whitelist & blacklist

Volné diskuse na libovolná témata...

Re: whitelist & blacklist

Příspěvekod Stepan » stř 10 říj 19:15

Mi přijde zvláštní, jak pp nenabíjí telefon přes noc, aby nevyhořel, nechce v autě ecall, aby ho nemohli sledovat, (...) a nakonec se ojebe sám. Hezky dobrovolně. Ale tak proti gustu :D

narodnipokladnice.cz

https://www.reflex.cz/clanek/komentare/ ... -uder.html
https://www.penize.cz/ochrana-spotrebit ... i-sve-vuli

Tak jsem se mrkl do obchodních podmínek

Předmětem objednávky je jednotlivý exemplář zboží a v případě exemplářů, které jsou součástí sbírky, též další exempláře zboží z téže sbírky. V případě, že Kupující neuplatní ve stanovené lhůtě své právo odstoupit od smlouvy, popř. zrušit objednávku dalších exemplářů zboží z téže sbírky, je povinen objednané zboží odebrat a zaplatit kupní cenu, včetně souvisejících poplatků.

Je-li v Nabídce uvedeno, že exemplář zboží je součástí sbírky exemplářů, objednává si Kupující odesláním objednávky první exemplář zboží ze sbírky za zvýhodněnou cenu. Pokud Kupující nevyužije svého práva uvedeného v článku VII. těchto VOP od kupní smlouvy ohledně prvního exempláře ze sbírky odstoupit, platí, že si objednává i další exempláře ze sbírky uvedené v Nabídce, které budou Kupujícímu zasílány pravidelně v intervalech uvedených v Nabídce. Kupující má možnost zasílání exemplářů ze sbírky kdykoliv ukončit, a to postupem uvedeným v článku VII. těchto VOP.

Dále viz screenshot dole, speciální zaváděcí cena 390 společně s poštovným dá těch cc 487 co píše pp.

Tak to aby sis pořídil domů nějakou pořádnou krabici na bordel \m/

Edit: Jen tak mě napadlo. Já měl vždycky za to, že si svoji firmu nemůžu pojmenovat tak, aby působila dojmem státní organizace. Národní poradenství s.r.o. by mi nezapsali. Ono se to nějak změnilo? :-o
Přílohy
Screen Shot 2018-10-10 at 20.14.54.png
Naposledy upravil Stepan dne stř 10 říj 19:35, celkově upraveno 1
1.3MPi --> 2.0CRDi --> 1.4 16V --> 2.0TDi + 1/2 2.5T -->R6T? :ymdevil:
Stepan
Letec

Příspěvekod ctrl_j » stř 10 říj 19:33

omg, Narodni pokladnice x_x

Pametni mince nakupovat zasadne u CNB, ty maji aspon nejakou hodnotu. Btw. za 14 dni vyjde http://www.cnb.cz/cs/platidla/numismati ... izace.html
My car, my pleasure.
ctrl_j
Letec

Příspěvekod pavproch » čtv 11 říj 09:58

Chlopi, ne že byste mě nevystrašili, do čeho sem se to zase "uvrtal"..... Doufám, ale že ne..... sem jim zaplatil složenku na 487,- za to co sem objednal a u toho je poznámka "NE, nemám zájem o další a nechci využít"..... takže dyž něco dalšího pošlou, maj smolíka, odmítnu to převzít, resp. "nikdy to nebylo doručeno".... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
pavproch
Letec

Příspěvekod Stepan » čtv 11 říj 10:24

https://www.vasestiznosti.cz/stiznost/1 ... strasovani

Ti nějaká kožená bunda zapálí m4Zlika :ymdevil:
1.3MPi --> 2.0CRDi --> 1.4 16V --> 2.0TDi + 1/2 2.5T -->R6T? :ymdevil:
Stepan
Letec

Příspěvekod jerry » pát 12 říj 11:10

ctrl_j píše:omg, Narodni pokladnice x_x

Pametni mince nakupovat zasadne u CNB, ty maji aspon nejakou hodnotu. Btw. za 14 dni vyjde http://www.cnb.cz/cs/platidla/numismati ... izace.html

Z hlediska investice asi nejlépe něco, co má cenu váhy kovu (Au nebo Ag). Je moc těžké trefit něco, kde bude numismatická hodnota stoupat. Plno starých mincí stojí i méně než polovinu než před 10-20 lety. Ale pokud už mince, tak zásadně z emise ČNB, jak píše ctrl.
Staré dobré časy automobilismu už byly, jen my byli na špatné straně železné opony
jerry
Letec

Příspěvekod Lachende Bestien » pát 12 říj 14:06

Mě by zajímalo, jestli ty "pamětní mince" resp. takřka bezcenné kusy kdovíjaké slitiny vůbec obsahují nějaké zlato, tedy ne to kočičí :p

Jinak jsem ještě nikdy neslyšel o firmě, která by posílala své produkty poštou do schránky bez doporučenky.
Ale zní to lákavě. Třeba už brzo najdu ve schránce 10kg zlatou cihlu za zvýhodněnou zaváděcí cenu 999 Kč.
Lachende Bestien
Pan Řidič

Příspěvekod rhinos » pát 12 říj 21:40

zcela běžná praxe u těchto "zásilkových" firem. Většinou je dost těžké je kontaktovat. Email ani telefon neuvádějí ;)
BMW 535d Černá BESTIE
rhinos
Pan Řidič

Příspěvekod řidičBOB » sob 13 říj 07:22

Není lepší kočkořetěz na krk? :-) Ten vydrží, i když se pro nějakou věc víc zapálíš :D
Winners never quit and quitters never win.
řidičBOB
Antiradar FAN

Předchozí

Zpět na Ring volný