Sportovní náramek

Volné diskuse na libovolná témata...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Sportovní náramek

Příspěvek od řidičBOB »

Já šel podobnou cestou, jenom v jiném levelu. Nejdřív jsem si koupil náramek, protože hodinky jsou blbost a stejně bych je nenosil, protože mám mraky jiných.
Nakonec jsem koupil Garminy a od té doby jsem na ruce jiné hodinky neměl. Kdybych si je koupil rovnou, tak ušetřím za ten Fitbit...ale co už.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Sklenka
Autoškolák
Příspěvky: 36
Registrován: stř 13 srp 10:43

Re: Sportovní náramek

Příspěvek od Sklenka »

Ze zvědavosti co to umí a jak to půjde jsem si kupil Xiaomi Miband 2... Naprostá spokojenost... člověk když vidí ty čísla začne víc chodit, notifikace jsou fajn, jenom to buzení mi ze začátku moc nefungovalo.. Poprvé jsem si tak přeležel ruku, že jsem zaspal =)) =)) každopádně buzení mi už regulerně funguje a člověk si navyknul na probuzeí vibracema
DemeMare
Autoškolák
Příspěvky: 32
Registrován: stř 10 kvě 13:28

Re: Sportovní náramek

Příspěvek od DemeMare »

Jo asi tak spíš na zkoušku, ikdyž samozřejmě bych rád aby se to uchytilo. Jasně Garminy to je zas úplně někde jinde, ale to už je cenově fakt extrém. O mibandu přemýšlím, ale zas se mi nelíbí jak má vyřešené nabíjení – další kabely navíc.
Sklenka
Autoškolák
Příspěvky: 36
Registrován: stř 13 srp 10:43

Re: Sportovní náramek

Příspěvek od Sklenka »

S tím kabelem máš pravdu. Po 2 týdnech blbnutí, kdy jsem ho nabíjel každé 4dny - měření tepu a další blbůstky... jsem ho začal používat normálně a už si ani nepamatuju kdy jsem naposledy nabíjel... Výhodou dalšího kabelu je velikost a typ nabíjecího konektoru, kdy věřím, že náramek dostatečně odolá vodě, prachu atd... mám ho něco přes měsíc a naprostá spokojenost
DemeMare
Autoškolák
Příspěvky: 32
Registrován: stř 10 kvě 13:28

Re: Sportovní náramek

Příspěvek od DemeMare »

:D já to ale píšu naopak, že bych radši nabíjení měl řešené jinak než daším kabelem.
Sklenka
Autoškolák
Příspěvky: 36
Registrován: stř 13 srp 10:43

Re: Sportovní náramek

Příspěvek od Sklenka »

Pochopeno :-D chápu že to sere, ale nenabíjíš tak často a má to svoje důvody :-)
DemeMare
Autoškolák
Příspěvky: 32
Registrován: stř 10 kvě 13:28

Re: Sportovní náramek

Příspěvek od DemeMare »

A má dotykový displej?
Sklenka
Autoškolák
Příspěvky: 36
Registrován: stř 13 srp 10:43

Re: Sportovní náramek

Příspěvek od Sklenka »

Pod displejem je dotykový tlačítko na přepínání čas/kroky/ vzdálenost / tep / nabití baterie. V aplikaci v mobilu můžeš přepínat co chceš aby náramek zobrazoval :-)
DemeMare
Autoškolák
Příspěvky: 32
Registrován: stř 10 kvě 13:28

Re: Sportovní náramek

Příspěvek od DemeMare »

Aha, to já myslel komplet dotykový. Pokouknu po něm pořádně nebo i na jiné. Díky
Odpovědět