Zničení baterie?

Volné diskuse na libovolná témata...
OkopichIV
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: pon 24 dub 11:44

Zničení baterie?

Příspěvek od OkopichIV »

Zdravím byl jsem v jednom zapadákově a odešla mi baterie jediná která byla k dispozici byla obří a mam jí v autě bokem :)) tak jí chci nějak oddělat a reklamovat je nějaký tip? :D (byla z benzínky celkem dost drahá)
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Zničení baterie?

Příspěvek od Honza42 »

Vem stranovej klíč velikosti nejméně 30-32, chyť ho pevně oběma rukama a přilož koncema na oba póly baterie. Aby byl účinek stoprocentní, musíš to držet holýma rukama, obličej mít co nejblíž a abys na to dobře viděl, nesmíš mít žádné brýle. A do pusy si strč záručák od té baterky, kopii té písemné připravené reklamace a pevně to všechno skousni. Aby s tím kriminálka potom neměla tolik práce.
Pokud se chceš opravdu proslavit, dej poblíž kameru, zapni ji a předem napiš do pořadu "Darwinovy ceny".
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5525
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Zničení baterie?

Příspěvek od M.Z. »

:D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
OkopichIV
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: pon 24 dub 11:44

Re: Zničení baterie?

Příspěvek od OkopichIV »

Honza42 píše:Vem stranovej klíč velikosti nejméně 30-32, chyť ho pevně oběma rukama a přilož koncema na oba póly baterie. Aby byl účinek stoprocentní, musíš to držet holýma rukama, obličej mít co nejblíž a abys na to dobře viděl, nesmíš mít žádné brýle. A do pusy si strč záručák od té baterky, kopii té písemné připravené reklamace a pevně to všechno skousni. Aby s tím kriminálka potom neměla tolik práce.
Pokud se chceš opravdu proslavit, dej poblíž kameru, zapni ji a předem napiš do pořadu "Darwinovy ceny".
Stačilo by jednoduché nevím ale jestli jsem nějak urazil nějakého vidláka zde no tak teda pardon. :ymapplause:
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Zničení baterie?

Příspěvek od vonkreuz »

Ojebávač si stěžuje, že se mu smějí.
OkopichIV
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: pon 24 dub 11:44

Re: Zničení baterie?

Příspěvek od OkopichIV »

vonkreuz píše:Ojebávač si stěžuje, že se mu smějí.
Já si nestěžuji :D Jinak kdo neojebává ojebává svou rodinu?! :)) :)) :))
RychlejBen
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 29 srp 11:10

Re: Zničení baterie?

Příspěvek od RychlejBen »

Na benzínce jsi sám a dobrovolně koupil baterku, která ti pomohla a teď ji chceš zničit a reklamovat... Tenhle přístup mě vyloženě sere. Pokud se ti nehodí, tak to zkus prodat na netu. Je stejný hnus, jako koupit na dovolenou navigaci a foťák a po dovolené to vracet. Dělá se to, ale tihle lidi patří na úplné dno a gratuluji, právě ses k nim sám zařadil.
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Zničení baterie?

Příspěvek od Honza42 »

Však proto obdržel moji radu. Protože když už terorista, tak alespoň sebevražednej.
jerry
Letec
Příspěvky: 3425
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Zničení baterie?

Příspěvek od jerry »

No já znal i jednoho, co v krámu vždy škrábl nové lyže hřebíkem a pak se ptal, jestli mu je nedají se slevou. A někdy mu to i vyšlo, dobytkovi :(
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5541
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Zničení baterie?

Příspěvek od Stepan »

A to já sedím v kanclu s lidma, kteří chodí do Alzy rozbalovat elektroniku a pak si jí z eshopu berou kolegové jako rozbalenou se slevou. A to prosím nejsou žádní chudáci, na živnosťák si měsíčně fakturujou těch 50-60 jak nic ;)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět