Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Lachende Bestien »

ad cold call
Třeba je v Polsce zvykem instalovat do tlačítek zvonku malý ohřívač, který se sepne jen v době očekávané návštěvy důležitého obchodního partnera.
Pak by jejich překlad dával smysl. :p

Spíš ale bylo asi poněkud idealistické očekávat u studentů bohémských styků znalosti ekonomických vyfikundací inglišova spíče.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od M.Z. »

Existuje na čerpací stanici předpis, který zakazuje nacouvání ke stojanu? Dnes jsem se na Shell v Čeladné dozvěděl, že jsem v újezdové pozici a že by mi mohla obsluha stojan vypnout :-o Na mé straně bylo u stojanů plno, tak jsem si prostě nacouval k volnému na opačné straně. Dělám to tak 100let a nikdy mi nikdo nic neřekl.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Lachende Bestien »

Viděl bych to na "předpis" ve stylu rovnice o dvou známých : ujetý arogantní obslužný personál + nejvyšší ceny PHM široko daleko = čerpat jen v případě krajní nouze a co nejméně.
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Jaggie »

Stepan:
je to dost zapeklite, kdyz objednavateli das volnou ruku, tak je sance, ze Part no./Part name muze byt pokazde jine.
V pripade, ze ti chodi objednavka napr. kazdy tyden a je v ni 20 polozek. Snad by se AI naucila rozpoznavat navyky u daneho obejdnavatele.
Predpokladam ale, ze ty softy nebudou za hubicku a jsou cileny na firmy s urcitym obratem?
Jak pise matone, co neprojdou AI filtrem, vyhodnotit rucne, ale zase bys musel platit nekoho, kdo ten soft bude kontrolovat a dodelat ty objednavky, co neprosly AI filtrem.
Tezko rici jakou usporu lze vytvorit.
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Zajda »

M.Z. píše: úte 16 kvě 22:37 Existuje na čerpací stanici předpis, který zakazuje nacouvání ke stojanu? Dnes jsem se na Shell v Čeladné dozvěděl, že jsem v újezdové pozici a že by mi mohla obsluha stojan vypnout :-o Na mé straně bylo u stojanů plno, tak jsem si prostě nacouval k volnému na opačné straně. Dělám to tak 100let a nikdy mi nikdo nic neřekl.
Jakože by se líp ujelo do protisměru? To spíš naopak.
Já se zatím nesetkal že by to někomu vadilo.
《》
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od řidičBOB »

MZ: taky to dělám běžně v situaci, kterou jsi popsal. Nikdo s tim nikdy neměl problém.
Asi přecitlivělá obsluha...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

Včera mi zase nějakej závodník v naftový B6 dokazoval, že mu to teda taky jede. A ještě jel jak trotl, takže sem ho jenom tlačil před sebou.
Skončilo to tím, že na apexu vypadl pravým zadním kolem ze silnice, hodil úplně ukázkový vrata tak do 45 stupňů, za dozoru všech svatých to srovnal a nechal mě (konečně) jet.
Kdyby to, čistě teoreticky, neustál, tak samozřejmě zastavit a zavolat záchranku, hasiče, fízly.
Existuje nějaká varianta jeho žvanění s policajtama, při který by mi hrozil nějakej problém?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od M.Z. »

Od něj určitě ne, leda by se našel náhodný svědek, který by potvrdil nelegální závod... :-B
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Brus »

jak vzniknou na cestě takové ty čáry, podle šířky pneu od náklaďáku, co vypadají jako brzdné ale má to klidně i několik set metrů ? Teď jsem zrovna něco takového viděl od Zavadilky dobrých 200-300m rovně v pruhu a pak zabočil ke kraji, kde skončily. To se tomu zablokuje nějaká náprava?
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1376
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Předseda »

Nevím přesně systém rozdělování brzdného účinku na návěsech, ale tipuji, že to bude mít spojitost. Tipuji, že např. u lehkého návěsu se kousne jedna ze tří náprav a pak to takhle zagumuje. Nebo jestli se to šprajcne kuli vzduchu..?
Odpovědět