Lyžárna

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Začnu tím, že sem fčera večer při sledování (ze zvědavosti) zpráv na STV1 chytil absťák i dyž neukázali ani kousek sněhu....

Vysvětlím zeširoka: kousek od Dýzldorfu v Říši je postavená na kopci (zkopca) hala (alrounder.de, myslím) s celoročním lyžařským provozem. A fčera ve zprávách na STV1 říkali, že lidi z Donoval sepisují petici proti výstavbě téhož tam. Dyž sem to slyšel taxem se zasnil: Kéžby ta petice neuspěla a postavili to.

To by byla křasa - při každé cestě dom do ta3 (a je jedno, esli na vánoce, velikonoce nebo v čebrenci, prostě pokaždé!) po cestě mít možnost si "zaskotačit" na prknech...... oach!
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lyžárna

Příspěvek od M.Z. »

Já osobně jsem proti výstavbě čehokoliv na horách. Člověk dokáže všechno nádherně zničit, vůbec se místním nedivím.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lyžárna

Příspěvek od Lachende Bestien »

Jízda na běžkách je prakticky ve všech ohledech lepší, snad jen kromě vyplavování adrenalinu při rychlém a potenciálně sobě (velké opotřebení kloubů, riziko zranění..) i okolí (pomalí nezkušení prknaři plužící svahem zprava doleva, pod horizonty posedávající haranti/omladina..) nebezpečném sjezdu.
V Alpách je to samozřejmě o něčem jiném co se množství/šířky svahů týče, jinam jezdit to pro konzumenty adrenalinových zážitků na prkýnkách asi nemá smysl. Stavět haly na kopcích a horách je už tedy pořádná zhovadilost, ale pořád lepší, než třeba devastovat velké části krajiny jedovatými monokulturními trávníky pro honiče golfových kuliček.
Na včely a jiný "otravný" hmyz sere Bílý Tesák, však si pak květy budem opylovat štětečky, jak už se to děje např. v Čajně. :ympeace:
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Lyžárna

Příspěvek od mmira »

Tvl, že si postavili takovou halu v Kodani chápu, ale stavět to na Donovalech považuji za strašnou prasárnu.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Ale ten pocit, že možu kdykoli sa ně zachce.... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Lyžárna

Příspěvek od driver »

Řekni mi, tebe baví rotoped a čumět do zdi?
Nebo radši vyrazíš na Šumavu např?
Totéž je ta lyžařská hala.
Jako mě sere už jen samotný umělý sníh byť v přírodě.
Lyžovat v hale, to radši zvolím jiný sport, je jich mraky, a pak si lyže víc vychutnáš, po tom absťáku, to je pocit k nezaplacení.
Mě nebaví ani domácí bazén, plavat v umělém proudu, lepší někam vyrazit, totéž domácí fitko, je to vše jen dobré pro dodržování pravidelného tréningu, neříkám, že to nemá svůj účel, ale potěšení v tom už není, a tuším, že ty to máš hlavně srdcem, tak nevím, zda to v té hale najdeš...
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Mně uměliny taky nebaví. Žádné, ani umělý sních (když je venku přírodní). Ten ale v létě u nás není. Proto by mi (asitak 8 měsíců v roce) ta hala s umělinou nevadila, právě naopak.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Lyžárna

Příspěvek od driver »

Bispingen, otevřený, pak ho zavřeli, před pár lety znovuotevřeno: :-?
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lyžárna

Příspěvek od M.Z. »

Hlavně co je to za požitek pro dobrého lyžaře, plácat se na takové oslí louce...
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lyžárna

Příspěvek od jerry »

Lidi vymyslí neuvěřitelné ptákoviny 8-|
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět