Operativní leasing

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
andreastopka
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pát 17 srp 13:07

Operativní leasing

Příspěvek od andreastopka »

Dobrý den, prestehovala sem se za manželem na Slovensko a chtela bych si koupit auto. Na nové celou hotovost nemáme a ja bych se ráda bych se zeptala, jestli mate nejake skušenosti se Slovenskýma leasingofkama. Soused nám doporučil slovensky leaseplan, prý podle něj sou najlepsi. Mate někdo taky osobní skušenost s touto firmou, popripade, co by ste doporučili? Děkuju moc za každé doporučení. Mejte se
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Operativní leasing

Příspěvek od mattonecz »

nevim jestli je to mysleno vazne nebo reklama, ale leaseplango ma v cr zajimavy ceny. to, ze nez mi poslali kalkulaci na Cupru zabralo 2 tydny behem kterych sem si to stihl asi 10x rozmyslet a malem koupit, a nakonec sem koupil skutr, je vec jina
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Operativní leasing

Příspěvek od HondaMan »

Nevím jak na SK, ale v CZ je Leaseplan vcelku veselá firma. Nejvíce mě irituje jejich současný způsob objednávání do servisu (zkvalitnění služeb), kdy nejdříve musím vysvětlit co chci velmi ochotným slečnám na infolince a následně znovu v servisu, který mi vyberou.
Třeba tento měsíc jsem díky tomu musel do 4 různých servisů (garančka, výměna okna, oprava přehřívání motoru a dalších pár drobností; lakování nárazníku).
Jako nechci jim do toho kecat, ale výsledek je ten, že platí navíc 2x týden náhradní auto, 2x resp. 4x pick-up servis...

A to jsem přesvědčený, že to přehřívání nevyřešili, protože servis údajně vyměnil vše kromě čidla teploty, které je imho důvodem chybových hlášek.

Ale jinak asi není moc co řešit. Služba je především o vybraném autě nikoliv o majiteli auta zapsaném v TP.
2.9T RWD
Odpovědět