Lyžárna

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Tak.

Dříff než sem čekal v nejzasněženějších snech. :D

Neska po cestě z kopca dolů (do kopca kyslíkový deficit, čili nemyslím) ňa přepad absťák (a to je to teprff týden, co sem vykroužil poslední oblúčiky minulé sezony), kterýžto byl následně podpořen i mailem z Nev-Dama, co sem našel v mailboxu - prý až 17% slevy při včasném objednání....

Takže sem celé odpůldne bezdušně čuměl na tůr a přitem v hlavě spřádal plány na sezonu 2019 - dáli panbu a zdraví, tak to vidím na tři poctivé týdny na prknech + šibezkydění (dyž bude na čem) + šikovná sezonka v Lomnickém a na Chopku..... \m/

Kéžby už byl konec říjence..... :skiing smiley in a flock:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lyžárna

Příspěvek od jerry »

Ty hele, nech nás užít si trochu léto :)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Tak už sem zase tady..... :skiing smiley:

První sních v Alpách mě vedl k - hádejte čemu?

.... už sem poptal 2 týdny ve Francii v příští zimě....

Oach, jak já už sa těšim..... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

A je to.

poslední týden v ledenci 2019 = Les Menuires (3Valee)
poslední týden v dubenci 2019 = Tignes (Espace Killy)

Oach!
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Ejchuchu!

Obě Francie potvrzeny, zálohy zaplaceny, slevy za včasnou objednávku zahrnuty...... :ymhug:

Těším sa už fčíl jak malé děcko na vánoce.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:GoPass šikovná sezonka 2018/19 :supz: :prayer: =D>
Za 69E zaplacených fčíl mám lyžovačku v ta3 i na chopku do konce téhle sezony v ceně, v létě doplatím jen 150 E a mám CELOROČNÍ 2018/19 jak pro ta3, tak chopok!
To vše za cca 220 E = BRAVO!
Samozřejmě sem už těch 69E zaplatil a ráth....
150E doplaceno, potvrzeno, GoPass karta nabitá - takže mám na celou sezonu 2018-19 po starostech s placením/dobíjením atd. (kromě teda těch 11-ti dnů v sezoně, kdy "šikovná sezonka Basic" neplatí). Už sa nemožu dočkať až v Lomnickém a na Chopku nasype. Kéžby!

EDIT: potvrzeno s infolinkou GoPassu - bude mi to i "neomezeně" (mínus těch 11 dní) platit na pozemnej lanouke Smokovec-Hrebienok. Ach! :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Neska ráno na ňa zase dýchnul absťák..... :D

Sem byl fčera i neska ráno na kopcu (beskydském) a zatímco fčera bylo už od rána těplo a vlhko (že, Vlastičko), neska po ránu bylo křasně zima tak, že šla pára od huby..... oach, už sa to blíží.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Dám to sem, i dyž to není o lyžích.... ale je to o horách a navíc nahoře nad 2300mnm byla neska fakt kosa - odhadem ne víc než plus pět. Bohužel na sních je ale ešče brzo.....
pavproch před chvílů na OF.cz píše:Tak.

Odšlapáno, i když až nakonec neplánovaná varianta plánu C. :mrgreen:

Plán A byl Jamský žlab do Slavkovskej jamy a ocuto nahoru na Slavkovák - nerealizovatelné, bo za těch cca 6 let, co sem tama šlapal naposled, kosovka dole ve Velkej Studenej tak vyrostla a zhoustla, že není reálné si od Malého Ohniska probojovat cestu nahoru do ústí Jamského žlabu.

Plán B byl od Vareškového plesa nahoru Vareškovou dolinou a pak doleva pod Slavkovskou vežu, nahoru na ní a po hřebenu na Slavkovák - dyž sem došel pod nástup, taxem zistil, že sem si (idiot!) nevzal (nachystaný, sic!) blembák....

Takže byla varianta varianty C - Vareškovou nahoru do Slavkovského sedla a Vareškový hrebeň na Slavkovskou kopu a Slavkovák - enemže kousek pod Slavkovskou kopou mi "došlo" - ne fyzicky, ale - už sem to tu psal - následkem chemie nemám vůbec jistotu (rovnováhu) při chůzi v náročném terénu.... takže sem to otočil, jen tak mimochodem vylezl na Východnou Slavkovskou kopu a pak "zhrčel" priam dole do zakázané Slavkovské doliny a z ní na magistrálu (už sem tam byl, takže sem věděl kundyma, ale i tak to tam taky byl boj v přerostlé kosovce - dolů to šlo ztuha, nahoru si to skoro nedokážu představit)

Tak a fčíl zelení aj. zm..i hr do mě, jakej sem neposlušný návštěvník Tanapu.

PS: Kromě těch problémů s rovnováhou sem mimochodem zistil, že tělo za ty 2.5 roku nemoci, chemie, následků sice nezlenivělo, ale zapomělo, jak je to náročné udýchat rychlejší tempo proti kopci nad 2000mnm..... bude třeba potrenovať...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 518
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: Lyžárna

Příspěvek od Eda »

Taky sem byl v Tatrach tento vikend, ale motali sme se jen nizko a hlavne na kole :)

Kazdopadne mam dotaz, chladno a zaroven velka aktivita - co se ti osvedcilo jako druha vrstva? Hledam neco co na jare nebo na podzim pujde pouzit jako horni vrstva nad funkcni (s tim ze nepromok bude pro jistotu v batohu) a zaroven bude fungovat jako prostredni vrstva na sjezdovce, tj. mezi funkcni a bundu
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

PowerStretch
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět