas. Dnes už bych se bál.
Táta byl velkej motorkář. Ještě před revolucí na nějaký výstavě zkopnul 369 ze stojanu, aby byla poškozená a "ne dost dobrá" pro export do SSSR, tak ji museli prodat jemu :D Srdíčko.
Pak přišly silniční zalehávačky (...), no jak píše kolega nahoře, "na jedničku 150". A pak už jenom strach a postupný odprodej všeho.
A říkal, že jestli má z něčeho v životě fakt radost, tak z toho, že mě motorky nikdy nebavily a počkal jsem si až na auta :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od Snowman000 »

Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od jarka »

snowman: Mám zamluvený vlek a ve středu (jestli mi do toho koronáč nehodí vidle se všema těma omezeníma) jedu jednu omrknout tak dám vědět :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od Snowman000 »

Tak ty si to zobral riadne zhurta :-bd
Daj podaj potom report ;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od jarka »

Tak už je ta motorovka doma, ale na nejaky velký ježdění to už tenhle rok nevidím - musím ještě pořídit kombinézu a boty ať jsem aspoň trochu sichr. Zatím jsem byl jen zahrát před výměnou oleje a pak ještě ke kámošovi stočit ze silonu padacky. Každopádně jsem z ní vyplesklej a než budu mít aspoň malinký pocit jistoty tak to vidím na dlouhý učení. Jinak ale geometrie a pozice za řidítkama je strašné pohodová, se na tom cítím jak na kole - je to strašně agilní a úplně bohatě mi stačí se pohybovat ve spodní polovině otáček. Furt jen radim, ale to je přístup co mi vyhovuje :) .
Obrázek
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Odpovědět