Lyžárna

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lyžárna

Příspěvek od jerry »

A Fischer patří Rewe. Je otázka, zda by z Německa sem tlačili peníze? Ale hele miliony v tom nemáš, tak si s tím nelam hlavu.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:Štěstí se (ne)má pokoušet.... po vícero "trefených" e-nákupech oblečení "naslepo" (jen podle velikostní tabulky) sem právě objednááál i lyžáky, taky naslepo (lyžáky Fischer sem ešče neměl, tak netuším, jakou mají velikostní poblitiku)... to sem zvjedaff, mám z toho eshopu (CZ zelený čtvereček) slíbeno že můžu dyžtak vrátit na nejbližší kamenné prodejně...
Tak. Lyžáky mám v prackách. Na první rychlé nazutí (na jednu relativně těnkou fusekli - hrubší fpráci nemám) a pocitem - velikost (délka chodidla i šířka přes prsty) sem asi trefil správně. Pořádně to budu (na lyžařské 1+1 fuski) zkoušet/testovat až doma odpoledne, ale zdá se, že jo.

Vypadají moc hezky, akurváth vnitřní botička (nějaký typ AFZ - Active Fit Zone čico) mi moc nepřipomíná (materiálem) ThermoFlex.... aby mi v nich kura nebylo zima, no... Flex 130 je znát, sou sice lehké (na váhu), ale tvrdé (skelet) jaxfiň, primárně je totiž chcu na lyžování na lanoffkách (Francie, ta3), na skialpo budou, až se stávající Grmnt Radium (mají už ca 10 let) rozpadnou (doufám, že ne).

Obrázek

Ejchuchuchu!

EDIT: A fčíl ňa to napadlo \m/ - do těch Grmnt Radium na sjezdoffky mám asi rok staré (= skoro nové) TF botičky, stejné číslo velikosti - tak je tam zkusím narvat, esli to pude, jako východisko z nouze, dyby v těch AFZ byla fuckt zima...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Tak. Očekávám Armageddon.

Nové lyžáky:
- pasujou na moje haxny všema rozměrama i na 1+1 ski-fusekle, nikde netlačí
- mají na milimetr přesně stejně dlouhou podrážku jako stávající Grmt Radium, čili do všech mých 4 párů lyží (z toho 3x TLT) je to "cvak" a fertig
- TF botička z Grmt do skeletu Fischer vleze jak hrneček na prdelku

To prostě není normální, proto čekám konec světa. :ymhug:

Nákup naslepo po ingfernetu se prostě zase zadařil. Takže "zklamání" se zasek odkládá.

Btw, jaxem fčíl fpodvečer doma "šaškoval" s lyžákama, lyžema a tak, taxem chytil lyžařský ABSŤÁK JAXFIŇ. Kura, jábych..... :skiing smiley:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Ale jedno (malinké) mínus přecijen sem našel - dyž srovnám "poctivost" a detaily provedení 10 let starých Grmnt Radium a těchhle Fischerů, tak je na nich vidět, že jsou (lehce, trochu) odbyté, no.... třeba chybějící zámečky proti otevření přezek nebo Velcro pásek na stažení nahoře jsou takové, no.... jak od čankajška z tržiště..... (a to sem ani neštudoval, kdeže je to vyrobené)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lyžárna

Příspěvek od M.Z. »

Ale vypadají dobře.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše: a že prý zítra/pondělí mi pošlou cestovní smlouvu k podpisu! Ejchuchu!!
Fčíl ešče si musím ale přát takovou malichernost, abysme v dubenci mohli do žabožroutova cestovat ref korona.
CS mám, potvrzenou, podepsasnou, zaplacenou. Jedeme! (teda možná ref korona... ~x( )
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Tak, chytil sem zase ABSŤÁK jaxfiň.... Le2Alpes už mám zajištěno/potvrzeno, neska sem dořešil i tu Stříbrnici, týden na MF je taky už jasný....tímpádem mám s organizováním a zajišťováním fertig.... naplánováno to mám křasně, fčíl ešče drobnost, aby mi Covid/Primule to umožnil uskutečnit... :D

:skiing smiley in a flock:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Neska ráno nahoře na Kopcu bylo silně nevlídno (kousek nad nulou, mha a poscávalo), ale hlavně: v luftě už bylo cítit to bílé studené.... oach!
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lyžárna

Příspěvek od Lachende Bestien »

Provokatére... :p
Věštci hlásí trvalý vydatný déšť od dnešního večera do středečního a teploty po celý příští týden připomínající spíše prosinec, a osobně se mi tedy tento způsob října zdá poněkud rozmrd... ehm rozmarným. x_x
Pokud si to ale přesto dokážete užít, jde o dost mimořádnou schopnost nastavení mysli. :ymdaydream:
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Na kopci není nikdy škaredě (jen má člověk občas špatnou výbavu, no...) :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět