whitelist & blacklist

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od Honza42 »

Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od pavproch »

Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od pavproch »

White pro granex.cz (a zároveň 3x black pro heureku): sem do firmy na heurece objednal 2 kanistry s modrou vodou do ostřikovačů, úspěšně sem se proklikal až k platbě kartou na heurece a ta z neznámého důvodu neproběhla (to je ten první black). Následně mi přišlo potvrzení objednávky z granexu ale na 1 sud! (druhý black pro heureku) a třetí black - ta objednávka byla bez čísla... taxem do teho granexu hned volal, pán objedávku i bez čísla našel, ochotně změnil počet sudů i způsob platby na dobírku. ^:)^
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od pavproch »

Btw, ta objednávka na heurece v IE11, sem to následně zkoušel i v Chromu a ditto, nenačte do koše víc než jeden sud... platbu sem ale už rači nezkoušel.

Takže problém v sexshopu, ne v prohlížeči.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1496
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od abgx1 »

Chvalim cinana na aliexpresse predavajuceho convoy svietidla

Jedno svetlo(mam ich od neho kopu, niektore X rokov a vsetky funguju) po pol roku zdochlo, s malou dusickou som napisal cinanovi ze co s tym, a on len:
sorry for the problem ,you place a new order ,close the payment page,i will adjust the amount to $0.01

pristup snad lepsi ako od europana :ymhug:
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od jerry »

Šéfe, my jsme to nechtěli rozbít, my jsme šli opravovat. Kam je asi pošlou příště?

https://www.idnes.cz/liberec/zpravy/lib ... pravy_jape
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5405
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od Stepan »

Pokus koupit na Mallu nabíječku mi trval asi jenom 30 minut, stejně jsem to nedokázal, protože se jim 2x vykurvila platební brána, což smaže celej košík, takže jsem dycky musel hledat přesně tu jednu co potřebuju znova a znova. A ten formulář kam se vyplňujou všechny údaje, ikdyž chci osobko, tak ten se mi asi jenom 3x jen tak pro radost refreshnul. A chtít 40 korun za dopravu a pak dalších 40 korun za platbu na místě, no to ste taky dobrý hovada. A pak už najednou skladem na prodejně ani nebyla?

Koupit ji nakonec od příslušníka jistého minoritního etnika na bazoši mi nakonec poskytlo lepší uživatelsku zkušenost. Akorát teda bez dokladu a o tom, že je kradená bych si nedovolil ani pochybovat :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
406 Coupe
Pan Řidič
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 28 zář 21:12

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od 406 Coupe »

Vedu dobrý spor se společností Innogy. Ke 30.11. jsem se odstěhoval z bytu, s novým nájemníkem řádně vyplnil předávací protokol se stavem elektroměru, odhlášku, on novou přihlášku a odeslali jsme to. Od té doby to ještě Innogy nestačila "zprocesovat" - skoro dva měsíce a pořád mi posílá upomínky na na zálohy za prosinec a leden. Vyčůraně je nazývá "platby za energii". Na moje námitky, že těžko můžou brát zálohy na dodávku, kterou už nemůžou realizovat mi jednou napíšou, že po dobu, než to "zprocesují" musím platit, a jindy, že nic platit nemusím a mám vyčkat na závěrečné vyúčtování. Poté mi napaří pokutu za nezaplacení zálohy - "platby za energii". Na krátké školení z účetnictví, jak se účtují zálohy a jak se účtují dodávky a že to podle zákona nemůžou míchat mi neodpověděli.

Nejsem právník, ale vybírat zálohy na dodávku, o které vím, že jí nemůžu realizovat je přece podvod? Nebo ne?
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5405
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od Stepan »

Ta samá firma, ten samej problém. Navrhovali to samý řešení, ať to neplatím a že se to "ztratí". Obával jsem se, že mi udělají přesně to, co udělali tobě. Tak jsem na to pána upozornil, že tam tenhle problém vidí a že jestli mi přijde jakýkoliv penále, tak budu fakt trudomyslnej.
A nepřišlo :)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od pavproch »

Black

Nasrálo mě TNT - pátého ledna sme s nima poslali balíček tady v CZ do Pilzně, doručili ho omylem do Švýcarska, po mnoha urgencích ho našli a doručili (druhého února) správně do Pilzně a fčíl si dovolili tu přepravu ze Švajcu do Pilzně fakturovat. Děvky.

Od té doby, co je to fedex, to stojí za psí štěk.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět