Lyžárna

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Franta Lopata
Letec
Příspěvky: 1488
Registrován: čtv 11 srp 17:38
Bydliště: venkov

Re: Lyžárna

Příspěvek od Franta Lopata »

Tak to je nemilé. :( Hlavně, že se to obešlo bez následků.
Eurolopata - náš vzor! .::. d1.8t: Lopata je magor, jen se nemůžu rozhodnout jestli v dobrém či špatném smyslu toho slova. =))
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lyžárna

Příspěvek od honziss »

řidičBOB píše:pavrpoch: furt to není Švajc, kde Ti měřej rychlost na svahu... I když vloni jsem to viděl už i v IT :-(
ad svoboda lyzovani: myslim ze nejpohodovejsi atmosfera a nejmene omezeni vladne zatim ve francii...

btw...nemeli by jste nakej tip na lyze, ktery dobre podrzej kratkej-stredni oblouk na sjezdovce a soucasne budou rozumne pouzitelny i mimo sjezdovku?

zatim mi byly doporuceny tyhle: http://www.dynastar.com/CZ/CZ/legend-85 ... eeski.html
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

scott crusair nebo exploreair - to je mňamka.... mám oboje, tak vím.... :x
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Lyžárna

Příspěvek od mmira »

honziss: nejlepsi toho druhu byly Metrony od Atomicu, bohuzel uz se nedelaji. dlouho jsem si lyze pujcoval, parkrat mi misto Metronu byly nabidnuty nejake Volkle a Solomony. poradne nefungovaly ani jedny. tak jsem pak sehnal Metrony z posledniho roku vyroby, kdy je fabrika vyrobila na zakazku pro nejakeho bohateho rusa, ktery jich objednal vagon. tak alespon pravil prodejce :). tim ale jejich dostupnost skoncila.

scotty mam v planu vyzkouset jakmile na ne narazim nekde v pujcovne.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
speleo
Pan Řidič
Příspěvky: 213
Registrován: stř 16 úno 10:41

Re: Lyžárna

Příspěvek od speleo »

Franta Lopata píše:Sjezd Harakiri, Mayrhofen v Zillertalu, Rakousko. Byl už někdo?
Byl. Jako je to hodně prudký, ale naštěstí docela krátký. To ta černá naproti na kopci neni sice tak sklopená, ale je o to delší a tam sem opravdu už nemohl a to si myslím, že mám ze skialpů skákaný oblouky v marastu docela obstojně natrénovaný :-)
Ford Focus II. kombi 2.0i 107kW Titanium
vojtadub
Pan Řidič
Příspěvky: 237
Registrován: sob 26 bře 23:17

Re: Lyžárna

Příspěvek od vojtadub »

Co byste doporucili jeste tedka na rychlo na silvestra ? Neco levneho a pekne lyzovani (eventuelne i se slusnym snowparkem).
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

se obávám, že na pilvestra už maj všude plno...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

ale abys neřek, že sem neporadil - tady u nás v beskydech si lidi fest chválí (já chodím do kopce po svých, takže nevím) Ski Bílá.... hned u vleku je velký areál hotelu Rozkrok nebo Pokrok nebo jaxe to menuje, třeba tam ešče něco maj volnýho.... jinak v obci Bílá je pár dalších možností ubytování
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Franta Lopata
Letec
Příspěvky: 1488
Registrován: čtv 11 srp 17:38
Bydliště: venkov

Re: Lyžárna

Příspěvek od Franta Lopata »

Eurolopata - náš vzor! .::. d1.8t: Lopata je magor, jen se nemůžu rozhodnout jestli v dobrém či špatném smyslu toho slova. =))
Uživatelský avatar
Slawall
Mistr volantu
Příspěvky: 718
Registrován: stř 16 úno 22:30
Bydliště: Doma

Re: Lyžárna

Příspěvek od Slawall »

Bílá není špatná, ale když není moc sněhu, tak to neumí pořádnne upravit, fronty sice bývají, ale díky 4 sedačce to jde rychle, závodní sjezdovka bývá volnější, je taky lepší a rychlejší, nemotají se tam pod nohy začátečníci.
2.016V 99kW
Odpovědět