Lyžárna

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Lyžárna

Příspěvek od vonkreuz »

To já se právě vratil z Minčolu. Od auta k autu. Nahoře fujavec, tak jen podání ruky a dolu do zavětří. Krásné sypké pow-pow. Prvně lesem, pak rubaniskem. Trochu jsem se nechal unést a musel trochu šlapat zpět ma chodník. Pak dalším rubaniskem a lesem dolů, pak po svážnici nahoru a zase les a dvě rubaniska. No křása... Parťák poprvé zažil prašan, tak už nemá šialpo spojené jenom s jarním pičatym sněhem. Super půl den. Lavinová 3 ani airbag nebyly třeba, tak jsem ty 3 kila tahal aspoň kondičně.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Kolik je tam nahoře sněhu? Ať vím na co se těšit - poslední týden březence opět strávím na chatě LK Nádej Turany vedle ChpCh.

Neska sem po skialpu byl nějaký povadlý, tělo ešče není zvyklé na více dnů po sobě... snad si zvykne.... zítra musím do práce, ale pokud mi to zdraví dovolí, taxi v úterý asi vemu den volna (mám ještě přehršel D z loňska) a zase s Juniorem někam vyrazím....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Lyžárna

Příspěvek od vonkreuz »

Malá Fatra má víc sněhu než třeba Nízké Tatry. Koleguv syn šel v týdnu od autobazaru v Trusalové na Chp.p.Chlebom a když sundal lyže, tak prej po pás sněhu. Myslím, že se máš na co těšit. Na Minčolu vrch sfoukaný, ale kousek pod vrcham 100-120cm sněhu - zkoušel jsem píchat patku lyže.

Dneska našlapáno 1000+ metru a jsem nerozlámaný, na první pořádnou letošní šlapačku do kopce je to dobré. Minulou neděli jsem víc šlapal vpřed, ikdyž 700+ tam bylo, ale rozložené na delší úsek. K tomu včerejších 12km na běžkách. Jsem celkem spokojený.

Ale... jsem už zase třetím týdnem v práci sám sameček jen s brigádníkem. Potřebuju na úřady, cosik pokoupit, nechat servisovat lyže, ale nechnu se nikam. Situace na pikaču. Tak doufám, že čtvrtek/pátek kolega konečně přijde a já si dám šlapačku i mimo víkend.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

My fčera našlapali 1000+, neska jen asi 700. Ale neska ňa nohy bolely (po výkonu) víc. Fčera se zase tělo víc bránilo pohybu proti kopci. Ale sumář za oba dny = nááádhera.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Já chcu být zase mladý.....

a) zkouškové
b) rychlá regenerace

Junior je doma, má zkouškové, tak sa neska místo učení nechal basufkou dovézt na Pustevny, odtama docupital pěši na Radhošť a shrněl dolů na DBečvu. Prý FÁÁÁÁNTAZIE, sic kosa jako tyč (dole ke dvaceti, mínus) ale panenský sních v lese (průsek na DBečvu prý mocně polyžovaný).

Oach, už sa těším na zítra, snad zdraví dovolí....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lyžárna

Příspěvek od Stepan »

tak to má junior hovno zkouškový :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

:D

Minulý týden úspěšně spáchal Pružinu, fčíl už enem Materiály a je z něho bakalář či jaxe ten první stupeň VŠ fčíl menuje.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lyžárna

Příspěvek od Stepan »

On má státnice v lednu? To prodlužoval nebo je tak přemotivovanej, že obhajuje bakalářku před šestým semestrem? :-o
Já totiž Bc. akorát začínám psát. Ale obhajoba až za dlouho, tak mi to moc nejde :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Ne, pružina a materiály jsou nejtěžší zkoušky v prvním stupni jeho VŠ, když udělá i tu druhou, tak má (letos v létě) bakaláře v kapse.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lyžárna

Příspěvek od Stepan »

Tak mu držím palce. Ale on musí na oplátku mně :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět