Lyžárna

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lyžárna

Příspěvek od jerry »

vonkreuz: Ano, je to setřelá máza voskařů, co jsi nachytal ve stopě.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

@vk: vidím, že se ptáš i na OF.cz - třeba (spíš tam než tady) někoho najdeš, kdo bude znát odpovědi. Ač sem sněžný zimní potfor, tak bježky sou pro mě terra incognita, takže nepomůžu, no.....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Lyžárna

Příspěvek od vonkreuz »

Už je to vyřešené a našel jsem. Letos už ne, ale na začátku další sezony pujdu do kurzu.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Sem neska večer byl zase hoblovat u Vaněčka. Jezdilo nás tam asi 15. Krásné urolbované firny. A sem optimista, nabil sem si zase plnou bodovku (ie pro mě tři večerní lyžovačky, doufám, že to ještě stihnu vyjezdit než to roztaje). Zítra asi pudu zas. I ten nahoře na ňa byl neska přívětiff, scát začalo až dyž sem po lyžbě skládal prkna do pindice.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

... a neska (už zase a opět) pudu oslavovat "nový" N52B30 oblúčikama na prknech k Vaněčkovi. už sa těším jak při jízdě na firmech budu v hlavě přemílat slasti N52B30....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Lyžárna

Příspěvek od driver »

pavproch píše:Tak. Vaněček má víc rozumu než powderproch. Venku chčije, fest. I přesto sem hodil prkna do pindice a (vyjímečně bez kuknutí se na web rališky) vyrazil. Přijedu tam a tam tma. A scanec jaxfiň.
http://vankuvkopec.ulmanova.com/webkamera/
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Vaněček a vaňkův kopec je nebe a dudy..... :D

vaněček = raliska.cz
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

vonkreuz píše: Ale včera mně setnula chřipka, tak ležím v betli.
Nápodobně. Fčera sem byl odpoledne očumnout situaci na poustevnách, že tam neska pudu a ráno stanu a.... bolí ňa v krku. Takže nic, bo starý člověk je po nemoci a ten se nesmí přemáhat silou.

Ale fčera sem aspoň ještě večur stihnul (obvaklího večerního ) vaněčka. Obávám se obávám, že fčíl víkend, pak možná ještě tak do středy a bude muset to zavřít taky.... pokud ňa pustí bacil, tak tam ale po víkendu ještě skáknu na jednu rundu (večerního, pokud bude) lyžování.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Kdo je připraven (na příští sezonu, i když ta stávající ještě neskončila), není překvapen (např. "šikovnou sezonkou") - proto už mám na svém GOPASS účtu ke svýmu jménu/kartě přidružené tři další.... ona, junior a juniorka (a fyzicky už všechny karty mám v rukách, tež....) akurváth mému woku trochu vadí, že ty jejich tři mají na sobě malý nápis gopass a velkou fotku špindlu, který je mimo mou oblast zájmu, zatímco ta moje má jen velký pěkný nápis GOPASS....ešče, že se ta permica straká do kapsy a nevystavuje..... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Tak, vaněček neska večer jezdí, tak du dojezdit body na permici. pak už rači budu kupovat vždy jen na konkrétní večer (ať mi zase jako loni nepropadnou body po náhlém konci sezony).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět