Lyžárna

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16371
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

kámoš má scotty pod botou 120mm a když vjede na trošku tvrdší, takje to za trest a o rozbitou hubu...

(mmchdm, můj Jr. má taky pod botou 98mm a zvednutou patku... :D ale co se mi na těch jeho scottech líbí je twin rocker 200/300mm, takže lyže délky 175cm se chová jako by byla max 150cm dlouhá.... )
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Lyžárna

Příspěvek od mmira »

pavproch píše:proto mám dvoje - do měkkého crusairy, na tvrdé explorairy....
proto mam metrony, abych nemusel vozit dvoje a stridat tereny, jak zrovna prijdou :D
pavproch píše:kámoš má scotty pod botou 120mm a když vjede na trošku tvrdší, takje to za trest a o rozbitou hubu...
ve stredisku, kde jsme je videl, upravovane sjezdovky nemaji. na co taky, kdyz tam je cela hora k dispozici pro volne jezdeni a rocne tam nasype 15 m prasanu. pokud to vyjde, chystame se tam pristi rok.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16371
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

halt sa stále mám co učit, i po 40+ letech na prknech.... :ymblushing: :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Lyžárna

Příspěvek od mmira »

jsi stara struktura. my, co jezdime jen 30+ let, jsme pokrokovejsi B-) :)) :ymhug:
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16371
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

^:)^
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
KoPP
Letec
Příspěvky: 1008
Registrován: sob 12 bře 14:14

Re: Lyžárna

Příspěvek od KoPP »

hele hele... jsem zkušený snowboarder :D :D teď jsem si doplatil ještě nějaké lekce a konečně to hrnu stylem dolů, jakým jsem si posledních pár let představoval... no jinými slovy "profik" jak cyp, ale chytlo mě to, co hledám je dlouhá sjezdovka o mizerném sklonu a nejlépe sedačková. nebaví mě vždycky jezdit jen ty krátké u nás... člověk zakrouží 10-20 křestýšů a už aby trčel zase na vleku... tak na víkend.

pokud by byla v okolí nějaká zajímavá zimní tůra tak jen líp.
Slow and serious
Uživatelský avatar
525iX
Pan Řidič
Příspěvky: 266
Registrován: pát 23 pro 17:58
Bydliště: Pááárdubice!!!! !!

Re: Lyžárna

Příspěvek od 525iX »

X123 píše:Souhlasím s vázáním i s délkou... Zjednodušeně bys měl vybírat s DIN alespoň 11 nebo lépe 12...
Hlavně bys měl napsat, jak vlastně jezdíš - klasicky vs. carv (krátkej, střední, dlouhej oblouk), sjezdovka X mimo sjezdovku, u nás X alpy atd... Vlastně co od novejch lyžích očekáváš a nač je kupuješ?
Většinou jezdím krátkej až střední oblouk, víceméně upravené sjezdovky u nás. Jsem rekreační lyžař, cca 20-30 dní v roce. Očekávám od nich jízdu z kopce :-* a kupuju je protože mý stařičký lyže se rozpadly :((
Uživatelský avatar
525iX
Pan Řidič
Příspěvky: 266
Registrován: pát 23 pro 17:58
Bydliště: Pááárdubice!!!! !!

Re: Lyžárna

Příspěvek od 525iX »

mmira píše:
X123 píše:Vlastně co od novejch lyžích očekáváš a nač je kupuješ?
dobra pripominka. znam minimalne jeden bazar, kde lze za slusny peniz koupit mirne jete lyze o kategorii ci dve vys.

doporucuji skicentrum odry, tam se da nejen dobre nakoupit, ale vzhledem k zavodnicke minulosti a soucasnosti pana majitele a jeho syna clovek dostane vyborne rady
Použitý věci nechci, vylítaný báwo mi stačí :)) Cenová hranice celkem není, ale zdá se mi zbytečný za to utratit 20k.

Co tohle: 186 dýlka, vázaní 12D. Jako sporten to zásadně bejt nemusí, ale vzhledem k tomu že jsem v životě nic jinýho neměl tak nevím, navíc jsem nenašel nějakej kvalitní eshop s vyhledáváním dle parametrů - hlavně délky lyží.
Uživatelský avatar
525iX
Pan Řidič
Příspěvky: 266
Registrován: pát 23 pro 17:58
Bydliště: Pááárdubice!!!! !!

Re: Lyžárna

Příspěvek od 525iX »

PaTaK
Pan Řidič
Příspěvky: 333
Registrován: čtv 07 črc 18:27

Re: Lyžárna

Příspěvek od PaTaK »

KoPP píše:hele hele... jsem zkušený snowboarder :D :D teď jsem si doplatil ještě nějaké lekce a konečně to hrnu stylem dolů, jakým jsem si posledních pár let představoval... no jinými slovy "profik" jak cyp, ale chytlo mě to, co hledám je dlouhá sjezdovka o mizerném sklonu a nejlépe sedačková. nebaví mě vždycky jezdit jen ty krátké u nás... člověk zakrouží 10-20 křestýšů a už aby trčel zase na vleku... tak na víkend.

pokud by byla v okolí nějaká zajímavá zimní tůra tak jen líp.
Což takhle Kouty nad Desnou? Sjezdovky 2(slušná široká červená) a 2.5km(modrá s rovným přejezdem lesem - na prd pro snowboard). V Apartmánech Kouty pod sjezdovkou za 2800Kč na dvě noci se snídání a třídenním skipasem.
Odpovědět