whitelist & blacklist

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od M.Z. »

Aspoň si budeš teď mít co utahovat :-)
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od Lachende Bestien »

Bohužel jsem teprve před pár lety jsem zjistil, že se opasky vyrábějí i z různých pružných materiálů, do té doby jsem taky nosil kožen(ko)vé verze.
Dneska bych klasické tvrdé opasy doporučil jen tvrďáckým masochistům, které vzrušuje stažená břišní dutina a omezené hluboké břišní dýchání. ;)
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1496
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od abgx1 »

M.Z. píše: ned 14 lis 17:10 Aspoň si budeš teď mít co utahovat :-)
:D


O existencii pruznych opaskov pocujem prvy krat... ale necitim potrebu to nejak riesit
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od Stepan »

Co musis mit v hlave, abys nadmer poslal v tuhle dobu centrem Melnika? @Hanys
Jakej curak musis bejt, abys cisternou umyslne zavrel vyjezd z parkoviste, kterym to mohl protismer objet? @NeznamyPachatel
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od ctrl_j »

Nadmer je nahlasen a odsouhlasen, formalne je to ok.
Nadměrný náklad
Od 24.2.2022 08:00 do 26.2.2022 19:00; na silnici 9 u obce Kly okres Mělník; nadměrný náklad; Pozor! Očekávejte zdržení;
Přeprava strojního zařízení Mělník - Drásov. Parametry NN: d 29,00 m; š 7,50 m; v 6,10 m; hmotnost 107,00 t.
Přepravní trasa: Kly – II/331 Červená Píska – Tišice - Chrást - II/331 Ovčáry - Borek - Stará Boleslav- II/610 – Brandýs n. Labem – II/101 – Zápy – III/10160 – Kabelín – II/245 – Lázně Toušeň – Čelákovice – III/2455 – Záluží – Nehvízdky – II/611 – Mochov – II/611 – Starý Vestec – Velenka – Sadská – Kostelní Lhota - Písková Lhota – Přední Lhota I/38 – Oseček – Pňov – Nová Ves – Kolín – I/38 – I/2 – Nové Dvory – I/2 Svatý Mikuláš – Kobylnice – Bernardov – Zdechovice – Spytovice – Lhota – Přelouč I/2 – Valy – Staré Čivice – III/32228 Starý Mateřov – Čepí - Rozhovice – I/17 Nový Dvůr – Bylany – Markovice – III/34017 Vrcha – Pouchobrady – Sobětuchy – II/340 – III/34022 Podhůra – Slatiňany – I/37 Nasavrhy – Nová Ves – Rohozná – Trhová Kamenice - Údavy - Ždírec n. Doubravou – Krucemburk – Vojnův Městec – Karlov – Stržanov – Žďár n. Sázavou I/37 – I/19 – Radňovice – Nové Město na Moravě – Olešná – Divišov – Rovné – Bystřice nad Pernštejnem – Lesoňovice – Štěpánov nad Svratkou – Hodonín – Rozseč nad Kunštátem – Kunštát – Újezd – Sebranice – I/43 Černá Hora – Závist – Milonice – Lažany – Lipůvka – Česká – II/385 – Kuřim - Čebín – III/37913 Drásov 126, SIEMENS ELEKRIC MACHINES s.r.o.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od Stepan »

Stepan píše: úte 12 říj 10:43 dark gray list Alianz ->

Před pár měsíci nám v jedné nemovitosti vyjelo kvůli špatnému stavu stavu trubek sousedovic hovno ve vaně. Vana přetekla a vyplavila kuchyň + koupelnu. Likvidátor přijel, řekl, že pošle rozpočet a když nebudeme souhlasit, máme si sehnat cenové nabídky. Dal tam kompletní výmalbu, podlahy, výměnu kachliček, částečnou výměnu kuchyňské linky, prahy, lišty... No paráda víš co.
Nabídka přišla, velmi velkorysá, vzal sem jí bez přemejšlení.

Do druhé nemovitosti, taktéž u Alianz, nám zachcalo střechou, respektive terasou bytu v posledním patře. Poškozený zdi, jak to steklo dolu tak poškozený lišty, nutná výměna části SDK ve stropě. Přijel likvidátor, z tý samý party, nic není problém, bude to jak minule. Pár metrů lišt, kompletní výmalba místnosti cca 6x8 + ten strop, asi jenom jedna 250x125 deska + práce žejo.
Teď mi přišel papír, že prachy poslali a já si mám všechno výše popsané nechat udělat za 10,5k. V Praze. Paní na infolince tvrdí, že je to standardní postup, chtěl jste rozpočet, my určili rozpočet a děte do hajzlu.

Nechápu :-o Nevim jestli jsem udělal mimořádně dobrou skutečnost na první pokus nebo mimořádně špatnou na pokus druhý.
Tak než se stihli dohádat o výši plnění v případu B), zjistili jsme, že do toho baráku chčije stále. Protože se stav stopu neustále zhoršoval, teď už to jenom na jednu desku rozhodně nebude.
Ovšem SVJ to odmítá nahlásit jako pojistnou událost, protože to tam už prý bylo. A protože jsme nedoložili opravu prvního případu.
Si začínám připadat jak ve Vlastnících...
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1867
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od Zajda »

U mě má černý puntík Kooperativa.

Navýšení povinného ručení o 50% aniž by se řešila nějaká škoda.
Mail oznamující navýšení a poslaný s několikaměsíčním předstihem odfiltroval rozšířený poskytovatel jako spam.
Papírově nepřišlo nic.
Až pak zase mailem upozornění na blížící se platbu v nové výši, to už do spamu nespadlo.

Doba je zlá, pojišťovny začínají být kreativní :-)
《》
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od Arkis »

Na mně to zkusilo ČPP v březnu. Navýšení o cca 60% oproti loňsku. Poslal jsem jim tedy screen z jejich vlastní online kalkulačky na stránkách s dotazem, zda mám stávající smlouvu vypovědět a založit si novou online nebo to upraví. Nakonec jsem dostal ještě slevu oproti loňskému. /:)
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1867
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od Zajda »

Vypovědět bych to taky vypověděl, ale už bylo po termínu.
Dávat značky do depozitu kvůli tomu nebudu.

ČPP mám na blacklistu jakožto poškozený při nehodě.
Párkrát už mě někdo naboural a největší oser byl právě s nima.
Odhad jejich externího likvidátora 40 něco, čekal jsem tedy obdobný rozpočet.
Mailem nabídli 13 tisíc a aktivně vyptávali číslo účtu aby mi je mohli natlačit.
Když jsem jim oznámil ať si to strčí za klobouk, že auto půjde do autorizáku, snažili se mě na všech kanálech odradit, staré auto, na to nemáte nárok atd.
Nakonec museli platit přes 80.

Např. u ČSOB proběhlo vše v mnohem příjemnějším duchu a snažili se v zásadě zjistit jak mi můžou pomoct, ne mě ojebat.
《》
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1363
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: whitelist & blacklist

Příspěvek od Předseda »

Nám zase přišlo, že chtějí nově 17 vočí na 20 let starý auto (a jen za POV). Volal jsem jim, že asi spadli z višně, když jejich online kalkulačka mi to spočítala na 4,9. Dva dny na to koukali a počítali a prý i s nejvyššími možnými slevami se nedostanou pod 9. Tak říkám: ok, vaše kalkulačka to zvládne, dělám to online. Nazdar. Těžko říct, zda ještě kalkulačku neměli přenastavenou na dražší výpočet, ale i tak 5 vs 17 na POV je brutální rozdíl.
Odpovědět