Jednostopé okénko

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 760
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od Shr3k »

Moto je potřeba zazimovat, ale nejen kvůli tomu jsem objednal

- bude se dobře čistit a mazat řetěz. 233 EUR
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Tiboon
Autoškolák
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 09 kvě 18:41

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od Tiboon »

jedna vzpomínková ať není smutno
Obrázek
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od jarka »

Jsem včera akorát doskládal moji :) - měnil jsem chladiče, těsnění u víka startéru a dalších pár blbostí a dokonce i chytla, tak jsem měl sakra svrbění. Zima ještě ani nezačala a člověk už vyhlíží jaro...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Tiboon
Autoškolák
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 09 kvě 18:41

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od Tiboon »

je to tak :-)
hlavně ať je letos líp než loni na ježdění a hlavně ať mi včas před sezonou přivezou novou motorku ^:)^
martinecko
Pan Řidič
Příspěvky: 284
Registrován: pon 09 úno 13:42

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od martinecko »

Ja som este v stredu/stvrtok slapal na lyziach ale v nedelu mi nedalo a previezol som sa aspon po ulici kedze tu zrazu bolo 9 stupnov a slnko. Uz uz som zacal pozerat letenky a pozicovne na kanarskych :x
Tiboon
Autoškolák
Příspěvky: 22
Registrován: čtv 09 kvě 18:41

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od Tiboon »

koukám na YT na kanál Jednoustopou a ty kluci jsou práve z Kanarárů a půjčovnu motorek tam provozují, může to být tip
Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 760
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od Shr3k »

Tiboon píše: úte 04 led 12:38 je to tak :-)
hlavně ať je letos líp než loni na ježdění a hlavně ať mi včas před sezonou přivezou novou motorku ^:)^
Na co přesedáš? Já si Rebela nechám, ale přiberu k němu 100 kilo a 4 válce navíc, zrovna dneska mi to potvrdili.
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od Snowman000 »

Snowman000 píše: stř 25 srp 12:49 Neviem velmi kam to dat, ale nech vas neochudobnim o dnesne rano...
Konecne dnes vonku po vikende fajn, tak ze idem zase raz do prace na motorke a motorka nikde... ~x(
(Parkovana bola v ramci sukromneho parkoviska pod bytovym domom, kde je pristup cez zavory)

S hlavou v smutku teda volam 158, vsetko nadiktujem a mam si vyckat na hliadku.
Nasledne mi vola nejake divne cislo...krajska kriminalka a chlap sa ma pyta ci mi nahodou nechyba motorka, ze ju zaistili pri jednom zo zasahov...
Nasledoval pokec hliadkou, ktora si dala trosku na cas, ale dalo sa s nimi celkom pokecat a potom este navsteva fizlarne a spisovanie vsetkeho.

Takze motorku nemam, ale je zaistena a cakam kedy ju uvidim, zaroven sa obavam v akom bude stave po tom vsetkom #-o

To mi to ten zivot s nou krasne zacina x_x
Tak pol roka neskor...zasrata od blata jak crosska, zamok KO, ale vyzera ze neznicena a jak si stale opakujem, furt lepsie jak nic x_x
Obrázek
Obrázek
Obrázek

PS: jak ja milujem to auto :ymhug:
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od řidičBOB »

:-bd
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od Snowman000 »

Snowman000 píše: stř 25 srp 12:49 Neviem velmi kam to dat, ale nech vas neochudobnim o dnesne rano...
Konecne dnes vonku po vikende fajn, tak ze idem zase raz do prace na motorke a motorka nikde... ~x(
(Parkovana bola v ramci sukromneho parkoviska pod bytovym domom, kde je pristup cez zavory)

S hlavou v smutku teda volam 158, vsetko nadiktujem a mam si vyckat na hliadku.
Nasledne mi vola nejake divne cislo...krajska kriminalka a chlap sa ma pyta ci mi nahodou nechyba motorka, ze ju zaistili pri jednom zo zasahov...
Nasledoval pokec hliadkou, ktora si dala trosku na cas, ale dalo sa s nimi celkom pokecat a potom este navsteva fizlarne a spisovanie vsetkeho.

Takze motorku nemam, ale je zaistena a cakam kedy ju uvidim, zaroven sa obavam v akom bude stave po tom vsetkom #-o

To mi to ten zivot s nou krasne zacina x_x
Tak je to oficialne...po pol roku (a lahsi o dalsich 500€ za nove zamky) som zase jednostopy a prekvapivo som to uplne ze nezabudol ;))

Obrázek
Obrázek
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Odpovědět