Jednostopé okénko

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od řidičBOB »

začnu od konce: 4SR je dobrá značka. V kůži ti bude akorát v létě vedro a při chladnějším počku zase zima. Ale jinak fajn.
A2 je blbost. Teoretická zkouška je totožná jako na A a praktická v podstatě taky. I na velké A, rozumné autoškoly, nasazují friendly motorky, takže výsledný rozdíl bude minimální.
Já osobně nemám rád ty uskučené japonce, takže bych volil mezi F650 nebo KTM390. Na baworácích jezdím, bo si tam občas i něco půjčím. Není to záludná motorka. S boxerem je to sice ovladatelnější kvůli nízkému těžišti, ale i bez něj je to ok.
Ale já osobně bych šel do KTM390 Duke. Ta je hravá, nezáludná, i když trošku ostřejší na plyn. V základu to má hodně asistentů a to na začátek pomůže předejít mnoha nepříjemnostem.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od Snowman000 »

Ja vim ze A2 je blbost pri mojom veku, ale predsa len som sa chcel pocitovo priskrtit, ale to mi vsetci vyhovorili hned :)

Diky moc za ohodnotenie 4SR...mam tucha ze to je CR znacka.
Kazdopadne vybrana bunda praveze nie je koza, tu moc nechcem, ale denim, to bych sa nemusel az tak upotit, ne? :)

A diky moc za vyjadrenie k motorkam...nenapada ta este nejaky kandidat?
Pri F650 ma odradza vek a trochu vaha, ale podla vsetkeho by to ma mal byt drzak. KTM je zase fakt skoro jak bicykel 130kg vahy a tu by mi snad aj ta 200 stacila...dialnice s tym fakt neplanujem a na 100ku by sa to malo vysplhat celkom rychlo, iked to treba fakt tocit. F650 je zase o krutaku a hlavne aj pocitovo na pohodu, co bych trosku radsej asi :)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od řidičBOB »

Hodně si chválí G 310 R. Sic to má jenom 25kW, ale do města je to malé, obratné a je to i nové za dobrý peníz. A hlavně je to také nezáludná motorka. F650 už bude hlavně starší kousek, takže se servisem je potřeba počítat. Občas se tam něco i sere. Nepočítám, že bys chtěl kousek starší než 2000, kdy se tam dávaly ještě italské motory...
KTM je pravda, že je to jako motorová pila, ale ten 390 Duke je fajný.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od Snowman000 »

Ja ale myslel toto BMW, s tym asi nemas skusenosti :p
Obrázek
Klasicke terenne GSo nee, neplanujem s tym offroadit nikde, iked tie cesty tu...

G310R som pozeral, s tymu 25kW fakt problem nemam, to bych velmi rad, ale to je mimo moj budget zatial a ak to mam polozit, co asi sa raz stane tak bych radsej nieco trosku starsie, co mi nebude tak luto :-?
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od řidičBOB »

Nee, na tomhle jsem nikdy nejel :-) U motorky platí 100x více, že důležitá je historie - hlavně si to projít, jestli to nebylo nějak blbě zbořené a ještě hůř opravené.
Nepřistupuj k tomu, že "ak to mám raz položiť" - to prostě nechceš a v hlavě si musíš nastavit, že to prostě nepoložíš. Válet se po zemi není prdel. A je jedno, jestli jedeš na 9kW skůtru nebo 100kW motorce. Prostě to nechceš.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od mmira »

tak. ja polozil motorku jednou, za mlada, na sterku a pri pomale jizde a rozhodne to nechci zazit znova.

jinak koupit motoobleceni je v seznamu ukolu. jenze zatim jsem se nikam nedostal, abych to odzkousel a bez toho to kupovat nechci.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od řidičBOB »

ano - to je správný postup. Motověci je potřeba zkoušet.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od Snowman000 »

Skoda, ale tak o moc ine ako to GSo to asi nebude :) Ja som proste uchyl na ne moc konfekcne volby ;))

Na vyber a kupu motorky si urcite sam neverim, toto urcite si "dam zohnat" ludmi ktorym v tomto verim :) ale dakujem za kazdu radu, ktora mi pomoze :)

Mozno som sa zle vyjadril, jasne ze nechcem to polozit, viem ake to je vlastnym telom zhodit strom (na lyziach), takze fakt sa tomu budem snazit maximalne zabranit. Polozenim som myslel ze ma motorka pri manevrovani v malej rychlosti prevazi a lahne si na zem...prave vzhladom na moju telesnu stavbu a predpokladanu lemplovitost zo zaciatku ;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26979
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od řidičBOB »

no, rozumím - já minulý týden málem položil takhle toho svého 300+ kilového mazlíka :-( Ale dal jsem to! Ještě, že poctivě jezdím ve fitku nohy s váhou mé motorky :))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od Snowman000 »

Uf...tak to uz vobec nezavidim #-o
Tak to by som tych 130kg zvladnut mohol :D

A taky bych si rad skusil tie veci, len ked som to aj pozeral, tak vacsinu mali velkosti uplne mimo mna...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Odpovědět