Jednostopé okénko

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od řidičBOB »

mmira: jj, rozumím. Mám to stejně. I na skůtru vozím místo páteřáku airbag vestu a alespoň zpevněné kotníkové boty.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od mmira »

tak jsem to asi rozsekl. misto skutru petikilo od Benelli.

nejaky zajemce o PCX?
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od jarka »

Máte někdo zkušenosti s motardem??? Mam už léta svrbění a dneska jsem byl projet 6kilovy jednobuch a hodně se mi to zamlouvalo - na učení se jedny stopy a blbnutí kolem komina...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od Snowman000 »

Mmira: :-bd

Jarka: prave Mmira by mal mat nieco odjazdene na Honde FMX 650, tak snad ti nieco k tomu napise:)

Ja nad tym zprvu tez uvazoval, ale nakoniec ma od toho odradilo vysoke sedlo a 600 jednobuch mi svojim prejavom neprisiel uplne userfriendly pre motorkarske ucho ako som ja :-s
A chcel som nieco viac pohodlne...zatial to u mna nakoniec vyzera na NC700s...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od jarka »

Jsem na tom dost podobně - takže rozhodně pomalý otrkávání se a určitě nějaká motoškola na okruhu. Strašně se mi na tom líbí ta jednoduchost pro hobíka a když člověk bude chtít blbnout na okruhu tak to hodí na obyč vozejk a těch malých okruhů tu máme po čr více.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od jerry »

Hlavně dávat majzla. Motorka je v dnešním provozu o hubu. Já mám z mládí naježděno přes 50 tis km. Pravda na slabších motorkách. Ale hlavně proti dnešku nic nejezdilo. Když jsem prodal poslední motorku kvůli financím, tak jsem si říkal, že až bude víc peněz, tak zase nějakou koupím. Léta letěla, peníze byly, nebyl čas. Dnes už bych se bál.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od řidičBOB »

Není to zase tak hrozné. Chce to hodně sledovat provoz nedělat blbosti, což občas svádí. Když totiž letíš vesnicí kilo a více, nelze pak někomu klást za vinu, že si tě nevšimne a nedá ti přednost :-( A hlavně - pak už je většinou pozdě.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od jerry »

Proto píšu dávat majzla. Možná je výhoda začínat na moto jako starší. Člověk už je rozumnější, tak nedělá takový blbiny. Když zavzpomínám, co jsem vyváděl v 18 na třiapůli, tak jsem rád, že jsem silnější moto mít nemohl. Tak si to užívejte bez nehod :)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od jarka »

Jo, taky z toho nemám dobrej pocit, bo mi ty motorky přijdou takový strašně odhalený, ale tím jak mám miatu třetím rokem tak bych se rád někam posunul a zase se učil něco novýho a na moto toho bude tak na 10 let minimálně :) . Ale uvidíme, třeba to neklapne...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od řidičBOB »

Ano. Od země tě dělí jenom pár cm; od zranění kvalitní oblečení a od smrti štěstí.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět