Lyžárna

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Lyžárna

Příspěvek od mmira »

pavproch píše:kury já bych.... hauuuuuuu... (maloval tie oblúčiky :D )
OT: kdyz uz jsi u tech lyzi. vykasli se na Evropu a vyraz do US hor. 17-23 m prasanu rocne ;). prohlizel jsem si tam ted jedno stredisko. nahoru lanovka, dolu si jed kudy chces. lyzovani po pas v prasanu.

http://www.jacksonhole.net/JHmap.htm

navic tam potkas same nadsence. v jednom bistru meli velkou ceduli: 84 days to ski season ;)
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od pavproch »

hauuuuuu! :D

enemže dyž bych chtěl do emeriky, taxe budu muset poníženě doprošovat připouštěcího glejtu na ambasádě .... seru na ně....

to už mě víc láká Cordilera Bianca v Čile - tam sou prý střediska lepší než Vail, Mammoth Lake, Aspen apod.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Za kolik jezdíte s benzínem?

Příspěvek od mmira »

jaky glejt na ambasade? na webu behem 5 minut vyplnis ESTU, zaplatis 10 nebo 15 USD online kartou a hotovo. pak uz jen koupit letenku a vyrazit. mmch, co jsme se tam zajimali o ceny ubytovani, skipasu a pujcovneho vybaveni, tak to v sume vyjde na polovinu pobytu treba ve Francii. hlavne ubytovani je vyrazne levnejsi. clovek se tedy nesmi tlacit treba prave do ASpenu, ale tech stredisek je tam tolik, ze to neni problem.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Franta Lopata
Letec
Příspěvky: 1488
Registrován: čtv 11 srp 17:38
Bydliště: venkov

Re: Lyžárna

Příspěvek od Franta Lopata »

A co Rusko a okolní země? Nechat se vrtulníkem vynést někam na kopec a pak svištět kilometry dolů?
Eurolopata - náš vzor! .::. d1.8t: Lopata je magor, jen se nemůžu rozhodnout jestli v dobrém či špatném smyslu toho slova. =))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

thx za oddělení

neska máme 15 zářijce a já už mám zajištěný 3 týdny v nastávající zimě na horách... a jednám o čtvrtým (o tom drahá 1/2 víc) a pátým (o tom ještě neví... :D )

ad rusko: problém s bezpečností (obecně bezp. situace, taky technický stav létadel a tady neexistence záchranné služby v případě, že tě to sypne.... ale jezdí se tam, to máš pravdu...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Franta Lopata
Letec
Příspěvky: 1488
Registrován: čtv 11 srp 17:38
Bydliště: venkov

Re: Lyžárna

Příspěvek od Franta Lopata »

No třeba takové Šoči by na tom mohlo být líp ne? Vždyť tam bude olympiáda a jezdí tam i president a premiér.
Eurolopata - náš vzor! .::. d1.8t: Lopata je magor, jen se nemůžu rozhodnout jestli v dobrém či špatném smyslu toho slova. =))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

než šoči bych si radši nechal líbit nšoči.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Lyžárna

Příspěvek od mmira »

do ruska se jezdi vyhradne na heliskiing, mam znameho, co si to vyzkousel na urale. tereny pry dokonale, cely zbytek dost o nicem. pry lepsi vyrazit s rakusaky do rumunskych hor.

ja uz mam taky dost abstak. minulou zimu jsem misto lyzovani odjel na mesic na opacnou polokouli a snehu tam zrovna moc nebylo. prvni termin mam stanoveny na par dni tesne pred vanocemi. to byva vsude prazdno. a pak hned prvni tyden v lednu. to lidi taky jeste moc nebyvaji. pak se uvidi.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Franta Lopata
Letec
Příspěvky: 1488
Registrován: čtv 11 srp 17:38
Bydliště: venkov

Re: Lyžárna

Příspěvek od Franta Lopata »

pavproch: Někdo zase árijskou krásku a půl BMW. =))

mmira: Díky! I když se tam nechytám, tak by mě zajímalo jaká je tam úroveň lyžařských středisek.
Eurolopata - náš vzor! .::. d1.8t: Lopata je magor, jen se nemůžu rozhodnout jestli v dobrém či špatném smyslu toho slova. =))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Pro nedočkavé: skiopeningy 2011na Outdoorforu.cz

(sníh na OF, to je můj revír.... :D )
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět