Lyžárna

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Déšť a (tady dole jen) plus 5 = neváhal sem a vyjel (autem) na Poustevny a ..... ANO, sněží tam! Ejchuchu!
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lyžárna

Příspěvek od M.Z. »

Hurááá
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Přišel mi - šikovnému sezonkárovi - mail od TMR:

Dobrá zpráva - Jasná už začíná. Druhá dobrá zpráva - jako sezonkár bych tam mohl....
Špatná zpráva: .....ale jenom s neg PCR testem. ~x(
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lyžárna

Příspěvek od Lachende Bestien »

Až tak daleko jsme to dotáhli, že se vzájemně společensky kastujeme, omezujeme práva a snižujeme příjmy na základě nějakého testu, který s určitou mírou pravděpodobnosti stanovuje přítomnost jednoho druhu viru nebo jeho částí v těle člověka v době provedení testu. :ymapplause:
Ale hlavní, je že se podařilo rozjet byznys s nechutně předraženými produkty farmaprůmyslu (roušky, respirátory, desinfekce, rukavice,... a miliardičky hlavně za povinně nepovinné testíčky a vakcínky se sypou do "spřátelených" kapsiček. :-*
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Fčíl zas na mě dolehnul ABSŤÁK!! jaxfiň.... random player mp3 mi zašeptal Jacka Hetfielda do ouška Wherever I may roam , což mi dycky duní v autě dyž jedu nach ta3 (v zimě lýžit). Chjo no, já bych..... :skiing smiley:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Neska, dyž sem pěši fučel proti kopcu (po trošce sněhu a námrazy), tak krvavo před očima a bezmozek, ale i tak sem si fšimnul, že se mi rosí brille a to i bez hadru přes xicht. Zkopca už sem byl při vědomí a došel sem vhlavě ke (rouhám, se a vím o tom!) zjištění, žesi přeju ať zítra vyhlásí pátého psa = zavřou sjezdovky = nebudu se tam muset prudit s hadrou přes hubu a orosenýma bríllema. Jako (silný) dioptrik bez čoček (oči mije nesnesou) musím holt nosit skla.

A dodatek - a ještě jedno rouhání: už ať je jaro/těpleji ať zase můžu osedlat bajka.... :bike smiley:

.... ty woe, stárnu jaxfiň.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 388
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Lyžárna

Příspěvek od Jaggie »

po minulem roce Hokkaido-Niseko, valime letos (26-30) kousek blize, Nagano-Shiga Kogen...
zatim snezilo v zapadnim Jap dost vydatne (celkem 130cm), tak uvidime jaka bude situace na miste
A6 C7 3.0tfsi 310hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:Bohužel (můj nejbližší svah) Rališka na webu nemá žádné právy, že by měl nasypáno resp. kdy bude zahajovat.... škoda no (na druhou stranu aspon nemám - prozatím - v hlavě peklo, jakej opruz to bude lyžovat na vleku s hadrou přes hubu - jako dioptrik to vidím černě, brejle sa budou mhlit fest). Na Bílou nepojedu, nemám to tam moc ráth.
Tak a je to. Rališka ještě neotevřela a už (asi určitě) ani neotevře, když od neděle budeme mít pátého psa. Aspoň nebudu mít v hlavě peklo.... :ymdevil:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 388
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Lyžárna

Příspěvek od Jaggie »

dneska to byla tedka poradna porce sjezdu na prvni den (celkem asi 10x nahoru-dolu)
tri kilometrove sjezdy teda daly zabrat, ale dost se stridaly rovnejsi useky i s lesnimi prejezdy,
tak bylo o zabavu postarano
pocasi perfektni, 100cm prasanu jako mouckoveho cukru, 5 pod nulou a obloha bez jedineho mraku

http://en.okushiga.jp/wp-content/themes ... eguide.jpg

od zitrka jdeme brouzdat na opacnou stranu hory

https://www.princehotels.com/en/ski/shi ... in_map.jpg
A6 C7 3.0tfsi 310hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lyžárna

Příspěvek od řidičBOB »

Já to letos vzdal a jedu k vodě :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět