Jednostopé okénko

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od Snowman000 »

řidičBOB píše:Snow: odmítl podepsat Záznam o nehodě, takže přijela PČR, která ho zprcala, že to je jeho povinnost. On tvrdil, že to je 50:50, což se mu vysmáli, protože byla nabouraná zezadu. Takže mu dali pokutu, sepsali to a odjeli. No a včera kolegyni volala manželka taxikáře, že manžel je trochu rapl, ale že jí prosí, aby to z pojišťovny stáhla, protože tam má hodně podobných nehod a už měl problém si pojistit auto. Tak jí slušně poslala do hajzlu.
Aspon ze tak!!! /:)
Neprajem mu nic moc zle, ale po niecom takom mu nabuduce prajem trosku opacne nevyvazeny pomer sil :ymdaydream:
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od Lachende Bestien »

Jak to tak sleduju, na ježdění na výkonné mašině ve zdejším provozu je třeba být vybaven ocelovými koulemi o jakosti min. 19 800 nebo sebevražednými tendencemi v množstvím větším než malé. :p
Já bych na to nejspíš neměl dostatek nervové energie. :(
Když si uvědomím, že drtivá většina uživatelů aut aka takyřidičů na (výkonné) motorce nikdy neseděla, natož aby jezdila často a pravidelně, vyplývá mi z toho celkem jasně, že jejich schopnost vcítění do situace motobýkera se blíží nule.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od řidičBOB »

Ono se ani nemusí vciťovat. Stačilo by dodržovat elementární věci, jako jsou blinkry, čumět do zrcátek, nejezdit u středové čáry, atd. Pak by si motorkáře ani nevšimli.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ace2
Řidič začátečník
Příspěvky: 105
Registrován: sob 22 úno 01:53

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od ace2 »

Ted je docela video na youtube co dělat když váš naštvě někdo v autě… a má pravdu. Spíš se věnuje jinak na kanálu recenzím motorek a příslušenství. Původ Kanada.

https://www.youtube.com/watch?v=6f-jjV5LJoE
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od mmira »

Tak jsem si po letech ježdění pořídil ohoz, bundu a kalhoty. Přijdu si v tom na skútru tak nepatricne, že mám 100 chuti si k tomu pořídit i něco dospělejsiho.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3205
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od mattonecz »

Já mám jen rukavice :-D měl sem tenkrát objednaných asi 6 bund a žádná mi neseděla tak sem to vzdal.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od Snowman000 »

mmira píše:Tak jsem si po letech ježdění pořídil ohoz, bundu a kalhoty. Přijdu si v tom na skútru tak nepatricne, že mám 100 chuti si k tomu pořídit i něco dospělejsiho.
Chvalim a plne schvalujem, spravna vyhovorka :-bd
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od řidičBOB »

Ono tě to na té moto přejde, když se tam v tom hicu budeš takhle oblékat. Já z toho důvodu na Prahu koupil opět skůtra... Sic se na to oblékám, ale ne tak, jako na motorku. I helmu na to mám jinou.
Protože - co jede moje motorka na jedničku, to je maximálka toho skůtru :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od mmira »

Tak já v tom neplánuji jezdit celoročně. Léto si na skútru nedovedu představit jinak než v triku a kratasech. Ale jak se ochladí, proč na sobě nemít alespoň základní ochranu.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od jerry »

řidičBOB píše:Ono se ani nemusí vciťovat. Stačilo by dodržovat elementární věci, jako jsou blinkry, čumět do zrcátek, nejezdit u středové čáry, atd. Pak by si motorkáře ani nevšimli.
Nj, ale oni musí chatovat v telefonu, tak proto se tak chovají. Dementi :(
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět