Lyžárna

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Mám absťák a dilema.... :D

Do konce dubna mám jako stávající sezonkár si možnost koupit šikovnou sezonku ("Local" = SK) na příští zimu 2020-21 za supr cenu. Že jim dám peníze už fčíl mi neva, otázne je, esli tu koronu přežiju (už sem tu psal víckrát, že se ji bojim, ešče sem ji nechyt ale dřív nebo později ji podle předpovědi chytne až 70% z nás), mám ale jiný velký otazník - otevřou se nám do příští zimy hranice (aspoň) na Slovensko?
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Asitak právě fčíl sem měl odjíždět směr Francie, Le2Alpes...... škoda, no..... jaxem neska ráno šlapal (pěši) na kopcu po zbytkách sněhu, taxem i slzu uronil..... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:Mám absťák a dilema.... :mrgreen:

Do konce dubna mám jako stávající sezonkár si možnost koupit šikovnou sezonku ("Local" = SK) na příští zimu 2020-21 za supr cenu. Že jim dám peníze už fčíl mi neva, otázne je, esli tu koronu přežiju (už sem tu psal víckrát, že se ji bojim, ešče sem ji nechyt ale dřív nebo později ji podle předpovědi chytne až 70% z nás), mám ale jiný velký otazník - otevřou se nám do příští zimy hranice (aspoň) na Slovensko?
Tak vyřešeno (asi): TMR se prý zavázalo, že v přypadku NEotevření hranic CZ šikovným sezonkárom vrátí $$$.

Takže kupuju.

Btw, před obědem sem čuměl na Panoramu, figura hlásil že (ešče furt) jezdí ale na vlekoch tam nikdo nebyl vidět... ale necukalo mi to prknama.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lyžárna

Příspěvek od Snowman000 »

PP: nieco pre teba ;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Tak. Šikovná sezonka 2020-21 pro Jasnou a ta3 nabita na mé Gopass kartě enam za 229 tojro. Fčíl už jen doufat, že:

a) přežiju koronu, až ji chytím
b) otevřou hranice
c) příští zimu nasype ...

:ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Je to se mnou vážné, asi se budu muset léčit.... neska v noci semi zdálo o malování obloučků v hlubokém panenském prašanu ve Francii, u snídaně sem se nad (ovsennýma) vločkama zasnil a dyž sem před chvílí šel polemlesemloukou3 do práce, tak sem se v jednu chvíli zaradoval, že sněží.... až potom mi došlo, že to sou ranním vánkem zvířené opadající okvětní lístky švestek, pod kterýma sem právě procházel... :skiing smiley:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

pavproch v půlce dubence píše: Právě fčíl (tento týden) sem měl hoblovat svahy v Le2Alpes, už mi z NevDamy (sami - neurgoval sem) psali, že mi dají voučr na příští sezonu, vezmu ho, bo tam chcu jet hoblovat. Taxem zvjedaff kdy ten voučr bude...
Voučr (už) mám doma, teda v mailu. A pořád platí, že i vím, za co ho utratím: hned jak začnou v NevDama nabízet sezonu 2020-21 (ca srpenec 2020): Same place, same time +1yr = opět zabukuju Le2Alpes v půlce dubence (2021) a uvidíme, uslyšíme, no.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Taxem odpoledne jaxem surfoval chytil zničehonic absťák a musel sem se podívat na webkamery do Tignes a Le2Alpes - a hrozně sem se divil, že tam bílo a úplně pusto, nikde nikdo. Přitom svahy pomalové obloučkama.... Proč se tam nelyžuje? .... až za chvíli mi došlo, že čumím na odpolední záběry a lyžuje se jen dopoledne .... :ymhug:

Kura, já bych.... :skiing smiley in a flock:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Oach!
lomnicky.jpg
:skiing smiley:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lyžárna

Příspěvek od Lachende Bestien »

Jen se nebojte, už zanedlouho dorazí slíbený meteorit případně si odstříkne vulkán ve Žlutémkameni a budete mít možnost si i tady pořádně užít i v letních měsících mlhu a mrazivé teploty. Nastane ráj lyžařů na Zemi. ;)
Odpovědět