whitelist & blacklist

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od Stepan »

Z nějakého důvodu mi přestala fungovat karta, všude ji to zamítalo, z bankomatu vybrat taky nešlo. Tož jsem vyrazil do spořky.

Stepan: Popis problému
PuP (Paní u přepážky): No, na účtu máte peněz dost, tak je asi karta rozbitá, objednáme, do 5 dnů by tu mohla být nová
Stepan: No, ale to nejde
PuP: Proč by to nešlo, však 3 dny, to zvládnete, ne?
Stepan: Já mám v cashi jenom pade, to umřu hlady
PuP: No, ale já na to nemám postup, já nevim, jestli Vám ty peníze budu umět dát
Stepan: Plz
...
Po dvaceti minutách odcházím s litrem v kapse, víc mi nechtěla dát, že se jí to celý nějak nezdá a blablabla. Budu o víkendu muset domů, jinak bych fakt umřel ~x(

Co to kurva bylo? To se nedá vybírat na pobočce?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od oxik »

To máš za to, že máš peníze u ty nejhorší banky pro privátní použití :D
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od Stepan »

Tam mám nějakej studentskej účet. Je to zadarmo a to mi stačí. Snad jenom ty výběry z cizích bankomatů by nemuseli stát tak nechutně :(
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5473
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od M.Z. »

Já si na spořku nemůžu stěžovat, mám tam soukromý účet.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od oxik »

Dost záleží, co si vyhádáš a jestli u nich čerpáš jiný produkty.. máma šla do důchodu, hypoška zaplacená, kontokorent nechtěla, vlastně nic jen příjem/výběr/placení kartou..no a suma sumárum jí to po doplacení hypo udělalo 170Kč/měsíčně, cokoli byl problém, na pobočce čekáš jak idiot, mobilní aplikace sto let za opicema a další.. po ohlášení odchodu jí uchlácholili tím, že jí to sundali na cca 80kč/měsíc, ale jen asi 6x výběr z bankomatu ČS zdarma (jo, to se stane jednou za rok, ale proč sakra tohle je zpoplatněný?).. no prostě už toho měla dost, teď je v Airbank, neskutečně si pochvaluje přihlašování přes touch ID, jednoduchost a přehlednost aplikace (na techniku moc není, je ráda, že pošle fotku přes whatsapp, ale tohle zvládá dobře. Neplatí nic, bankomaty ve městě dva, oba v pro ní výhodné lokalitě.. neříkám, že je AB něco extra super, ale ČS už nikdy dobrovolně neeee
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1936
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od Lachende Bestien »

IMO většinu klientů Německé spořitelny tvoří lidé v důchodovém věku žijící z relativně solidního důchodu/příjmů na místní poměry, takže jim výše nesmyslných poplatků za neexistující služby (viz. např. poplatek za vedení účtu, WTF is that? Snad banka by měla platit poplatek mi za to, že jim svěřím peníze!) "netrhá" kapsu a zároveň jsou zpohodlnělí - na rychlé hledání informací na netu nejsou zpravidla až tak zvyklí - takže porovnávat nabídky ostatních bank nebudou a hlavně "když už jsme u spořky 50 let Pepo tak to už nebudeme měnit".
S americkým svazem na věčné časy a nikdy jinak!
SS americké - náš vzor!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od řidičBOB »

jási tím prošel někdy v roce 1997 - Spořku jsem měl asi 3 dny :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od x2005 »

Stepan píše: Po dvaceti minutách odcházím s litrem v kapse, víc mi nechtěla dát, že se jí to celý nějak nezdá a blablabla. Budu o víkendu muset domů, jinak bych fakt umřel ~x( Co to kurva bylo? To se nedá vybírat na pobočce?
Pokud to je tvůj účet nebo máš k tomu účtu dispoziční právo, tak si můžeš vybrat na pobočce, pokud má pobočka pokladnu. Pokud je to "tatínkův účet", ke kterému nemáš právo, ale jen platební kartu, tak máš smůlu....... Mimochodem třeba takový mBank nemá v ČR pokladnu na žádné pobočce, tak bych na moloch ČS úplně neplival.
Uživatelský avatar
x2005
Letec
Příspěvky: 1253
Registrován: úte 01 bře 11:08

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od x2005 »

M.Z. píše:Já si na spořku nemůžu stěžovat, mám tam soukromý účet.
Dneska je u Spořky účet buď zadarmo nebo za 25 Kč měsíčně. To se už dá vydržet. Sice se ten program jmenuje "Moje zdravé finance", což je teda marketingové peklo, ale i tak to funguje. Stejně jako ČSOB už má účet "zadarmo". Samozřejmě třeba FIO má zadarmo reálně skoro všechno: vedení účtu, transakce, první dvě platební karty atd. A pokladnu na vklady/výběry mají všichni, když se náhodou někomu rozbije karta....... Každý si může vybrat podle preferencí.
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od oxik »

Já už u AB kolikrát využil výběr ze Sazky, neměl jsem u sebe nic jinýho než mobil.. v případě nefunkčnosti jedné karty mám ještě platební nálepku a leckde se dá platit Masterpassem. Ono to není tak horký, když nefunguje jedna karta, ale člověk se nemůže spoléhat na jednu jedinou metodu
Odpovědět