Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...

Re: Rychlodotazy

Příspěvekod jerry » čtv 06 čer 11:19

Ve městě na placeném parkovacím místě zaplatím 1 hodinu. Jednání se neplánovaně protáhlo nebo jsem musel ještě na toaletu, samozřejmě také neplánovaně. Vrátím se k auto až za 1,5 hodiny a mám tam botičku. Někde jsem četl, že existuje judikát, že musím dlužnou dobu doplatit, ale nemohu dostat pokutu. Máte někdo bližší informace? Díky za názory.
Staré dobré časy automobilismu už byly, jen my byli na špatné straně železné opony
jerry
Letec

Příspěvekod jayd » čtv 06 čer 13:08

jayd
Adept autoškoly

Příspěvekod jerry » čtv 06 čer 14:56

Díky za informaci, i když nepříznivou. Ne že by jsem byl přímo postižený, ale byl jsem účastníkem debaty o tomto problému. A pořád mám někde v podvědomí ten judikát o možnosti doplatit překročenou dobu. Ale asi mé podvědomí nepracuje dobře, ten rozsudek, co odkazuješ je jasný.
Staré dobré časy automobilismu už byly, jen my byli na špatné straně železné opony
jerry
Letec

Příspěvekod ctrl_j » čtv 06 čer 19:12

Jen bych si dovolil doplnit, ze NSS se timto pripadem (3As46/2006–27) nezabyval a odmitl jej kvuli pozdnimu podani. Skoda, mohlo to dopadnout treba jinak.
My car, my pleasure.
ctrl_j
Letec

Příspěvekod GeneHawkins » čtv 06 čer 21:25

jerry píše:Ve městě na placeném parkovacím místě zaplatím 1 hodinu. Jednání se neplánovaně protáhlo nebo jsem musel ještě na toaletu, samozřejmě také neplánovaně. Vrátím se k auto až za 1,5 hodiny a mám tam botičku. Někde jsem četl, že existuje judikát, že musím dlužnou dobu doplatit, ale nemohu dostat pokutu. Máte někdo bližší informace? Díky za názory.

No a jak to dopadlo? Platils? Já myslel, že botičky už zašly na úbytě...
GeneHawkins
Letec

Příspěvekod jerry » pát 07 čer 06:19

Jak píšu výše, jednalo se jen o debatu na základě botičky pro známého, který nestihl zaplacenou dobu kvůli zdržení při jednání na úřadě. A botičky v Plzni fungují o sto šest.
jerry
Letec

Příspěvekod rhinos » pát 07 čer 06:30

zabavny je ze kdyz preplatis tak je vse v poho ale jakmile nezaplatis dost tak jses minusovej ;)
BMW 535d Černá BESTIE
rhinos
Pan Řidič

Příspěvekod TomZ » pát 07 čer 06:46

Treba v Praze, nebo i v Liberci jsem se s tim setkal, je mozne parkovani platit a tedy i prodluzovat vzdalene pres mobil http://www.mpla.io/
TomZ
Řidič začátečník

Příspěvekod GeneHawkins » pát 07 čer 11:26

jerry píše:Jak píšu výše, jednalo se jen o debatu na základě botičky pro známého, který nestihl zaplacenou dobu kvůli zdržení při jednání na úřadě. A botičky v Plzni fungují o sto šest.

A k čemu jim ty botičky jsou? To někdo platí?
GeneHawkins
Letec

Příspěvekod jerry » pát 07 čer 11:36

Ano, platí všichni, hotově oproti sundání. A jak to mají jinak udělat? Já ji nikdy ještě neměl na autě, tak si rád nechám poradit pro strýčka Příhodu.
jerry
Letec

PředchozíDalší

Zpět na Ring volný