whitelist & blacklist

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

whitelist & blacklist

Příspěvek od pavproch »

Myslím, že tohle téma tu chybí (na pokecu, kde jsem jedním z modů, to máme dokonce jako dvě samostatná vlákna, a to docela frekventovaná.

Prostě, pište sem, koho (z jakéhokoli důvodu) chcete veřejně pochválit nebo naopak povláčet bahnem....

A hned začnu:

:ymapplause: :ymapplause: firmě Omron Electronics CZ za její neskutečně vstřícný přístup k zákazníkům (odběratelům)

Včera ve 13:30 se nám na jednom stroji posralo PLC Omron, následovala rychlá a účinná komunikace s technickou podporou Omronu, jejímž výsledkem bylo prokazatlné zjištění, že PLC je opravdu kaput, ve 13:45 sem poslal objednávku na nový kus, v 19:00 sem měl v mailu potvrzení, že to PLC bylo expedováno z NL a neska v 11:30 zvonila DHL u dveří s balíčkem... :ymapplause: :x
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Pickuper
Letec
Příspěvky: 2590
Registrován: stř 16 úno 11:47
Bydliště: Pardubitz

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od Pickuper »

nefunguje na stejným principu již existující vlákno VZKAZY? :-?
Niko nadžanel ko kerdža
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od Deli »

a nebylo by lepší to rozhodit? :)
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od pavproch »

Zase si zaofftopičím mimo zaměření tohodle pokecu:

Viega CZ :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

(Po deseti letech bydlení nám začaly protýkat oba hajzly Viega, napsal sem proto emila na jméno obchodního zástupce pro Moravu s nesmělým dotazem, do týdne přijel, opravil - a to i přesto, že se ten typ už nevyrábí - a vyúčtoval úplně směšnou částku enem za náhradní díly.... hluboce smekám :-bd )
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2413
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od Brus »

já mám v poslední době dost špatné zkušenosti s DHL:
-v červenci jsem měl asi 10 dní zásilku v mošnově a prý tam toho mají hodně..
-v srpnu naopak zásilka trčela asi týden na celnici v Soulu
-momentálně mám opět zásilku v mošnově a tentokrát je to demence zákaznického servisu, kteří nejdřív poslali info na špatný email-pátek (několikrát jsem mu to opakoval, ale týpek to prostě nepobral), dnes mi email konečně přišel po další urgenci, ovšem zapomněli na přílohu. po 4 hodinách mi tu přílohu zatím nebyli schopni poslat-čekám

mám i screenshoty z trackingu - pořád dokola "zpoždění při clení"
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od řidičBOB »

já měl kamaráda u DHL na docela vysoké pozici a někoho napadlo zkusit, jak fungují... Tak poslali 10 balíčků na 10 různých míst po světě... Dorazily pouze 4 balíčky :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Alex..
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: ned 22 kvě 09:48

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od Alex.. »

Brus píše:já mám v poslední době dost špatné zkušenosti s DHL:
-v červenci jsem měl asi 10 dní zásilku v mošnově a prý tam toho mají hodně..
-v srpnu naopak zásilka trčela asi týden na celnici v Soulu
-momentálně mám opět zásilku v mošnově a tentokrát je to demence zákaznického servisu, kteří nejdřív poslali info na špatný email-pátek (několikrát jsem mu to opakoval, ale týpek to prostě nepobral), dnes mi email konečně přišel po další urgenci, ovšem zapomněli na přílohu. po 4 hodinách mi tu přílohu zatím nebyli schopni poslat-čekám

mám i screenshoty z trackingu - pořád dokola "zpoždění při clení"
to můžu potvrdit..měli tyhle problémy, ale při poslední zásilce se to zlepšilo..ale brzy něco budu posílat, tak zase napíšu :D
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2413
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od Brus »

tak pokračování: příloha nepřišla ani do dnešního rána.. volám znovu na ZS, týpek hodně odměřeně: "pošleme, pošleme", za 10 minut mi přišlo něco úplně jiného! Volám znovu, vzal to někdo jiný, tentokrát rozumný,pochopil rychle o co jde a ještě v průběhu hovoru poslal správnou přílohu, tak ted jsem zvědav jak to půjde dál :-)
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
Alex..
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: ned 22 kvě 09:48

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od Alex.. »

Brus píše:tak pokračování: příloha nepřišla ani do dnešního rána.. volám znovu na ZS, týpek hodně odměřeně: "pošleme, pošleme", za 10 minut mi přišlo něco úplně jiného! Volám znovu, vzal to někdo jiný, tentokrát rozumný,pochopil rychle o co jde a ještě v průběhu hovoru poslal správnou přílohu, tak ted jsem zvědav jak to půjde dál :-)
nám to, když to stálo, stálo na celnici cca týden
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od pavproch »

pochvala pro pana Halbicha (muc-off) - za poslední dva roky sem u něj ve webšopu nakupoval asi 3x a vždy naproszo perfektní, korektní a velmi rychlý.... ^:)^

a navíc ty jeho produkty fakt fungujou.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět