Lyžárna

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:Tak. Polochromý stařík už má (sic předběžně) domluvené tři týdny na prknech v nadcházející sezoně. To sem zvjedaff, co mu bude umožněno (korona a mj. i sportem doyebané zdraví).... víc už toho ale rači před-domlouvat nebudu.... :mrgreen:
Naděje umírá sice až poslední, ale ta moje už umřela..... R.I.P.

Přespříští týden sem měl jet do Stříbrnice, nemyslím si, že do té doby pustí vlky, doufám, že se mi aspoň s paní domácí podaří domluvit přesun toho (už zaplaceného) týdne na léto, pojedem tam s bajkama (už sem tam s bajkem byl a bylo to fajné). Ditto Le2Alpes po velikonocích, podle vývoje u nás i v žabožroutově je už skoro jisté, že letos už vlky nespustí (a stejně bysme se tam nedostali bez karantény) - tak nějak nevím, esli (dyž to NevDama zruší) to zase o rok přesunout nebo rači chtít peníze z5. Ditto "Šikovná sezonka" v ta3 - doufám, že mi tu moji (nevyužitou/nepoužitou - dyž těch pár dní před koncem roku vlky jezdily) předplacenou sezonu 2020/21 v gopassu přesunou (zdarma) na příští rok. Ani nové lyžáky sem nevyzkušal a obávám se že (tuhle sezonu) už ani nevyzkušám.... chjo no.

Ale pozitivní myšlení: prozatím semi korona vyhla, tak sem (vlastně) heppy. :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Sem to přivolal, paní správcové ve Stříbrnici se asi brklo, dyž sem si na ni neska tady zpoměl: před chvílí mi volala "Přijedete?", já ji řekl "Ne" a už mám penízky z5 na účtě. Takže asitak.

Sem teda zvjedaff, esli sa mi stejně (pozitivně negativně) podaří pořešit aji Le2Alpes a sezonku v ta3. Že v půlce březence nepojedu na týden na MF (tam sem naščestí žádnou zálohu nedával) sa rozhodlo už asi minulý týden nebo kdy.

Takže letošní sezonu definitivně odpískávám. Chjo no.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3297
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lyžárna

Příspěvek od jerry »

Ber to v pohodě, horší kdyby jsi to musel vše odpískat pro úraz. Zažil jsem a je to horší, když místo lyží chodíš o berlích. Vždycky může být hůř.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše: Sem teda zvjedaff, esli sa mi stejně (pozitivně negativně) podaří pořešit aji Le2Alpes .
Neska mi přístál oficiální mail z NevDama, že pojedu ledatak do řiti a ne do žabožroutova a že mám vyčkat na další ingstrukce.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lyžárna

Příspěvek od řidičBOB »

čekal jsi snad něco jiného?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Ne.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Tak neska sem s cestovkou vykomunikoval, že "storno zájezdu bez poplatků + vrácení peněz". Potvrzení storna mi poslali obratem, sem zvjedaff, za jak dlopuho pošlou penízky - mám pocit, že cestoffky mají od státu úlevu, že to můžou vrátit až snad 2022 nebo tak nějak...

PS: Loni mi korona zrušila Tignes, letos Le2Alpes, nabídli mi převod kreditu na příští zimu, ale já mám fčíl takovou depinu, že sem v sobě nenašel sílu do toho znova (potřetí) jít.... ne quli peněz, klidně bych jim je zase nechal, ale děsím se té pravé ruky, co mi fčíl fest promrzá + jak v poslední době nespím, tak bych cestu tam a hlavně zpět (nonstop 1500km za volantem) asi už nedal. Chjo no, bože jak hluboko sem klesla..... takže momentálně to vidím pesimisticky - asi sbohem, lyže ve Francii....

EDIT o 24hod později: sem si pořádně přečetl ten mail se stornem v html formátu (barevně) a je tam čebreně naspáno, že ty prašule vrátí 22.3.2021. No to sem teda zvjedaff.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lyžárna

Příspěvek od řidičBOB »

Nesmíš si to ošklivit. Pesimismus je nejhorší cesta... jak přece všici víme - bude líp!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše: Ditto "Šikovná sezonka" v ta3 - doufám, že mi tu moji (nevyužitou/nepoužitou - dyž těch pár dní před koncem roku vlky jezdily) předplacenou sezonu 2020/21 v gopassu přesunou (zdarma) na příští rok.
Tak. Hlavně neztrácet naději, že si ještě klouznu, dyž sem letos nestál na prknech ani raz quli covidu i jiným (zdravotním) protivenstvím.

Z nepoužité Šikovné sezonky 2020-21 "local" (= platné jen v ta3+Jasná) sem za 39E udělal Šikovnou sezonku 2021-22 "premium", platnou v : Jasná, ta3, Špindlerův Mlýn, Szczyrk, Ankogel Mallnitz, Mölltaler Gletscher, Ještěd.

To sem teda zvjedaff, co z toho využiju. Doufám, že příští zima bude ke (skoro důchodcovskému) lyžařovi vstřícnější ref covid a ref mrznoucí pravá ruka a žese dokopu vyrazit i do Oster-reichu (na špindl, ščyrk a Ještěd asi budu prdět).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše: Sem teda zvjedaff, esli sa mi stejně (pozitivně negativně) podaří pořešit aji Le2Alpes .
Tak jo, prašule sou z5 na mém účtě.

Takže sezonka převedená na 21/22, prašule za Le2Alpes z5, na MF sem žádnou zálohu nedával = to sem teda z toho Covida "vybruslil" bez ztráty qětinky. \m/
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět