Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
406 Coupe
Pan Řidič
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 28 zář 21:12

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od 406 Coupe »

Před několika lety se mi povedlo prodat auto firmě, která vzápětí zkrachovala (Ne kvůli tomu autu :-h). Převod měli vyřizovat oni a tak ve mně pěkně hrklo, když mi za půl roku přišla pokuta za parkování. Protože konkurzní správce nebyl k sehnání, bál jsem se, že když nebude ochotný s tím něco dělat, budu nadosmrti platit ručení a pokuty. Běžel jsem na registr, kde mi odmítli říct, na koho je auto převedený, ale hodná paní mi potvrdila, že na mně už ne a že převod byl udělaný před datem přestupku. S tím a smlouvou jsem šel na MP a dívčina to vzala na vědomí a řekla, že pokutu ruší. Jak se dostali na mně, když už bylo auto převedený mi odmítla říct. Záhada!

Až po letech mi scvaklo, že to musel být ten hajzl konkurzní správce, když mu došla pokuta do firmy, tak mně nahlásil jako řidiče a přitom s tím už jezdil sám, nebo nějaký jeho kamarád.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od jerry »

Nějaký tip na spolehlivou internetovou firmu na nářadí? Myslím tím klíč na kola, klíč na svíčky a podobně. Abych to objednal najednou. Dík.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

Začalo mě, obvzlášť teď kvůli koroně (a mému nebydlení v Praze), srát, že na bytech nemáme vodoměry a spotřeba vody se tak počítá za celej barák / nahlášenej počet obyvatel bytu.
Narozdíl od mých sousedů nekoupu čokly ani děti, přes léto tu moc nejsem, teď kvůli koroně 2 měsíce vůbec (...). No prostě jsem ukřivděnej. Platím za vodu pomalu jak naši na baráku. A to mají bazén a zahradní jezírko s vodotryskem, já mám leda tak hovno x_x
Chtěl jsem to vyřešit po plánovaný rekonstrukci stoupaček, jenže družstvo nemá prachy, půdu nikdo koupit nechce, navýšit příspěvky do SVJ taky ne a půjčka nejde, protože městský byty a město to nepovolí. Takže to bude na dlouho.

Skoro-tchán mě navedl, že instalace vodoměru po vlastní ose není moc složitá, doslova pár tisíc to spraví a že jde spíš o to to vyřešit papírově s SVJ, aby se chudáci neposrali. A že se vztekat budou, to ne že ne.

Řešil někdo někdy?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16308
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od pavproch »

Jenom technická - nevím, jestli víš (já to až do loňska nevěděl, že něco takového existuje - mám to fčíl ve svým bejváku v ta3): existují vodoměry s dálkovým odečtem (tj. už nikdy nikdo nemusí dovnitř bytu na odečet stavu vodoměru, ani u toho nemusíš fyzicky být přítomen)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Stepan »

Vím! V neděli mi to skoro-tchán taky povídal. :D Staví čističky na vodu, takže je v tomhle fest oborovej :-bd
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16308
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od pavproch »

Hmmm, tak to byla sova do Athén, no.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od M.Z. »

Nebyla, pro mě novinka :)
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od mmira »

to funguje uz radu let, ne. pokud vim, tak mi u pred 5 lety dostaveneho baraku odecitaji dalkove jak vodu, tak elektro.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od retron »

Také to mám v baráku už 5+ let, akorát je měnili za nové (nemění se baterie ale komplet vodoměr). Jediná nevýhoda je, že když se to nepodaří načíst, tak do vyúčtování hodí nějaké hausnumero dle tabulek MF a pak jsem to musel s provozní firmou řešit.
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od rhinos »

twl a solidarita ti rika co? :D
Citroen C4 GP
Odpovědět