Lyžárna

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Lyžárna

Příspěvek od řidičBOB »

To je skolo kilo v kmh...a to už je docela dost ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

40ms = kilopade , jednou to se mnou dokonce mr*lo o zem/sních
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
glider
Pan Řidič
Příspěvky: 266
Registrován: ned 20 úno 00:08

Re: Lyžárna

Příspěvek od glider »

jj dnes som to sledoval, pol strediska vypli v Jasnej okolo obeda

Chudaci, ti co boli na druhej strane kopca...ale myslim, ze uz sa toto stalo a nejako sa vyriesil vyvoz.
jerry
Letec
Příspěvky: 3297
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lyžárna

Příspěvek od jerry »

Jak spadl strom na lanovku v Orlických horách, tak všude píšou, že lanovka je vyhřívaná. A to jako fakt nebo kec novinářů? Já že tam bych ji zrovna nehledal. Není to Svatý Mořic :D
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Lyžárna

Příspěvek od _sulcik_ »

Tak třeba na Černý hoře na Hofmankách je taky vyhřejvaná, a tohle vypadá na podobnej typ, takže možný to je :)
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Uživatelský avatar
rutak11
Pan Řidič
Příspěvky: 223
Registrován: ned 06 kvě 01:59

Re: Lyžárna

Příspěvek od rutak11 »

Kdysi jsem se tam vyskytl, ma vyhřívané prdele, realne teda hlavne u prostřednich dvou sedaček.
Otázka je, jak dlouho to vydrží vyhrivat, podle mne to nema stale napájení.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Jo, jo, jo!

Neska Lomnice a Skalnaté, hned od rána asi 5 jízd na bohovském mančestru a potom NEOČEKÁVANĚ otevřeli Lomnické sedlo! JO, jo, jo! 4 jízdy ze sedla skrz francouzskou muldu v panenském prašanu (krapet hutném, no), pak padla bílá tma a bylo po ftákách. Úúúúúúžassssne!!!!

Ejchuchu.

Akorát ta bílá tma (nebylo vidět fuckt ani na špičky lyží)mohla jsště chvílu počkat, no.... ale i tak booooooží!

( .... a taky sem si moh vzít pípák, blbec jeden sem nečekal, že to otevřou, taxem v tym strmým prachu jezdil bez ochrany. Na Skalnatým měli ceduli, že je lavinová 4, IMHO nebyl, neřezalo/nesypalo se to vůbec, odhaduju to tak něco mezi 2-3. Ale příště ten pípák beru na 100%)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:
pavproch píše:GoPass šikovná sezonka 2018/19 :supz: :prayer: =D>
Za 69E zaplacených fčíl mám lyžovačku v ta3 i na chopku do konce téhle sezony v ceně, v létě doplatím jen 150 E a mám CELOROČNÍ 2018/19 jak pro ta3, tak chopok!
To vše za cca 220 E = BRAVO!
Samozřejmě sem už těch 69E zaplatil a ráth....
150E doplaceno, potvrzeno, GoPass karta nabitá - takže mám na celou sezonu 2018-19 po starostech s placením/dobíjením atd. (kromě teda těch 11-ti dnů v sezoně, kdy "šikovná sezonka Basic" neplatí). Už sa nemožu dočkať až v Lomnickém a na Chopku nasype. Kéžby!

EDIT: potvrzeno s infolinkou GoPassu - bude mi to i "neomezeně" (mínus těch 11 dní) platit na pozemnej lanouke Smokovec-Hrebienok. Ach! :ymhug:
Neska sem odposlechl v lanovce jednoho tatrance, jak říkal, že od příští sezony Gopass prý pekelně zdraží.... no to sem teda zvědaff
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lyžárna

Příspěvek od M.Z. »

Pak jsou řešením běžky :p
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lyžárna

Příspěvek od pavproch »

Tak, po dvou dnech lyžovačky v ta3 sem fčera večer musel být doma a proto neska zase šialpo v bezkydoch, obvyklá trasa na ČMlyn. Dole byla přes týden obleva = 40cm zmrzlého, do cca 900mnm krusta s popraškem, nad sypký hutný sních. Nahoře spolehlivě 2 metry, jaxem tu už psal, že tam sou dvoumetrové plotky, tak ty už vlastně nejsou vidět.

Dole byla kosa jakotyč (ukazovalo mi to -13, dyž sem parkoval), nahoře cca -8 a bezvětřo, slunko, ale tak nízko a za stromy, že ani pocitově neohřívalo.

Enem raz, fakt stárnu, no... nahoře v tom sypkém hutném krásné obloučky, pod 900 v krustě to byl boj, boj, boj.... a těžce sem v něm prohrával - oblouk šel enem skákaný a to se při ňom nedalo odraziť/bořilo, propadalo a sekalo, prostě boj... ale i tak křasne.

Aspoň sem neska po snad 4 letech vyvětral ty svoje druhé CrusAiry....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět