Lyžárna

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lyžárna

Příspěvek od řidičBOB »

Netuším...akorát si pamatuju, že jsem jí před lety kupoval. Ale kolega, co dnes lyžoval se mnou, měl na jiné apce cca stejné hodnoty nájezdu... V podstatě mi to je ale buřt ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Chopok mě tuhle sezonu nemá vůbec ráth... dyž sem tu byl před vánoci poprvé, tak bylo otevřeno jen pár sjezdovek a bylo moc lidu, taxem to po obědě zabalil. Podruhé mě sfouklo (44ms = zastavili všechno), neska potřetí a po obědě začalo scát a namrzat (na piščisku během chvíle 1cm vrstva ledu), taxem to zabalil. Ale bylo to i tak krásné, lidu přiměřeně, všechno jezdilo a nahoře fučelo "jen" přesně polovic co naposled (22 ms). zítra lomnice, doufám, že bude jezdit sedlo.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
glider
Pan Řidič
Příspěvky: 266
Registrován: ned 20 úno 00:08

Re: Lyžárna

Příspěvek od glider »

Mmm na zajtra vyzera Lomnica luxusne.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Tak. Neska mě neměla ráda ani Lomnice - od rána sice zoncna ajen mírný mráz, ale od štartu nahoru fučí tak, že tam nic nejezdí, enem štart-čučoriedky. Takže sem to tam hoblil než se udělala davy a přesto mě to bavit.... škoda no.... ešče že šikovná sezonka, takže mi není líto peněz za denní permicu...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lyžárna

Příspěvek od řidičBOB »

U nás celý den slunko - jezdil jsem jak kretén až do poslední lanovky :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Zima je pryč, venku už druhý den zuří slunko a jaro a má zuřit ešče týden čijak dlúho. Aspoň že v noci mrzne. Sněhu bylo neska ještě dost na šlapání odzdola, nahoře furt 1 a 3/4 metru, zítra taky nemám strach, že by to po ránu nešlo, ale příští víkend už bude asi třeba odzdola lyže odnést nebo vyjet autem někam výš. Škoda, no docela pěkná zima to byla.

Jinak na sjezd stejně pičatý sních podobně jak minulou sobotu - na 700 výškových sem udělal asi tři pěkné obloučky, jinak boj, boj, boj. Ale to neva, hlavně že se dá ťapat. Je sních, je zdraví, je i pičasí....tak co si vlastně stěžuju, že.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Neska repete fčerejška a o 33% lepší pocit - udělal sem ty pěkné obloučky 4 :D

Jinak ještě pičatější sních než fčera, v lese to v noci nezmrzlo, enem přituhlo, takže řezavější a bořivější (fčera to bylo zmrzlé, nosné, sic hrbolaté), zatočit v tym nešlo. Ale i tak fajne.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jožko
Řidič začátečník
Příspěvky: 138
Registrován: stř 26 dub 17:52

Re: Lyžárna

Příspěvek od jožko »

Rozmýšlam ísť do Ženevy na autosalón a prespať vo Francúzku v Hotel Le Relais - Crozati (už som tam spal). Keď som tam bol tak som pozeral že hneď vedľa je lyžiarsky svah a kabínka na kopec. Nebol sa tam už niekto sánkovať na lyžiach :D ?
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Tak. Vaněček má víc rozumu než powderproch. Venku chčije, fest. I přesto sem hodil prkna do pindice a (vyjímečně bez kuknutí se na web rališky) vyrazil. Přijedu tam a tam tma. A scanec jaxfiň.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Neska ráno zase klasika na čmlyn - za ten týden toho dole ubylo fest, ale furt sa ešče dá/dalo od auta k autu bez ničení skluznic. Byla kosa jaxfiň (dole -9, nahoře -12 a pofukovalo). Nahoře zmizelo tak 20 cm, od cca 900mnm poprašek nového, nahoře 5-8cm, řezavého. Lyžování dolů katastrofa, ani jeden oblouček. Specielně v lese na zmrzlém hrbolatém to byl boj. Ale i tak křasně, bo sem byl na prknech. Zítra repete.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět