whitelist & blacklist

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od pavproch »

White pro NASA

Sem na jejich stránkách hledal info k Perseverance na Marsu ( a našel) a přitom sem zakopnul o tohle - program Artemis - do tří let chtějí zopakovat “That’s one small step for man, one giant leap for mankind.” :-bd

EDIT: A už sou zase o kousek dál.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od rhinos »

já vím že je to zbytečný...
Ale nemohla by ta hloupá Česká Pošta už zkrachovat?
Čekám na balík z ML
7.4 to bylo zabaleno a posláno do Balíkovny.
7.4 to doputovalo na depo v Plzni
7.4 cestuje do Balíkovny která je po silnici vzdálena 4.2km a copak myslíte...dorazilo to už?
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 388
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od Jaggie »

musim pochvalit AMAZON + DHL :-bd

Obrázek
A6 C7 3.0tfsi 310hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5407
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od Stepan »

Tedy je to asi samej starej pardál co se hromadnou dopravou nikam sypat nebude, ale kdyby byl i někdo mladší:

Regiojetem do Jugoslávie je na papíře celkem v pohodě dovča. Zpáteční jízdenka za 1200 v lůžkovým kupé, povlečení čistý, studená Plzeň za 25... :)

Zkušenosti z praxe:

1. Cestou tam nešla elektrika ani Wifi. Prej jenom v tom našem vagónu... Cestou zpátky elektrika šla, Wifi teoreticky taky, prakticky celý Chorvatsko / Maďarsko ne, nebyl signál.
2. Není to žádnej PartyVlak jak psali novináři, naopak, rodiny s dětma všude. Až ráno jsem potkal na chodbě bandu slováků s borovičkou, to bylo fajn :D
3. Cestou zpátky byla ta postel snad ještě o 5 čísel kratší než cestou tam. Tipl bych to cca 175-180cm. Výsledkem bylo, že sem lehnul, natáhl si nohy a vykopl dveře do chodby.
4. Klimatizace špatnej vtip.
5. Na hranicích Chorvatsko / Maďarsko hraniční kontrola. Jak cestou tam, tak cestou zpátky. Od Maďarů i od Chorvatů. Časově to vychází na cca půl 4 - 5 ráno. To není moc fajn.
6. Když regiojet napíše do aplikace, že vlak má hodinu zpoždění, myslí tím zpoždění na příjezdu. Který se může vytvořit "plánovaně" cestou. Takže z první stanice, kde jsme nastupovali my, to odjelo na minutu přesně. My tušili podraz, takže jsme tam šli pro jistotu včas. Nicméně jestli někdo seděl v hospodě, protože "má ještě čas", tak pak musel bejt na nádraží dost překvapenej.

Příště jedu autem :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5407
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od Stepan »

dark gray list Alianz ->

Před pár měsíci nám v jedné nemovitosti vyjelo kvůli špatnému stavu stavu trubek sousedovic hovno ve vaně. Vana přetekla a vyplavila kuchyň + koupelnu. Likvidátor přijel, řekl, že pošle rozpočet a když nebudeme souhlasit, máme si sehnat cenové nabídky. Dal tam kompletní výmalbu, podlahy, výměnu kachliček, částečnou výměnu kuchyňské linky, prahy, lišty... No paráda víš co.
Nabídka přišla, velmi velkorysá, vzal sem jí bez přemejšlení.

Do druhé nemovitosti, taktéž u Alianz, nám zachcalo střechou, respektive terasou bytu v posledním patře. Poškozený zdi, jak to steklo dolu tak poškozený lišty, nutná výměna části SDK ve stropě. Přijel likvidátor, z tý samý party, nic není problém, bude to jak minule. Pár metrů lišt, kompletní výmalba místnosti cca 6x8 + ten strop, asi jenom jedna 250x125 deska + práce žejo.
Teď mi přišel papír, že prachy poslali a já si mám všechno výše popsané nechat udělat za 10,5k. V Praze. Paní na infolince tvrdí, že je to standardní postup, chtěl jste rozpočet, my určili rozpočet a děte do hajzlu.

Nechápu :-o Nevim jestli jsem udělal mimořádně dobrou skutečnost na první pokus nebo mimořádně špatnou na pokus druhý.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od M.Z. »

Já mám velice pozitivní zkušenost s firmou Heritage Motors z Prahy. Kupoval jsem přes ně KTM, obchod proběhl bez jakéhokoliv problému, dokonce nás v tom nechali na první dobrou libovolně povozit.

V ceně bylo i nastavení podvozku a výměna ramene př. kola. Při servise se přišlo i na vůli v zadním tlumiči a vznikly nějaké vícepráce. Heritage, potažmo bývalý majitel, náklady vydobropisoval :-bd
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od pavproch »

White pro innogy - doma od nich beru plyn, už před mnoha lety sem se snima dohodl, že budu brát dlouhodobě a oni mi za to zafixovali ceny na x-let dopředu a .... fčíl mi pípla SMS, že potvrzují, že fix ceny platí a že mi plyn zdražovat nebudou. Hezky! (Esli je to teda pravda, no, plyn prý zdražil asi 3x za kubík/kWhod.)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2413
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od Brus »

přišla mi stejná smska, no ale považuju to jen za otravný marketing, podstatné je, co bude na faktuře
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od ctrl_j »

Mi prislo ze mam zadat stav plynomeru na portal GasNetu (i kdyz sem to davno zadal primo Innogy), aby mohli spravne fakturovat.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1496
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od abgx1 »

white pre brasnarstvi tlusty... hladal som opasok ktory ma tendenciu vydrzat dlhsie ako rok a:

1. je to snad najprozakaznickejsia firma na aku som kedy narazil
2. To iste plati o kvalite vyrobku... Pekny hruby kus koze + perfektne opracovana celonerezova spona... myslim ze to na CZ/SK trhu snad ani nema konkurenciu
Odpovědět