Lyžárna

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

pavproch dodatek na OF.cz píše:Jo a vlastně - neska v tomdle týdnu pošesté (myslím) na VFK a poprvé nahoře jasno a bezvětřo. Něco je špatně.... :mrgreen:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

pavproch fšíl na OF.cz píše:Tak. Už z domu.

Neska už od rána bylo i nahoře na hřebenu (Snilovské sedlo cca 1500mnm) těplo jaxfiň, i dyž to bylo přituhlé. Sjezd Oštiepkovou po neporušeném mančestru (tak akoráth tvrdém) byl úžasný i s (relativně těžkým) báglem na hrbu. Zato sjezd dolů pod sloupama byl na pikaču, nechtěl sem sebou šlehnout bo (sic stará Toshiba, ale rozbij to, že) pc v báglu. Sestup pěši po travičkách opravdu jen poslední tři sloupy.

Fajne, sic mám dost a po cestě domů - junior za kniplem pindice - já podřimoval vedle něj - sem i začal uvažovat, že před Tignes do ta3 a chopok už asi spíš ne. Ale už ňa to přešlo. A začínám mít absťák. __II

:twisted:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lyžárna

Příspěvek od Lachende Bestien »

Díky za zprostředkované ski-fatro zážitky. Jediné, co tomu podle mě chybí k dokonalosti, je pár fotek. :ympeace:
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Sorry, no... nikona sem s sebou neměl a mobilem nikdy nefotím. Mám ho asi 2 roky a ještě sem s ním neudělal ani jeden - zkušební - obrázek. A ani neudělám, bo jak ho furt tahám v (nečisté) kapse, tak v místě objektivu je už tlustý nános nedefinovatelného (pucvol) bordýlku.

A vůbec, mám absták, začínám přemýšlet, kdy a jak pojedu to zavřít do ta3 a na chopok.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Tak, po dnešním okoštování větru ve vlasech se mi nějak přestává chtít zajet to zavřít do ta3 a na Chopok.... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Kura, to sobotní ráno/dopo je takové nějaké prázdné a ploché bez prken na nohách.... a to sem byl na zdrproproch za humny a bylo dostatečně hnusně nato, aby se mi to líbilo.... :D

Začínám se hrubě těšit do Tignes, kor dyž tam fčíl pěkně nasypalo a ještě týden sypat bude.... "skiing smiley in a flock"
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

pavproch fčíl na OF.cz píše:Tak, sic neska zas jen ranní zdrproproch za humny (pindica je dočasně offline, než dostane nové kulové čepy a ramena př. nápravy, čili sem nemoh nikam jet) tak větší spokojenost než fčera bo a) byla ráno jinovatka a b) na Herálkách sem si ešče zase znova šláp na sních.... :twisted:

Ale absťák ve mně stejně řádí..... __II
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Tak. Sbaleno, nachystáno, odpoledne mizím (opět a už zase) do Francie na týdenní sezonní závěrečnou v Tignes. Uaaa! Akurváth mám (drobnou) obavu, abych si neudělall výlet 1500km za volantem jen za účelem zjištění, že koleno vypovědělo prknům válku - bolí furt jak čert, hlavně v klidu, při pohybu trochu míň.... no co no, prostě se uvidí, v nejhorším halt budu týden sedět na prteli ve Val Claret a smutně čumět z wokna.... kéžby ne.... ^:)^
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Poslušně sa hlásím z horního konce Tignes - Val Claret. Dyž sme sem odpoledne dojeli, bylo tady (a stále ještě je) ukázkově - slunko, vymetená modrá obloha, bezvětřo, firny a těplo (plus 10 v 2150mnm). Fčíl už to chladne, ráno bude přituhlo. Sněhu je tu dost na lyžování, ale proti loňsku bída (loni tohle dobou tu - ve 2150mnm - bylo 4-5metrů, letos sotva metr)

Nešní cesta z Pilsně skrz Říši, CH a FR (1050km) byla ukázková, ani jedna stau, ani jedna objížďka, jen pár omezení, mírný plynulý provoz - i v CH, kupodivu - za 9 hodin aji s pauzama - z toho průlet Říší 650km za přesně 4 hodiny a 20minut, v CH sa to potom - plynule - vleklo předpisových 80 až 120, ve FR od Annecy do Albertville provoz jaxfiň a dokonce na dvou kruhácích žluté vesty zastavovaly auta a rozdávaly nějaké papíry - ale jen frantíkom, nás nechali jet.

Bohužel kuleno bolí, zítra ráno o půl deváté sice pudu dělat frontu na permice (neska sem se pozapoměl a nestih je vyzvednout - zavřeli mi biuro před nosem) ale mám obavy..... chjo no.

Brambor2 téměř bez ztráty květinky - bohužel sa mu rozsvítila a svíti kontrolka "chyba natáčení xenonů do zatáčky" - ale zase při tom courání se po CH mile překvapil spotřebou - lehce pod vosum na sto. A i když mi mmira při prodeji říkal, že N52B30 žere wolej, tak na 1590km si cucnul jen asi 3 deci, tak to ten separátor ve víku (obvyklý podezřelý u N52) nechám být.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lyžárna

Příspěvek od honziss »

Kitzsteinhorn taky cajk dneska. Ve 3000 nula, snih vydrzel zmrzlej az do pozdniho odpoledne. Akorat teda lidi jak much.

Od prosince bude propojenej Kaprun/Maiskogel s Kitzsteinhornem novou lanovkou.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět