Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od pavproch »

Kuju, zajímavé.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1344
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Arkis »

Kvůli praskání při otáčení volantem budu muset měnit homokinetické klouby. Jelikož ale celá poloosa je asi jen o 500 Kč dražší než samotný homokineťák, tak budu měnit celé poloosy. Jenže co se tak dívám na různé díly, tak s většinou výrobců nemám zkušenosti. Jediné, které znám, jsou SKF a ty vím, že jsou kvalitní. Jenže jsou zákonitě i jedny z nejdražších.

V nabídce ještě jsou od výrobců GSP (kvalitou něco jako Starline). To měl na autě jeden známý a po měsíci to bylo rezavé víc než originál. Maxgear, Ricambi, Lobro, Metelli nemám žádnou zkušenost. Do těch SKF se mi už moc investovat nechce, protože auto nebude sloužit věčně, ale taky tam nechci něco na způsob GSP. Pokud to ale budou všechno šroty, tak nezbude nic jiného než SKF.
Máte někdo osobní zkušenost a některou z těch značek?
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od janjan »

No k SKF asi takhle - měnil jsem kdysi na Superbu poloosy, 3x výměna za jinou sadu a všechny měly větší vůle, než ten měněný originál
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od abgx1 »

je možne aby čap tyčky stabilizatora zacal buchat 10k km od vymeny, alebo je chyba niekde a inde a zniceny cap je len jej dosledok?


10k dozadu totiz na prednej naprave v autorizaku menili snad vsetko okrem tlmicov a spruzin, a uz to zase klepe pri prejazde nerovnosti


logan mcv
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od rhinos »

Na znalce OZ :-) jak je to vlastne s prodejem drobne elektroniky v zaruce. Nekde jsem cetl ze zaruka neprechazi. Nebavim se samozrejme kdyz to ma nekdo na firmu. Normalne se preci na uctenku nedava ani jmeno?
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

Přesně tak, je to blbost. Jak by to chtěli kontrolovat? Pošli manželku, ať ti něco koupí a pak to běž zreklamovat ty.
Já mám takhle už asi 3 roky dvoje sluchátka a na střídačku je reklamuju. Jednou za čas mi vrátí peníze, no tak koupím další, vocode :D
Problém není ani s prodejem do jiného města:
https://www.dtest.cz/nejcastejsi-proble ... rodejne/13
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od rhinos »

no pak jsem si uvedomil ze kdyz jsem loni prodaval AW5 z Datartu tak jsem se na to uz ptal a odpoved byla podobna. Holt hlava derava :-)
Citroen C4 GP
Karlvonauto
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: ned 30 čer 20:23

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Karlvonauto »

Teďka jsme se taky přestěhovali do takové podobné novostavby xxxxxxxxxxxxxxx a taky máme elektriku od ČEZu a přes noc je vždycky nastaveny nějaký noční tarif takže je to o nějaký to procento levnější. Takže přes noc pouštíme třeba pračku nebo myčku ať usetrime. Ale jak je to přesně bych se musel podívat do klouby ale myslím že tak tak dělaj u každé domacnosti s tím nočním proudem.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od pavproch »

A má ho, já ho varoval.... :D
banan.jpg
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1376
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Předseda »

Umí autíčko TSK co kontroluje modré zony, kontrolovat i stání za ZTP?
Odpovědět