Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od honziss »

Mam dvoje boty od https://www.wildling.shoes/ a v tech se mi jezdi nej. Ale jinak obecne asi kterykoliv barefoot boty s pevnejsi patou budou dobry. Ahinsashoes a vivobarefoot taky fungujou dobre.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od _sulcik_ »

Mám Puma Drift Cat, ale třeba Sparco dělá krásný řidičský boty. Hlavně Sparco Imola jsou takový decentní, že se v nich dá mezi lidi. Ale na Race life cz už je nemají, tak nevím jestli se nepřestali vyrábět. Ale jak si jednou zvykneš řídit v úzkých botách, už ti pak každý boty přijdou jak galoše.

Obrázek
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od abgx1 »

Dakujem, skusim zohnat nejake barefooty

Tie soferske ako sparco a pod vyzeraju fajn, akurat chcem skor nieco sietkovane nech sa v tom nepotia nohy
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od honziss »

abgx1 píše:Dakujem, skusim zohnat nejake barefooty

Tie soferske ako sparco a pod vyzeraju fajn, akurat chcem skor nieco sietkovane nech sa v tom nepotia nohy
Tak dej bacha na velikost, hlavne sirku. Nektery barefoot boty jsou extremne siroky, na lidi s fakt rozplaclou a namakanou nohou. V tech se pak zabijes nez k autu dojdes. Vivo a wildling maj rozumne siroky modely a tusim merrel delal naky pekny polo barefoot boty s lehce odpruzenou podrazkou.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
kpetrk
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 23 srp 19:21

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od kpetrk »

Ahoj, chci se zeptat, dá se podle registrační značky zjistit VIN kód vozidla? Děkuji :)
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od GeneHawkins »

Legálně bez právního podkladu nedá.
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od abgx1 »

honziss píše: Tak dej bacha na velikost, hlavne sirku. Nektery barefoot boty jsou extremne siroky, na lidi s fakt rozplaclou a namakanou nohou. V tech se pak zabijes nez k autu dojdes. Vivo a wildling maj rozumne siroky modely a tusim merrel delal naky pekny polo barefoot boty s lehce odpruzenou podrazkou.
hm, to je vzhladom na moju 46tku uzku nohu celkom fajn pripomienka, dik
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od honziss »

Poradite mi, kde zjistit cilove hodnoty geometrie na Supru prosim?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od honziss »

honziss píše:Poradite mi, kde zjistit cilove hodnoty geometrie na Supru prosim?
A nebo, poradite mi, kde si nechat v praze udelat slusnou geometrii? Byl jsem na prohlidce u Lowmanna, nechal si udelat geo a na reportu mam cilove hodnoty ze Z4-E89, kde pochopitelne nevychazi odklony (no aspon do nich nehrabali a nechali puvodni) a naopak v cilovych hodnotach vychazi sbihavosti (ale nevim jestli jsou predepsany hodnoty spravne) :ymsick:
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Vrooom »

Neporadim kde v Praze, ale tady v Olomouci chodim na geosku kde si podle auta zjisti hodnoty. Myslim ze to je hunter laserova. Prijde mi ze na tom neni co pokazit :D ... (ale v zatizenem stavu to teda nemeri) Ja bych to nechal poladit tam kde udelaji nejvetsi odklony :D

Obrázek
https://www.supramkv.com/threads/best-p ... ings.5905/
Odpovědět