whitelist & blacklist

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Ondras
Autoškolák
Příspěvky: 62
Registrován: pon 02 kvě 14:27

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od Ondras »

Tak Audi si, stejně jako skoro jakékoli jiné auto, můžeš financovat přes koho chceš, ale jejich domácí leasingovka je VWFS.
Jestli chceš poradit, tak jdi za nějakou leasingovkou, co patří přímo dealerovi (Karlovarská, Litoměřice, Štěrboholy apod.) a tam to kmitá trochu jinak.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od Stepan »

Tak jsem si tu nabídku vykňučel.
Můžu se rozhodnout jestli si prodloužit Golf o rok (3-4) nebo vzít novej Passat na rok. Cenově je to úplně stejný =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od HondaMan »

LP funguje stejně. Prodlužovali jsme ted 2 OIII o cca půl roku a ani korunu sleva.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od pavproch »

God bless čankajšek a jeho plagiátorství..... :ymhug:

Pro ty naše stroje potřebujeme dotykovou odpruženou jehlu (kontakt) a EU výrobce je 2018 přestal vyrábět a už nikde nejsou (logicky). Čankajšek je ale "pajcnul" a vyrábí/prodává je dál skrz aliexpress. \m/
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od Stepan »

HondaMan píše:LP funguje stejně. Prodlužovali jsme ted 2 OIII o cca půl roku a ani korunu sleva.
Původně jsem to přehlédl.

Mně ještě zhruba 20% přirazili. Prej kvůli narůstajícím servisním nákladům.

Nedávno mi došla nabídka na A6 a tam je ceníková splátka dle let 4 > 2 > 3 .
Úplně teda nechápu, kdo si to objedná na 4...
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od petr_riha »

Stepan píše:
HondaMan píše:Nedávno mi došla nabídka na A6 a tam je ceníková splátka dle let 4 > 2 > 3 .
Úplně teda nechápu, kdo si to objedná na 4...
Takových lidí, kteří nečtou, je hafo... "Hele mámo, nabízí se i na 4 roky, to bude nejlevnější, bereme jí vole, ne?"
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od pavproch »

White

Pochvala pro VSE (Východoslovenská Energetika - beru od nich elektřinu v tom svojem bejváku v ta3) - komunikují mailem, rychle, flexibilně (což ještě dneska není zvykem): fčera mi od nich přišlo mailem vyútování za poslední rok, přeplatek asi 7 tojro a že mi pošlou složenkou + rozpis měsíčních záloh na příští období. Sem jim na obecný mail info@vse napsal, že chcu, aby ten přeplatek započetli jako zálohu a že chcu změnu těch záloh (místo 11x měsíční jedna na celý rok dopředu mínus ten přeplatek). Neska odpověděli, že ano, že souhlasí. Tak to ma byť. :-bd
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:God bless čankajšek a jeho plagiátorství..... :ymhug:

Pro ty naše stroje potřebujeme dotykovou odpruženou jehlu (kontakt) a EU výrobce je 2018 přestal vyrábět a už nikde nejsou (logicky). Čankajšek je ale "pajcnul" a vyrábí/prodává je dál skrz aliexpress. \m/
Doručeno, kupodivu bez clení a DPH, zato skrz pobočku Zásilkovny ve vedlejší dědině, ťamanský obchod s potravinama a ťamanka neuměla česky... ale po "boji" sem dostal správnou zásilku, bohužel po rozbalení opět to samé: bez jakýchkolik dokundamentů, to zas bude účetní štěstím bez sebe.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od pavproch »

White pro (online) prodejnu nábytku Trend v BpH.

Jak píšu vedle, že sem doma fpodvečer šaškoval se skijoffkama, tak ještě předtím sem doma musel šaškovat s nářadím a tak.

Byl sem totiž donucen objednat nový jídelní stůl a šest židlí k němu (stávající se už přestaly líbit, i dyž furt ešče i po 20-ti letech bydlení byly funkční) a neska nám to dovezli (na hodinu přesně, jak avizovali).

Naprosto korektní a rychlá domluva s nima ve všem, výroba na zakázku prakticky přesně v termínu, ceny vysoké ale suprkvalita provedení tu třicku NAPROSTO ospravedlňuje.

Vřele doporučuju. \m/
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:White

Pochvala pro VSE (Východoslovenská Energetika - beru od nich elektřinu v tom svojem bejváku v ta3) - komunikují mailem, rychle, flexibilně (což ještě dneska není zvykem): fčera mi od nich přišlo mailem vyútování za poslední rok, přeplatek asi 7 tojro a že mi pošlou složenkou + rozpis měsíčních záloh na příští období. Sem jim na obecný mail info@vse napsal, že chcu, aby ten přeplatek započetli jako zálohu a že chcu změnu těch záloh (místo 11x měsíční jedna na celý rok dopředu mínus ten přeplatek). Neska odpověděli, že ano, že souhlasí. Tak to ma byť. :-bd
Ditto SPP (beru od nich plyn - není to ještě SK "státní" firma?) - jen jejich odpověď (stajně pozitivní a vstřícná jako VSE) trvala ne jeden ale tři dny. \m/
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět