Jednostopé okénko

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od M.Z. »

:) gratuluju a hlavně ofafrně :-B
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od Snowman000 »

Boha to vyzera fajne!!! Gratulky a nech sluzi :-bd
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od jarka »

Díky, jojo ofafrně - to je na prvním místě.
PS: kámoš si ze mě dělal srandu, že je to taková fitness-motorka - hezky to pasuje k tomu mýmu fitness-kolu :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od mmira »

gratulace.

ja si byl na kandidata taky vcera sednout. kdyby uz nebylo po lete, asi bych to na miste koupil.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od jarka »

mmira: co máš vyhlídlí, aspoň typ (silnice, naháč, ...)?
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od mmira »

Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od M.Z. »

Motorky jsou mi totálně šumák, ale tenhle styl se mi moč líbí.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od Lachende Bestien »

Souhlasím s pozitivním názorem na odkazovanou moto, lehká a dostatečně výkonná na běžné cestovní rychlosti (mírně podezřele může působit absence avg spotřeby).
Jako člověk s minimem praxe za řítítky motorek bych ale asi nechtěl moto s tradičním typem řazení, je to samozřejmě o zvyku, ale systém brždění a řazení rychlostí na pravé noze mi vždycky připadal zbytečně náročný na ovládání - preferoval bych stroj mající obě brzdy a řazení na řítítkách. Prostě cit v rukou má člověk větší než v chodidlech a ovládací prvky se nachází v zorném poli řítiče. Naopak spojka (pokud by byla potřeba) umístěná dole by mi asi nevadila.
Edit. Ale v dnešním extrémně hustém provozu plném dvoutunových "osobních" suv oblud s arogantními borečky a namyšlenými slepičkami za volanty si raději na moto nechám zajít chuť; o poloslepých kloboučnících s reakční dobou lenochoda nemluvě, ale těch zas nejezdí tolik a tak často...
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od Bond007 »

Lachende Bestien píše:Souhlasím s pozitivním názorem na odkazovanou moto, lehká a dostatečně výkonná na běžné cestovní rychlosti (mírně podezřele může působit absence avg spotřeby).
Jako člověk s minimem praxe za řítítky motorek bych ale asi nechtěl moto s tradičním typem řazení, je to samozřejmě o zvyku, ale systém brždění a řazení rychlostí na pravé noze mi vždycky připadal zbytečně náročný na ovládání - preferoval bych stroj mající obě brzdy a řazení na řítítkách. Prostě cit v rukou má člověk větší než v chodidlech a ovládací prvky se nachází v zorném poli řítiče. Naopak spojka (pokud by byla potřeba) umístěná dole by mi asi nevadila.
Edit. Ale v dnešním extrémně hustém provozu plném dvoutunových "osobních" suv oblud s arogantními borečky a namyšlenými slepičkami za volanty si raději na moto nechám zajít chuť; o poloslepých kloboučnících s reakční dobou lenochoda nemluvě, ale těch zas nejezdí tolik a tak často...
není nad to mít jasný názor :(|)
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od řidičBOB »

krasavec! Benelli je imidžoffka jako prasa.
akorát je to takový silnější skůtr - 35kW. To můj C400GT má 25. Ale zase jede to moc pěkně i s těmi kilowaty.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět