Stavba na klíč

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Stavba na klíč

Příspěvek od honziss »

mmira píše:ja dodavatelsky dostavel loni. projekt nakresleny do detailu (firma z toho byla na vetvi, ze takto rozkresleny RD jeste nedelali), stavebni dozor delal primo architekt/projektant, takze bourani a predelavani bylo docela caste, stejne se to uplne nevychytalo.

administrativu resim dodnes a vzhledem k pristupu stavebniho uradu asi jeste dlouho budu.

nikdy vice.
+1 obzvlast v mistech kde se stavi vic, jsou prutahy ze strany uradu bezny, protoze na to proste nemaj cas + je dobry si zjistit jestli v okoli pozemku nevedou plynovody/ropovody/vedeni vys napeti a podobny zalezitosti, protoze pak je potreba od vsech dotcenych stran vyjadreni prakticky k cemukoliv a protoze na to ze zakona sice existujou terminy, ale uz neexistujou sankce za jejich nedodrzeni, tak na to proste dlabou. Na blby vrtani studny potreboval bracha 4 posudky do povoleni! Peklo!
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Stavba na klíč

Příspěvek od Bond007 »

Ja koupil hotovej dum a mam klid :) sice pulku veci bych chtel jinak, ale zas sem nemusel nic resit. Krome par reklamaci..
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Stavba na klíč

Příspěvek od Bond007 »

mmira píše:ja dodavatelsky dostavel loni. projekt nakresleny do detailu (firma z toho byla na vetvi, ze takto rozkresleny RD jeste nedelali), stavebni dozor delal primo architekt/projektant, takze bourani a predelavani bylo docela caste, stejne se to uplne nevychytalo.

administrativu resim dodnes a vzhledem k pristupu stavebniho uradu asi jeste dlouho budu.

nikdy vice.
Nj, nemas stavet nacerno :D
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27032
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Stavba na klíč

Příspěvek od řidičBOB »

...a když načerno, tak v okolí Varů a na stavebním ouřadu zásadně mluvit rusky ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Píí
Pan Řidič
Příspěvky: 289
Registrován: sob 21 čer 09:27

Re: Stavba na klíč

Příspěvek od Píí »

Takže nějaký postup. Pozomek je, jak už jsem psal, můj. Je srovnaný, což jsem udělal sám za pomocí kamarádů a ještěrek. S firmou už máme vše dohodnuté, ale na úřadech trošku zaspali. Respektive to řeší sama firma, protože já na úřednice nemám náladu ani nervy.
Uživatelský avatar
Vana
Letec
Příspěvky: 1064
Registrován: stř 16 úno 15:30

Re: Stavba na klíč

Příspěvek od Vana »

Fajn, další krok je zaplatit stavební firmě pořádnou zálohu a pak už jen čekat kdy zkrachujou aniž by něco postavili
Uživatelský avatar
Píí
Pan Řidič
Příspěvky: 289
Registrován: sob 21 čer 09:27

Re: Stavba na klíč

Příspěvek od Píí »

Zálohu už mají. Neboj se, firmu jsem si pořádně vybíral. Jsou na trhu už od roku něco kolem 1990 a dělají převážně sídla firem, hotely a rodinné domy. V širokém okolí vyhrávají výběrová řízení na spousty staveb.
Uživatelský avatar
DaciaFan
Pan Řidič
Příspěvky: 253
Registrován: čtv 01 lis 12:04

Re: Stavba na klíč

Příspěvek od DaciaFan »

Potřeboval bych doporučit stavební firmy na základovou desku a hrubou stavbu, a to z Prahy-východ a okolííí :ymhug:
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Stavba na klíč

Příspěvek od vonkreuz »

Budeme mít nové balkony. Drahá 3/4 by chtěla zasklení aspoň na jednom. Nějaké doporučení - posuvné nebo otočné plochy, plastový nebo hliníkový rám, odvětrávání...?
Děkuji
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Stavba na klíč

Příspěvek od Honza42 »

Doporučuji sklopné plochy, zvlášť pro 3/4. (Na dívadle se tomu říká propadliště.)
Odpovědět