Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od rhinos »

nějak mi to nedává smysl ;)
Koukal jsem na vzorek na gumách.
Gumy jsou rok staré.
Chápu že vzadu na zadokolce budou ojeté více ale proč není sjetí na zadní nápravě podobné?
Levá guma je znatelně sjetá více.
Někdo nějaký nápad?
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

A) geometrie na nápravě
B) nerovnomerne nahusteni
C) seš tlustej a levou stranu víc zatezujes
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od rhinos »

no nevím ta pneu je sjetá rovnoměrně ale má prostě nižší vzorek.
Napadá mi jen problém se vzduchovým podvozkem. Nějakou dobu jsem s tím bojoval než jsem to srovnal v diagnostice.
Když by to bylo lehce nakloněný tak by to možná jednu stranu mohlo víc zatěžovat.
Nebo budu muset domluvit své 5-ti leté dceři aby si do auta nebrala tolik hraček :D
Citroen C4 GP
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od rhinos »

tak další ;)

Trošku z jiného soudku. V roce asi 1983 se vyřizovalo dědictví po prababi v Dašicích.
Nějak se stalo že část se nevyřídila a zjistilo se to až nedávno takže jsem se stal majitelem malého pozemku respektivě ulice v Dašicích :D
Tu teď chtějí rekonstruovat a kromě souhlasu mi byl nabídnut odkup.
Je to jen pár metrů ale nezdá se mi nabídnutá cena.
Ten pozemek je mi na nic takže se ho rád zbavím ale zas nechci být za kafku ;)
Dá se někde zjistit nějaká obvyklá cena?
Jinak pro Vaši informaci je cena za prodej 1 m2 pozemku pod místní komunikací 50,- Kč. Tato cena je stanovena pro Pardubický kraj.
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od driver »

Oni to vykoupi za almužnu, nebo to koupí prostředník, pak změní územní plán, a najednou to je lukrativní pozemek za 2000kč/m. :D
To známe. Ano, jde to.
Prodej to aspoň někomu ze sousedů těch pozemků, v katastru on-line najdeš kontakt dle parcel a dostaneš nejvíce a udeláš nejlépe a když nechtějí, nějakému obchodníkovi přes inzerci, né místnímu! To je často ten bílý kůň.
Dá ti taky málo, ale bude to nejvíce v danou chvíli a bez starostí.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26976
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od řidičBOB »

ANO - známe to...třeba pozemky ve vlastnictví fy IMOBA kolem Čapáku :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od mattonecz »

Smi krypl (opravdovej) parkovat v pesi zone jak chce? Existuje takovy povoleni? Ja pred praci dostavam vecne pokutu, ale superb s invalidou, kterej stoji doopravdy jako krypl, ji nedostal. Nejak se mi nechce verit, ze je to dle predpisu.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26976
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od řidičBOB »

Ano, “je” to ok:
Zákon o silničním provozu č. 361/2000 Sb. v § 67​ ("Speciální označení vozidel a osob") uvádí, že držitelé průkazu osoby se zdravotním postižením (ZTP, ZTP/P) "v jednotlivých případech a je-li to naléhavě nutné" mohou s vozidlem označeným parkovacím průkazem pro OZP vjíždět na místa označená dopravním značením "zákaz vjezdu" s dodatkovými tabulemi "jen/mimo zásobování", "jen/mimo dopravní obsluhu", dále do oblasti označené dopravní značkou "pěší zóna". Za stejných podmínek OZP řidič nemusí dodržovat "zákaz stání", přitom nesmí být ohrožena bezpečnost a plynulost provozu na pozemních komunikacích.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3317
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od jerry »

mattonecz píše:Smi krypl (opravdovej) parkovat v pesi zone jak chce? Existuje takovy povoleni? Ja pred praci dostavam vecne pokutu, ale superb s invalidou, kterej stoji doopravdy jako krypl, ji nedostal. Nejak se mi nechce verit, ze je to dle predpisu.
Tak mu tu výhodu dopřej. Přece mu nebudeš i to málo závidět. Myslím, že by s tebou rád měnil.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od mattonecz »

no ja mu to preju, jen me to zajimalo jak to je :)
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Odpovědět